Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Liverpool FC View Post
    Bilo je kombinovanih prenosa,ali dve u isto vreme (cele) mislim da nije. Da se ogradim, pricam za period NFLa na SK i na ESPN America. Za period Arene Sport ne znam,ali mislim da nije.
    Arena je fušerila. Davali su samo šest utakmica koje su počinjale u 19 CET po sezoni, nije čudo što nisu imali neku gledanost, ukoliko je to uopšte tačno.

    Nego, molio bih komentatore utakmica koje se igraju u isto vreme da ne govore rezultat one druge utakmice koja se prenosi na nekom od SK kanala, pošto ima nas koji ćemo snimati paralelne utakmice, pa ih gledati posebno

    Comment


    • Upravo ide emisija na SK3,Hard Knocks,trening kamp Texansa.

      Comment


      • Au jbt... Nije ni počelo, a tolika kuknjava i zahtevi... Jel vi niste svesni da je skoro pa čudo da se uopšte prenosi i 1 utakmica nedeljno.

        Comment


        • Bice emisija u cetvrtak na petak sat pre utakmice mislim.
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Originally posted by Liverpool FC View Post
            Bice emisija u cetvrtak na petak sat pre utakmice mislim.
            Video sam i ja u nekoj od vesti vezanih za NFL da ce emisija biti sat vremena pre utakmice,medjutim u programu pise da je emisija u 22h.

            Comment


            • Evo sta je V.N. stavio na face sinoc.
              Za 24h je ‪#‎nflkickoff‬. Program @sportklub: Specijal najava 13h i 22h SK1. Hard Knocks 17.45 SK3. Snimak NO-HOU 14.45 SK3. Tekma 02.30 SK1.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • mislim da emisije cak i nisu potrebne za ljude koji i onako prate NFL.. znaci sve mozes da izguglas ili pogledas na NFL.com..

                najvaznije je da se prenose svake nedelje utakmice u 19h i 22h jer te utakmice mogu gledati i zaposleni i ne zaposleni ljudi.. ja recimo ustajem u 7h ujutru, tako da mogu sigurno gledati utakmice u ta dva termina.. Green Bay gledam i u 2h30 ali sam zato sutradan izgledam kao vampir na poslu..

                Comment


                • Originally posted by Packer View Post
                  mislim da emisije cak i nisu potrebne za ljude koji i onako prate NFL.. znaci sve mozes da izguglas ili pogledas na NFL.com..

                  najvaznije je da se prenose svake nedelje utakmice u 19h i 22h jer te utakmice mogu gledati i zaposleni i ne zaposleni ljudi.. ja recimo ustajem u 7h ujutru, tako da mogu sigurno gledati utakmice u ta dva termina.. Green Bay gledam i u 2h30 ali sam zato sutradan izgledam kao vampir na poslu..
                  Upravo to, mi koji pratimo NFL ozbiljnije iz tih emisija verovatno necemo nista novo cuti. Ja cu ih naravno pogledati jer cenim trud njihov ali mozda bi bolje bilo da se koncentrisu u prenosima i emisijama na objasanjvanje pravila i slicno, ne bi li malo priblizili sport onima koji prvi put gledaju.

                  Comment


                  • jedno se nadam da ce novinari koji prenose te iste docekati spremni. ne bih voleo a vec je pocelo, da se sprdaju sa njima. popularizacija am.fudbala pocinje od ljudi koji rade prenose tako da njihova odgovornost je velika. dajem im podrsku ali moraju da budu svesni da ih ceka vrlo ozbiljan posao . treba privuci nove ljubitelje a ove stare, koji samo zakeraju i skupljaju im bisere ucute. valjda uspeju.
                    kako god. pocinjemo.

                    Comment


                    • Zato sam ja za varijantu samo sa 1 komentatorom, bez stručnog konsultanta. Jer svi koji pratimo NFL smo teške picajzle i blam me je kad vidim da neko nešto priča i još ne da je manje znanje od mene, nego je i netačno.
                      Mislim da sa emisijama želi da se NFL približi većem auditorijumu, ds se ljudi upoznaju sa pravilima i ostalim.
                      Mislim da je SK idealan za to.

                      Comment


                      • Vise puta se ulogujem na forumu, a nikako da se oglasim u ovoj temi.

                        Ne znam od cega da pocnem, da su igrali Bel i Brajant tek bi slabosti odbrane NE jos vise izasle na videlo.Ponovo se Dominik povredio i verovatno ce da odsustvuje par nedelja, mada mislim da ce se DL stabilizovati kako vreme bude odmicalo a ono sto treba da zabrinjava ce da bude secondary za koji je bilo jasno da ce da bude najslabija tacka nakon odlaska Revisa.Od Batlera se puno ocekuje, a mislim da on ta ocekivanja nece moci da ispuni.Mozda to bude izgledalo pristojnije, ali ne vidim da ova odbrana ni u trcanju ni u branjenju pasa moze da bude u gornjoj polovini.Da se bacimo malo na svetlije teme, napad je sinoc dobro izgledao i Pitzburg je imao srece sto se toliko rano sastao sa NE, inace bi ponovo primili blizu 50 poena.Luis pored fambla je pruzio odlicnu partiju, mozda bude nesto od njega.O-linija kao jedan od slabijih segmenata prosle sezone je delovala pristojno, Gronk izdominirao kao sto je slucaj kad je zdrav, Edelman pruzio sjajnu partijui jedino fali mala podrska tu.Prestao sam da verujem u Dobsona, skoro da sam digao ruke od njega.LaFela nema do poslednje nedelje zato sto je na PUP listi, Blant se vraca sledece nedelje.On i Bel su dobili suspenziju za proslu godinu kada su bili saigraci i kada su duvali, sa tim da je Bel dobio dva meca.

                        Bice gadno u drugoj nedelji gostovanje Bilsima.Reks bi dao sve samo da pobedi NE.

                        Comment


                        • Zanimljivo prvo poluvreme.
                          Ekipe su nervozne kao da je PO utakmuca.
                          Sve pohvale za SK!
                          Pozdrav za Žuleta i Ercega!

                          Comment


                          • THIS JUST IN: Ravens announce that LB Terrell Suggs tore his Achilles and is done for year. http://t.co/yRkgmAslSC
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Odbrana Dzajantsa bila odlicna do poslednja dva drajva, Dalas izgubio tri lopte i ni za jednu nije bio kriv Romo.Cinilo mi se da nemaju oni sta da traze nakon sto su gubili sa -13 i Dez je otisao u svlacionicu, ali ovo je NFL i zbog toga sam ostao budan do kraja meca kako se ne bih probudio razocaran kad bih video sta sam propustio.Obilo se najvise Dzajantsima situacija kada su bili na jard ili dva od TD, ne shvatam odluku jer bi i sa FG i bez njega morali da brane poslednji napad Dalasa.Doslo bi im na isto.Dzajantsi su ocaj u napadu, imaju Bekama i pored njega pristojan napad ali nijednom Ilija nije bacio TD.Uvek su se pogubili kada bi bili blizu End Zone.Za Dalas videcemo u narednim nedeljama, do poslednje detvrtine dosta bolji utisak su ostavili Dzajantsi.Poene su najvise primali zbog greske napada(ispadanje lopte i slicno), mada njima je napad bio jos gori od Dzajantsa do poslednje cetvrtine.

                              Comment


                              • Packersi imali u pocetku probleme u odbrani.. pravili glupe greske i ostavili previse prostora Forte-u.. u drugom poluvremenu su bili znatno bolji i u poslednjoj cetvrtini su bili oni pravi Packersi.. Bearsi imaju solidnu ekipu mada im fali pravi QB..

                                sa Billsima se mora ozbiljno racunati, isto tako i sa Rams kao i Chargersima.. ove ostale nisam postigao da odgledam ali videcu jos u toku nedelje.. raduje me poraz Seahawksa i ako bog da u nedelju na ponedeljak ce Packersi naneti sledeci poraz Seahawksima isto kao i Billsi Patriotsima ))

                                Comment

                                Working...
                                X