Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Necemo prozivati Keselja da se slucajno ne uvredi, ipak on dobija ''sicu'' neku I verni je vojnik kluba Nek uziva u najboljem mestu u hali I jos mu se placa za to.

    Sarac koliko god antipatican bio, napisao je ok. E sad drugi sto misle da je to udar na klub ako se kaze info o transferu je smesno

    Dodjes, das pare I potpises, kraj price... Jedino moze propastiako taj igrac nema klub a vredi tipa 400k a mi mu nudimo 150k pa se molimo Bogu da mu niko nista ne ponudi..

    Obrni okreni isto ti se vata, mi smo dosli u fazu prezivljavanja nicim izazvani. I sad se trenira u Madradu za Laktase... To jeste proizvoljno nekih ovde forumasa ali u principu to je gola istina..
    Onda ti je jasno sta sam ovu sliku avatara stavio, da imas barem nekog zadovoljstva kada se moje ime pojavi. ne moras citati postove onda.

    Comment


    • Originally posted by Daba View Post
      Pitaj Raska Katica kada je dosao u Zvezdu sta je sve prolazio. Od mene toliko posto mi i dalje ne verujes.
      Dabo, koja je poenta ovakvih upisa?
      Prvi korak : poziv menja sve.
      Drugi korak : Ratko Varda i Predrag Danilovic
      Treci korak : Rasko Katic i NN lica u epizodi "sta je sve lepi Rale pros'o da bi kod nas dos'o.

      Ne razumem vas ljudi. I ovo je slicna stvar kao za upise " stize neko, ne smem da kazem ko". Popalite ljude bezveze, a kada vas pitaju za konkretni nastavak price onda se povlačite, govorite toliko od vas i/ili branite se. Je l' vas neko vuce za rukav da mu ničim izazvano pricate ili sami bacite kosku? Ovo je vec demagogija, svaki treci upis ti sadrzi informaciju da ces manje da pises ili cak da neces uopste pisati.

      Sta je Vardi rekao Danilovic?

      Sta je Rasku pricano?

      Comment


      • Opet moderacija bezze otvara ovu temu, ali pošto znam koji igrač dolazi moram vam reći da nam se nikako ne uklapa u koncepciju tima i da će biti totalni promašaj. Osim ako se ne uklopi pa će onda biti pun pogodak.

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Iskreno ne znam detalje tog poziva Danilovica Vardi pa podeli ih. Iskreno me interesuje. Nisam tad bio u Srbiji i ne znam sta se desavalo.

          Ako pricas o zemlji u kojoj zivimo, jedino sto mi pada na pamet su neke pretnje vezane za licnu bezbednost tih igraca. Jebacemo ti mater, prebicemo te dzukelo ako potpises za Zvezdu i sl. Opet kazem da je to prilicno smesno jer onda ne bi nikog mogli da potpisemo jer bi protivnik uvek aninomno zvao likove i pretio im.
          pazi nije da i toga nije bilo. jedan od razloga sto pre dve godine milutinov nije zavrsio kod nas je bas taj. urnisali su ga pozivima, porukama i slicno

          cekaj sad ne sme da se zna ni na kojoj poziciji dolazi igrac?
          Last edited by NateHuffman; 30-11-17, 15:27.

          Comment


          • Originally posted by Clash View Post
            Opet moderacija bezze otvara ovu temu, ali pošto znam koji igrač dolazi moram vam reći da nam se nikako ne uklapa u koncepciju tima i da će biti totalni promašaj. Osim ako se ne uklopi pa će onda biti pun pogodak.
            Je l' i ti misliš da mu je obim tricepsa nesrazmeran u odnosu na nasu ekipu? Ja bas da.

            Comment


            • manny, sta mislis o spancer hawsu?

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                manny, sta mislis o spancer hawsu?
                Mrtvi belac.

                Comment


                • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                  Je l' i ti misliš da mu je obim tricepsa nesrazmeran u odnosu na nasu ekipu? Ja bas da.
                  Ne da je neszrazmeran. nego je na ivici da bude neprihvatljiv

                  Comment


                  • Originally posted by NateHuffman View Post
                    manny, sta mislis o spancer hawsu?
                    Defanziva i skok su problematicni za startnu peticu, i na kraju krajeva to jeste nas najveci problem koji imamo trenutno. Ali u generali imam pozitivno misljenje, pogotovu za kosarku u Evropi. Zna da zida solidno, moze da napravi prostor u reketu, i moze da finisira sa obe ruke. Ima meku ruku za sut i cak za 3 moze da bude opasan. I sto je vazno, sabija bacanja. Slican skillset u napadu kao Bourousis. Svakako ako zelimo da igramo nesto slicno kao sa Bobijem i Kuzmom sto smo igrali, on bi to mogao da odradi u napadu odlicno.

                    S druge strane, u odbrani ne mislim da bi doneo mnogo, osim kad se nalepi na Parakhouskog i sl. U prostoru ce nas masakrirati...

                    Comment


                    • Ozbiljno se radi u klubu na pojacanju, pregovori su blizu kraja, samo jos da se neki detalji usaglase i da postane zvanicno. Stay tuned.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by Clash View Post
                        Ne da je neszrazmeran. nego je na ivici da bude neprihvatljiv
                        Zumbul, znao sam.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • s obzirom na kompoziciju tima nama je problem da dovedemo bilo koga. toliko ina propusta da je to nerealno. jbg nas u prostoru jbu i sa lesorom koji je pokretljiv i 205.

                          Comment


                          • Originally posted by NateHuffman View Post
                            s obzirom na kompoziciju tima nama je problem da dovedemo bilo koga. toliko ina propusta da je to nerealno. jbg nas u prostoru jbu i sa lesorom koji je pokretljiv i 205.
                            S tim sto Lessortom moze da se radi i napreduje Spencer je bio daleko bolji ranije u karijeri sto se tice kretnje ali mislim da on ima problema sa ledjima nekih, koji se godinama pogorsali pa je sada manje pokretan. Inace imao je mnogo bolji defanzivni potencijal kao mladji. Mislim nije on mator sada (30 puni na prolece), ali mislim da ima telo 3-4 godina starijeg igraca.

                            Comment


                            • Das lovu za dobrog trenera I zavrsis posao, ne razmisljas previse, eventualno jos jedan na 3/4 ili 1/2 I zavrsis pricu, zakljucas sezonu...Mislim da cmeo se ovako muciti tacno da dovedemo Dzordana..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Clash View Post
                                Opet moderacija bezze otvara ovu temu, ali pošto znam koji igrač dolazi moram vam reći da nam se nikako ne uklapa u koncepciju tima i da će biti totalni promašaj. Osim ako se ne uklopi pa će onda biti pun pogodak.
                                Evo,pocelo je.
                                Covek ni dosao nije,a kamoli mec odigrao,90 posto ljudi ovde ne zna ni ko je,a vec je promasaj...

                                Comment

                                Working...
                                X