Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji Vlada je radio prvo poluvreme?
    Takođe bih se složio da Vuk i Peđa ne mogu zajedno, napisah iznad da imaju sličan stil.
    Samo Romanolji je napisao da će duo iz prvog poluvremena raditi sve mečeve, to me odmah zbinilo. A ovo što uživo menjaju komentatore verovatno znači da će sve zavisiti od auditorijuma šta će reći ko je dobar jer se obično test mečevi rade samo za nadrešenog koji pravi komentatorsku šemu.

    Sent from my LG G2 using Tapatalk

    Comment


    • Rekoše 5 utakmica nedeljno. Super.
      Računam nedelja od 19, 22, 01. Ponedeljak i četvrtak.

      Mislim da je dovoljan 1 komentator i to je to.

      Comment


      • nfl meceve je tesko da radi jedan covek. predugo traju i dolazi do zamora materija. recimo koliko se secam spanski deporte je radio prenose nocu bar onaj snf tako sto je pustao originalni ton a u snimku su tandem hose hose radili mec.

        Comment


        • zdravo svima,

          drago mi je sto je SK osigurao prava za prenose NFL lige, tako da cu u narednim danima promeniti svog operatera kako bi primao SK =D

          hteo sam da pitam, za koji tim vi navijate? moji su Green Bay Packers i nadam se da cemo uspeti ove godine da stignemo do Super Bowl-a.. jos uvek me proganja utakmica protiv Seahawks-a prosle sezone i jos nam se povredio Jordy Nelson pre nedelju dana i za njega je sezona vec zavrsena.. zaista imamo peh, madam sam ipak optimista..

          koji su vasi favoriti ove sezone?

          Comment


          • Ma gde dovoljan jedan komentator, i jedan dubl je malo za nedelju gde su tri meča, teško je da se radi od 19h do 04h... Ja i dalje ne znam koji je Vlada radio prvo poluvreme ali očekujem da će sk imati jedan duo za glavne mečeve i pored toga još jednog komentatora za ostalo.

            Sent from my LG G2 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Packer View Post
              koji su vasi favoriti ove sezone?
              Seahawksi sa Grahamom od ove sezone ,vidim nas finalu opet

              P S..tebe proganja ta tekma,a SB mene i prozvana akcija od Wilsona na kraju
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by goran995 View Post
                Koji Vlada je radio prvo poluvreme?
                Takođe bih se složio da Vuk i Peđa ne mogu zajedno, napisah iznad da imaju sličan stil.
                Samo Romanolji je napisao da će duo iz prvog poluvremena raditi sve mečeve, to me odmah zbinilo. A ovo što uživo menjaju komentatore verovatno znači da će sve zavisiti od auditorijuma šta će reći ko je dobar jer se obično test mečevi rade samo za nadrešenog koji pravi komentatorsku šemu.

                Sent from my LG G2 using Tapatalk
                Da li je reč o Peđi Juriševiću koji je sa Dekojem Golalićem sviojevremenon prenosio NFL na 3K.

                Comment


                • @Packer

                  NY Giants
                  Last edited by goranbarac; 31-08-15, 12:07.

                  Comment


                  • Originally posted by goranbarac View Post
                    Da li je reč o Peđi Juriševiću koji je sa Dekojem Golalićem sviojevremenon prenosio NFL na 3K.
                    Da,Pedja Jurisevic,popularni Zule.

                    Comment


                    • da da Žule. Bio sam ubeđan da je pobegao na Arenu, ali to je lepo čuti.

                      Comment


                      • Originally posted by Jack View Post
                        Seahawksi sa Grahamom od ove sezone ,vidim nas finalu opet

                        P S..tebe proganja ta tekma,a SB mene i prozvana akcija od Wilsona na kraju
                        A sta cemo sa onim userskim hvatanjem Loketa koji je prethodio toj akciji?Logan Rajan je mogao da bilo kako zakaci loptu, ali on ga je preskocio.

                        Zamalo Dzajantsi iz 2008 da se ponovo ponove.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          A sta cemo sa onim userskim hvatanjem Loketa koji je prethodio toj akciji?Logan Rajan je mogao da bilo kako zakaci loptu, ali on ga je preskocio.

                          Zamalo Dzajantsi iz 2008 da se ponovo ponove.
                          Sve to stoji,i zasluzili li ste tu pobedu inace navijao sam tad za vas protiv Dzajantsa,mladji Mening mi uopste nije simpatican,,al daj molim te,SB te delio 2 koraka,ti dodajes lotu,aj da nemas nekog Rb ,nego imas monstruma,i razumem da je ceo svet znao da Lincu ide lopta ,i verov,su hteli da prevare sa kratkim bacanjem...

                          Nego sta mislis ima te li sanse za odbranu trofeja?
                          sigpic

                          Comment


                          • Indijanapolis igra SB ove sezone, NE zavisi kako odrade FA sledece godine ili posle te, ne verujem da ce da igraju vise od jednog SB.Sada je red na Meninga ili Laka, NE je zakazao kod CB i neki maksimum je diviziona runda ili finale ako u divizionoj rundi budu imali prednost domaceg terena.Bice svakako one last rush for Brady i mislim da ce tada da idu na all or nothing.Cilj ce biti da zadrze front 7 za sledecu, ako se ukaze SB odlicno.A i kladionice za sada daju vecu prednost Indijanapolisu, sto ne mora nista da znaci.

                            Comment


                            • Žule rekao sinoc kako je u cetvrtak spcijalna emisija i da ce ova sezona pored "golih" prenosa kojih ce takodje biti u izobilju imati i nesto novo, nevidjeno na nasim prostorima. Na sta je mislio ne`am pojma ali obecava najava.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                                Žule rekao sinoc kako je u cetvrtak spcijalna emisija i da ce ova sezona pored "golih" prenosa kojih ce takodje biti u izobilju imati i nesto novo, nevidjeno na nasim prostorima. Na sta je mislio ne`am pojma ali obecava najava.
                                Koji četvrtak?

                                Comment

                                Working...
                                X