Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Indijanapolis igra SB ove sezone, NE zavisi kako odrade FA sledece godine ili posle te, ne verujem da ce da igraju vise od jednog SB.Sada je red na Meninga ili Laka, NE je zakazao kod CB i neki maksimum je diviziona runda ili finale ako u divizionoj rundi budu imali prednost domaceg terena.Bice svakako one last rush for Brady i mislim da ce tada da idu na all or nothing.Cilj ce biti da zadrze front 7 za sledecu, ako se ukaze SB odlicno.A i kladionice za sada daju vecu prednost Indijanapolisu, sto ne mora nista da znaci.
    Luck i Gore obecavaju svakako..,vidim i GB i Eaglese u zavrsnici,bice zanilmljiva sezona
    sigpic

    Comment


    • mislim da nece ni Seahawksi ni Patriotsi biti u SB..

      Coltsi imaju sanse, isto kao i Packersi.. mozda i Eagles ove sezone.. Raiders ce biti znatno jaci ove sezone i mogu napraviti senzaciju..

      sto se tice komentatora, mislim da nigde u svetu nije samo jedan komentator, vec dvojica..

      Comment


      • Originally posted by stipest View Post
        Koji četvrtak?
        Jaooooo kakvo pitanje Stipest pa ovaj prvi koji treba da se pojavi i dodje.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Tačno je Dule.
          Mislim da je ipak bolja opcija 1, nego 2 koja bi se "sudarala".
          Kako god, drago mi je da se NFL vratio i nadam se da je SK ozbiljan. U terminima NFL-a, s tek koledž fudbala u Evropi nema konkurencije u vidu drugih sportova.
          Iako krenu od početka sa pravilima i ostalim, ok sam ako su ozbiljni fa NFL ostane deo šeme.

          Comment


          • Originally posted by Jack View Post
            Luck i Gore obecavaju svakako..,vidim i GB i Eaglese u zavrsnici,bice zanilmljiva sezona
            Na NFC-u najvise me interesuje da li Dalas moze da ponovi prethodnu sezonu, kao i koliki faktor ove sezone mogu da budu Arizona i Minesota.Vise po meni nije ni sigurno prvo mesto Pekersa.Bice kraci bez Nelsona za 2-3 pobede u odnosu na proslu sezonu.Ne vidim ih da ce daleko ove sezone da doguraju.I dalje su favoriti u diviziji, ali su porasle sanse Detroita i Minesote.

            AFC standardna ova tri tima, sada ko ce da im se pridruzi nemam blage veze, AFC North imaju ove sezone bas zajeban raspored.Nekako mi je Baltimor blizi tome, imaju bolji balans nego Pitzburg.Hjuston sa druge strane moze da ugura u WC zbog lakog rasporeda.

            Comment


            • Originally posted by Packer View Post
              zdravo svima,

              drago mi je sto je SK osigurao prava za prenose NFL lige, tako da cu u narednim danima promeniti svog operatera kako bi primao SK =D

              hteo sam da pitam, za koji tim vi navijate? moji su Green Bay Packers i nadam se da cemo uspeti ove godine da stignemo do Super Bowl-a.. jos uvek me proganja utakmica protiv Seahawks-a prosle sezone i jos nam se povredio Jordy Nelson pre nedelju dana i za njega je sezona vec zavrsena.. zaista imamo peh, madam sam ipak optimista..

              koji su vasi favoriti ove sezone?
              Поздрав бураз, добродошао на форум.

              Ја не познајем толико материју али могу да ти кажем за кога навијам. То је Фила Иглси. Да ме питаш зашто они, нећу знати да ти одговорим. Ваљда сам пре коју годину "морао" да изаберем неког и ето...
              А ево читам јуче да имају опасан скор у предсезони. Дупло више дали поена него што су примили, па можда и могу ове године нешто конкретније дураде.

              Послато с фона еее
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                Поздрав бураз, добродошао на форум.

                Ја не познајем толико материју али могу да ти кажем за кога навијам. То је Фила Иглси. Да ме питаш зашто они, нећу знати да ти одговорим. Ваљда сам пре коју годину "морао" да изаберем неког и ето...
                А ево читам јуче да имају опасан скор у предсезони. Дупло више дали поена него што су примили, па можда и могу ове године нешто конкретније дураде.

                Послато с фона еее
                Meni su Iglsi jedni od gotivnijih timova i trebali bi da budu dobri ove sezone, mada ti predsezonski mecevi ne treba uzimati mnogo u obzir. Lionsi su 2008. dobili sva 4 predsezonska meca a onda imali 0-16 sezonu Gotovo sigurno ce biti u borbi za PO ali ako nista drugo mecevi File sa Kelijem uvek budu zanimljivi i sa dosta poena

                Comment


                • Stara vremena i Donovan McNaib. Ko je starter za Filu? Jel Tibou?

                  Comment


                  • Isto kao navijam za Eagles-e, kad sam poceo da pratim nesto su mi bili gotivni, al sam onda posle skontao da ne navijam ni za koga. odnosno navijam za onoga koga imam na fantasy-u

                    I drago mi je sto je ova tema zazivela

                    Comment


                    • Ja sam za Bronkose i Iglse, Denver zbog zna se već koga A Philu sam zgotivio zbog Nicka Folesa ali ode sad od tamo

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Jaooooo kakvo pitanje Stipest pa ovaj prvi koji treba da se pojavi i dodje.

                        Nema ništa u rasporedu za ovaj četvrtak,a za sljedeći nema rasporeda.Zato sam pitao koji četvrtak?

                        Comment


                        • Originally posted by MarkoNFL View Post
                          Stara vremena i Donovan McNaib. Ko je starter za Filu? Jel Tibou?
                          Sam Bradford ce biti starter verovatno.

                          Sto se navijanja tice navijam za Ravense, a poceo sam da navijam zbog Lewisa i Reeda

                          Comment


                          • Jetsi i samo Jetsi.Nadam se ove godine značajnijem iskoraku mada se ozlijedio Geno Smith.

                            Comment


                            • Nedelja 13 septembar Sk1 19:00 grin bey chikago kakav derby go packersi

                              Comment


                              • S četvrtka 10. Septembra na petak u 02:30 početak sezone: New England – Pittsburgh. Takođe, s nedelje 13. Septembra na ponedeljak, u 02:30 Dallas – NY Giants. Sve na SK 1.
                                Last edited by Tarantula®; 31-08-15, 23:43.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X