Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako bi Jankovic dosao to bi bila ubedljivo najneinteligentnija ekipa visokih igraca koju ja pamtim. On je bio dominantan u mladjim kategorijama jer je pre svega imao izrazito jake noge i nisko teziste. Retko ko je mogao da mu parira u borbi za poziciju. Na tu prednost se mahom i slepao i umesto da otklanja nedostatke on je gruvao i gurao. Zato i dodje do toga da je sada panj bez grama osecaja u rukama.
    Macvan za siromasne. Tj. onaj Macvan sa pocetka karijere minus sposobnost ikakvog suta.

    Comment


    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
      Ako bi Jankovic dosao to bi bila ubedljivo najneinteligentnija ekipa visokih igraca koju ja pamtim. On je bio dominantan u mladjim kategorijama jer je pre svega imao izrazito jake noge i nisko teziste. Retko ko je mogao da mu parira u borbi za poziciju. Na tu prednost se mahom i slepao i umesto da otklanja nedostatke on je gruvao i gurao. Zato i dodje do toga da je sada panj bez grama osecaja u rukama.
      Macvan za siromasne. Tj. onaj Macvan sa pocetka karijere minus sposobnost ikakvog suta.
      Slazem se, nemam ni ja neko misljenje o njemu, dok Omica vise cenim imao je odlicne brojke i u Ljubljani.

      Comment


      • Omic je vrlo dobro igrao u Gran Kanariji, sto ga je preporucilo boljim klubovima.Posle se nigde nije snasao.Ima tu materijala za obradu.

        Comment


        • da je jovic u zvezdi omic bi bio odlicno pojacanje! ali mi nije jasno zasto moze omic a ne moze bilan? bilan u strazburu prima 220k. kod nas bi igrao i za manje

          Comment


          • Ne znam zasto se ponovo otkljucavali temu, pojacanja nece biti.
            Last edited by Manda77; 19-01-18, 15:02.

            Comment


            • Od Vidmara nema nista.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Od Vidmara nema nista.
                Normalno da nema nista, lud covek samo moze da poveruje u to.Vidmara je hteo i Real pa su odustali zato sto su turci trazli velike pare za otkup ugovora, ne znam na koju bi mi foru mogli njega da dovedemo ima redovna primanja, jedino da platimo obestecenje za koje namamo pare.

                Comment


                • Ako se pokusava dovesti neko poslednjeg dana prelaznog roka to bi verovatno bilo iznudjeno resenje.

                  Comment


                  • Bobi Marjanović dolazi na 3 mjeseca! Napravili smo sa Detroitom takav sporazum da Bobi igra za nas, donese nam titulu u strašno jakoj Gudjer ligi, a onda vraćamo Detroitu spremnog Bobija za plej-of u NBA. Vrhunski potez uprave!
                    Last edited by mikara92; 19-01-18, 16:15.

                    Comment


                    • Originally posted by mikara92 View Post
                      Bobi Marjanović dolazi na 3 mjeseca! Napravili smo sa Detritom takav sporazum da Bobi igra za nas, donese nam titulu u strašno jakoj Gudjer ligi, a onda vraćamo Detroitu spremnog Bobija za plej-of u NBA. Vrhunski potez uprave!
                      Ekstra
                      A jel ide Lesor u Detroit?

                      Comment


                      • Originally posted by mikara92 View Post
                        Bobi Marjanović dolazi na 3 mjeseca! Napravili smo sa Detroitom takav sporazum da Bobi igra za nas, donese nam titulu u strašno jakoj Gudjer ligi, a onda vraćamo Detroitu spremnog Bobija za plej-of u NBA. Vrhunski potez uprave!

                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Ziga Dimec ili Rasko Katic

                          Comment


                          • Oćel Nova godina uskoro?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Cestitke i da budes pravo pojacanje

                              Comment


                              • Dje je i sta radi Ivan Radenovic?

                                Comment

                                Working...
                                X