Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neće. Ni on ni Radičević.

    Kešelju se traži angažman u Turskoj i Grčkoj. Miško aktivno traži klub koji bi preuzeo njegovih 80k po sezoni koji nisu neki izdatak. Ali gledano na igre, pa onda ugovor na dve godine shvatiš da itekako jesu. Dakle, on je otpisan i bivši.

    Što se ove dvojice tiče mišljenje stručnog štaba je da vreme radi za njih, potpisani su na 3 godine i kliknuće kad tad. Svesni su i oni da to nije dobro za sad ali misle da će se izdići. Dušan je to i dao do znanja između redova na jednoj KZŠ, kao i uostalom minutažom u II poluvremenu večerašnje utakmice. Polako, strpljenje za njih. Feldin je recimo bio na 'tankom ledu' ali se izdigao u poslednje dve utakmice i kupio sebi veliki kredit.

    Čak i dolaskom ovog igrača ne verujem da ćemo završiti posao u PR jer ja iskreno znajući nas opet očekujem neko ludilo oko NG. Ali otom potom, i ovaj budžet je žestoko nategnut i treba i ovaj nadolazeći da se plati tako da.. Mada, ja ovde napisa kao da je sve gotovo a zapravo nije dok gazda i klub kaže da je done deal. Javio sam se samo da smirim masu i kažem da se svaki dan radi na tome i oni su svesni nedostataka i da će se ubrzo reagovati.

    I ponavljam se. Samo treba još jače verovati u ovaj tim. Svako dobro!
    Last edited by Боги; 27-10-17, 01:50.

    Comment


    • Svi sve znaju kako i šta uprava treba. U jednom trenutku sam i ja poludeo na Alimpija. Kad se sve sabere i oduzme ima mesta za napredak puno. Ali polako, biće bolje.

      Comment


      • Originally posted by Боги View Post
        Na Bamberg cemo vrlo verovatno sa jednim novim igracem..
        Dangubic

        Comment


        • Gledam sinoć ovog Boldena, Tajusa, Cola, Đeksona i realno to su vlažni snovi ciganjskog prelaznog roka.
          I dobiše po pičci od od ovih ovakvih nikakvih nemitskih zveri.

          Comment


          • Originally posted by Clash View Post
            Gledam sinoć ovog Boldena, Tajusa, Cola, Đeksona i realno to su vlažni snovi ciganjskog prelaznog roka.
            I dobiše po pičci od od ovih ovakvih nikakvih nemitskih zveri.
            Um caruje, snaga klade valja.

            Comment


            • Jos jedan igrac koji bi nam veoma legao na ovaj roster i koji ima sve sto nasa unutrasnja linija nema, i obrnuto - Gabe Olaseni

              Comment


              • Originally posted by Clash View Post
                Gledam sinoć ovog Boldena, Tajusa, Cola, Đeksona i realno to su vlažni snovi ciganjskog prelaznog roka.
                I dobiše po pičci od od ovih ovakvih nikakvih nemitskih zveri.
                Imamo i mi mitsku zver u nastajanju

                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Боги View Post
                  Neće. Ni on ni Radičević.

                  Kešelju se traži angažman u Turskoj i Grčkoj. Miško aktivno traži klub koji bi preuzeo njegovih 80k po sezoni koji nisu neki izdatak. Ali gledano na igre, pa onda ugovor na dve godine shvatiš da itekako jesu. Dakle, on je otpisan i bivši.

                  Što se ove dvojice tiče mišljenje stručnog štaba je da vreme radi za njih, potpisani su na 3 godine i kliknuće kad tad. Svesni su i oni da to nije dobro za sad ali misle da će se izdići. Dušan je to i dao do znanja između redova na jednoj KZŠ, kao i uostalom minutažom u II poluvremenu večerašnje utakmice. Polako, strpljenje za njih. Feldin je recimo bio na 'tankom ledu' ali se izdigao u poslednje dve utakmice i kupio sebi veliki kredit.

                  Čak i dolaskom ovog igrača ne verujem da ćemo završiti posao u PR jer ja iskreno znajući nas opet očekujem neko ludilo oko NG. Ali otom potom, i ovaj budžet je žestoko nategnut i treba i ovaj nadolazeći da se plati tako da.. Mada, ja ovde napisa kao da je sve gotovo a zapravo nije dok gazda i klub kaže da je done deal. Javio sam se samo da smirim masu i kažem da se svaki dan radi na tome i oni su svesni nedostataka i da će se ubrzo reagovati.

                  I ponavljam se. Samo treba još jače verovati u ovaj tim. Svako dobro!
                  Bogi da li je petica u pitanju, ako te ne smaram za odgovor?

                  Comment


                  • Bogi, da li je petica? Da li je bela petica? Da li je američka bela petica? Da li je američka bela petica koja je studirala na univerzitetima Minesota i Kolorado?

                    Comment


                    • Pa očigledno je da je Ajverson, ipak je on legitiman el igrač tako da mu ne ide u prilog da ne igra nigde, pa je verovatno popustio kriterijume. Zna li se do kada bi trebao da potpiše i na koliko?

                      Comment


                      • Originally posted by VladaVlada View Post
                        Pa očigledno je da je Ajverson, ipak je on legitiman el igrač tako da mu ne ide u prilog da ne igra nigde, pa je verovatno popustio kriterijume. Zna li se do kada bi trebao da potpiše i na koliko?
                        Cenim da cekamo da njegova zena odluci.
                        Ja sam covek fin i suptilan.

                        Comment


                        • Kakav težak izbor između neigranja nigde i igranja u Beogradu.

                          Comment


                          • Quincy Miller and Bamberg have been engaged in talks on terminating their $1+ million deal, sources tell me.

                            Comment


                            • Kako bih izgotivio ovaj tim da sada dođe Kvinsi

                              Comment


                              • Nisam baš siguran da se prijateljski rastao sa Čovićem, iz 65 000 razloga
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X