Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po ovome sada znači jedino termin od 22h nedeljom neće ići na sk1. Pohvale od mene, jedva čekam grin bey i chikago

    Sent from my LG G2 using Tapatalk

    Comment


    • Unbenannt.jpg

      Comment


      • Evo i službeno.Na žalost Denver na SK2.

        Comment


        • Originally posted by stipest View Post
          Evo i službeno.Na žalost Denver na SK2.
          A zasto na zalost?

          Comment


          • Originally posted by Packer View Post
            A zasto na zalost?
            U osnovnom paketu u hr je SK1 i SK3,a SK2 je u proširenom.To je dodatnih 50kn(7 Eura) mjesečno.

            Comment


            • Stari uzmi evo.tv za 70 kuna i imaš sa sobnom antenom sva tri sportkluba!

              Comment


              • prvo kolo prenosi za sada new england-pitsburg, čikago-grin bej, dalas-dzajantsi, denver-baltimor, st.luis-sietl, san diego-detroit

                Comment


                • Izvinjenje @stipest

                  Originally posted by AIRBORNE View Post
                  Žule rekao sinoc kako je u cetvrtak spcijalna emisija i da ce ova sezona pored "golih" prenosa kojih ce takodje biti u izobilju imati i nesto novo, nevidjeno na nasim prostorima. Na sta je mislio ne`am pojma ali obecava najava.
                  Originally posted by stipest View Post
                  Koji četvrtak?
                  Originally posted by AIRBORNE View Post
                  Jaooooo kakvo pitanje Stipest pa ovaj prvi koji treba da se pojavi i dodje.
                  Originally posted by stipest View Post
                  Nema ništa u rasporedu za ovaj četvrtak,a za sljedeći nema rasporeda.Zato sam pitao koji četvrtak?
                  Specijal je u cetvrtak 10.10.`15 na dan otvaranja sezone i prenosa prvog meca.
                  Kako je Žule to najavio ja mislio specijalne emisije ce biti danima u fazonu zagrevanja i da bude nesto nevidjeno kako rece.
                  Ovo, emisija pred prenos to je sve vidjeno
                  Ma hvala SportKlubu sto prenos NFL a za ostalo se i mi mozemo snaci.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • A 09 septembra ide neka emisija nfl hard knocks

                    Comment


                    • fina emisija. hjuston teksans i njihov kamp.

                      Comment


                      • Opa! Sud ukinuo suspenziju Brejdiju.

                        Comment


                        • nadao sam se da će igrati bez Brejdija barem da mi ne dosade s njihovim bacanjima jednom u život ali jok.

                          Comment


                          • Originally posted by MarkoNFL View Post
                            Opa! Sud ukinuo suspenziju Brejdiju.
                            koliko znam, NFL ce uloziti zalbu na presudu sudije.. pitam se koliko li je kasirao sudija.. petriotsi ubedljivo najomrazeniji tim u NFL-u..

                            Comment


                            • Sudija ga ima u fantazi timu.

                              Comment


                              • Žalba po pravilu ne odlaže izvršenje. Još će Godel najebati.

                                Comment

                                Working...
                                X