Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Katler uopste glavni problem, mogu oni kroz 2-3 godine da budu ponovo konkurentni.Foks ce ih izvesti na pravi put, samo moraju kroz ovo da prodju.Uopste nisu imali lose rezultate u prethodnih nekoliko godina, samo imaju nesrecu sto GB ima buduceg HOF na QB inace bi bili prvi u diviziji.Oni da igraju NFC East ili South sigurno bi imali vise nastupa u PO nego ovde sa GB gde jedino mogu preko WC.Katler gde god da predje ta ekipa ce sigurno da belezi bolje rezultate i u pravom sistemu gde glavna snaga ne lezi u napadu bi mogao da bude koristan.Vidim da ga niko nije spomenuo, ali postoje tendencije da se generalno gleda sve crno na belo gde QB moze da bude najbolji igrac ili najveci krivac.

    Ove sezone Minesota ispred njih, a i Detroit ima blagu prednost.Realnost je da ove sezone drze fenjer, ali sve se to moze promeniti na bolje vec sledece sezone.

    Comment


    • Slazem se da Katler kao QB nije problem, najveci .
      Ali njihovo rezonovanje kada se sta igra, pa cak i njihove akcije mi se ne dopadaju. Sto se tice odbrane, to je mozda bio najmanji problem do ove sezone mada ovo sto sam gledao u ovoj sezoni sada mi i to skripi samo tako.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Gde si bio prosle sezone kada im je odbrana bila jos vise suplja i kada im je DC bio dileja Taker.Donosili su lose odluke u prethodne 2-3 godine, definitivno im je greska sto su pustili Ulrahera, prosle godine otisao Pepers u GB.Njihov najveci neprijatelj 2012 godine su bile povrede inace bi sigurno igrali PO, 2013 su usli bez Ulrachera i ne znam koga vec i poslednja utakmica u sezoni im je odlucivala da li idu u PO ili ne.Legendu poput Ulrahera nisu trebali da ''sutnu'' i taj potez im se brzo obio o glavu.Odbrana im je iz sezone u sezonu sve gora i gora, ove godine primaju manje poena i bice bolja situacija po tom pitanju kako sezona odmice.Arizona ih je razbila, ali su 2 TD od toga bili nakon INT ako se ne varam.Odbranu treba da sastave, napad nije problem.Mozda jedino Katlera da zamene za pikom sledeceg drafta i mogli bi da u skorije vreme ponovo da budu konkurentni.

        Comment


        • Originally posted by Mr.M View Post
          Nek' se pokrije usima onaj ko jos jednom pokusa da izjednaci Bela i Lejsija, Bel nema konkurenciju u ligi, strasan je
          Sad si kao neki zajeban lik.

          Blago tebi kada su tebi svi postovi isti i kada se upecas na trolovanje.

          Comment


          • Регистровао се специјално због НФЛа,да видим дал има овде неког с ким би могао да разговарам о томе :Д Да прокоментаришем барем ову последњу страну.Прво Филаделфија,не разумем која је фора са њима.Морао сам са асистентом са факса да водим дискусију о њима пошто је ватрени навијач,ако неко зна нека каже :Д Што се мечева тиче знају некад да преносе унапред изгубљене мечеве као што је овај у недељу СФ и Грин Беј.Црна рупа није више тако црна откад је стигао Џек Дел Рио (бивши ДК Бронкоса),али ипак верујем да ће то Менинг решити без проблема.Питсбург и Балтимор имају среће што Енди Долтон и Бенгалси неће потрајати па ће имати шансе за плеј оф.Минесота прецењена због АПа,али то није исти играч који је био МВП (украо је Менингу али небитно).Пошто редовно преносе мечеве из НФЦ југа једну од најслабијих дивизија, с обзиром да је Брис повређен вероватно ће Атланта освојити уколико остану здрави (Хулио Џонс звер).

            Ето од мене укратко неких запажања па се чујемо убудће редовно :Д
            #18

            Comment


            • Ukrao Manning-u MVP? Momak u decembru sjebao ligamente i vratio se sledece sezone i razbio... sam odvukao nikakav tim u PO.

              Comment


              • Pre svega dobrodosao, malo nas je al smo govna.

                Imaces sa kim da popricas, neces da vodis monolog.

                Ni ja se ne slazem da je Meningu ukradena titula, zato sto se onakav performans RB retko vidja i AP je apsolutno zasluzio u toj sezoni zato sto njemu ide veci deo zasluga sto su se plasirali u PO.Malo mu je falilo da obori rekord u jardama, Meningu to nije bila ni medju najboljim sezonama niti je oborio puno rekorda kao sto je to uradio sledece sezone.To sto je AP uradio u toj sezoni je bilo vanserijski.

                Comment


                • Боље вас нашао.Већ годинама имам утисак да једини гледам НФЛ овде,али сад видим да није тако:Д Остаје ми да нађем још неког ко гледа бејзбол и биће супер :Д

                  Сложили се ви или не,НФЛ је лига квотербекова.Да те подсетим само са којим бројкама је Роџерс прошле године освојио МВП:4381 јард пасом,38 ТД-5 ИНТ.Док је Менинг 2012 имао 4659 јарди пасом и 37 ТД -11 ИНТ. Још једна ствар,прошле сезоне је ЈЈ имао бољу сезону него АП 2012 године,и ипак је Роџерс добио МВП.Него добро свако има своје мишљење :Д
                  #18

                  Comment


                  • Nije bitno gledati statistiku, Piterson i Vat su postavili vise standarde, Piterson je najbolji RB danasnjice.Nijedan RB jos nije vezao toliko vrhunskih sezona u kontinuitetu.Elem da objasnim zasto je Piterson zasluzio, raspored zbog raznih ukrstanja se menja sa godinama.Mening je te sezone imao veoma slabu diviziju za pocetak, jedine tekme koje je Denver izgubio je bio od ozbiljnijih timova tada(Hjuston, Atlanta i NE).Baltimor je bio druga prica u PO, pre svega zahvaljujuci Flaku.Jedine dve njima relevantne pobede u toj sezoni su nad njima i Sinsinatijem.NFC North je te sezone bila bas jaka divizija, a i ukrstali su se sa NFC Westom kod koje su sve cetiri ekipe odlicno branile trcanje.Jak SF i Sijetl u usponu.Doduse ukrstali su se sa AFC South koji opet nisu sprdnja od divizije kao sto su sada.Imali su dosta tezi raspored i imali su par nezgodnih protivnika koji odlicno brane trcanje sto uspeh Pitersona cini jos vecim.Samo on i CJ2K su probili granicu od 2000 jardi, a Piterson iza sebe ima jos par odlicnih sezona samo se nijednom nije primakao granici od 2000.Ne verujem da bi on bio MVP da nije te sezone Minesota se plasirala u PO.

                    Vat je prosle sezone vise zasluzio od Rodzersa, ali kapiram da su stavke koje su presudile u korist Rodzersa to sto nisu izborili PO i sto su imali smejuriju od divizije jer su imali garantovane 4 pobede protiv Dzeksonvila i Tenesija.Jedinu ozbiljnu ekipu koju su pobedili je Baltimor i to u pretposlednjem kolu.Ovo su sve ostalo bile ekipe koje su na kraju imale skor ispod .500.Da su imali pobedu vise igrali bi PO.GB imao malo tezi raspored.

                    Comment


                    • Steelers Sign Chris Boswell, Cut Josh Scobee

                      Očekivano posle onakvog debakla Scobeeja protiv Ravensa

                      Comment


                      • I ja sam mislio da je igrao QBova kada sam poceo pratiti ali to je daleko od istine. Pa evo, pogledaj unazad sezone, Fleko-Kapernik SB pre par sezona, ovaj prvi nije ni u top 10 QBova u ligi a Kapernik je prevara, pa Vilson takodje po meni nije top 7-8 QB ali Sijetl je imao vanserijsku odbranu a napad trcanjem je razvaljivao.

                        Jedan od najvaznijih delova tima po meni je OL, evo recimo Pitsburg za primer, imaju najboljeg trkaca i najboljeg hvataca u ligi i top 7 QBa, svako normalan bi rekao da ce svakoj ekipi staviti 30+ poena bez problema na svakom mecu, ali dzaba kada im je OL tragicna i Big Ben uopste nema mnogo vremena za bacanje.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Delim slicno misljenje za Vilsona, spada on u top10 ali nije glavna snaga Sijetla.Odbrana, Linc, pa tek on.Tako je bilo do ove sezone, a sa dolaskom Grehema deluje mi da se spremaju za zivot bez Linca.Kako je lik bacao u ovogodisnjem SB, nisam ih gledao puno ali to mu je bila najbolja partija koju sam gledao.Kepernik je procitan QB, u prilog tome govore prosla a i delimicno pretprosla sezona.

                          Elitna sestorka+Romo i Rajan, njih bih stavio ispred Vilsona.

                          OL moze poneki put da utice na slabiji performans nekih RB, ali kod nje se moze videti razlika izmedju vrhunskih i prosecnih RB.Jedan od razloga zasto se Dalas odrekao Mareja je zato sto imaju mozda i najbolju O-liniju u ligi, ne treba im on kada dvojica ili trojica mogu da ga odmene i za sada to funkcionise.

                          Comment


                          • U dilemi sam ko ti je 6, za ovih 5 sam siguran(Brady-Big Ben-Peyton-Brees-Rodgers), Eli ili Luck? Luck je po meni top 6 trenutno u NFLu bez obzira na tragicnu sezonu za sada ali Eli je top 6 u globalu, mora biti sa 2 titule iz 2 SBa + 2MVP SB titule.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ako cemo da ih rangiramo po karijerama onda je sesti, a i ne bi imalo smisla ubacivati Laka, Vilsona, Njutona i jos par njih koji su u ligi tek par godina.Rangirao sam ih na osnovu toga sto su uradili u skorije vreme.Lak ima povredu desnog ramena, a to je jedna od najgorih povreda koja moze da se desi QB ako je desnjak.Lak je tip QB koji dize ekipu na visi nivo, jer da njega nema bila bi ekipa sa negativnim rekordom.Prve sezone kada su izborili PO, strucnjaci im nisu dali vise od 3-4 pobeda.Eli nikad nije imao tako veliki znacaj kao Lak.Od sezone kada su osvojili SB, uzasan je.Mada ta sezona mu je bila najgora u karijeri.Nije svakako u rangu Daltona, Staforda i jos par njih, ali nikad nije bio elita.Od sadasnjih QB Lak i Vilson mogu da ga preteknu tj mogu da ih preteknu.Eli je po meni se nasao na pravom mestu u pravo vreme.Isto kao sto je bio slucaj za Flaka i Vilsona sa tim da mu je onaj pas prosao sigurno bi bio MVP.Kada su osvojili, bio je ''treci'' u Sijetlu.

                              Ovako bih ja rangirao:

                              Elita: Rodzers, Lak, Bris, Ben, Mening i Brejdi
                              II: Romo, Rajan, Rivers i Eli
                              III: Steford i Vilson
                              IV: Dalton, Flako, Njuton i Tanenhil
                              V: Katler, Smit i Palmer
                              VI: Kepernik i ostali

                              Ove novije je malo teze rangirati, ovo su uglavnom oni koji su nekoliko godina u ligi.

                              Comment


                              • Dovoljno se setiti meca protiv Chiefsa pretprosle godine u PO, ono je granicilo sa ludoscu i hrabroscu ali na kraju zasluzen prolaz. O Lucku pricam.

                                Meni je recimo zao Griffina, nakon odlicne rookie sezone, totalno ga sjebale povrede i neslaganje sa strukom, bila bi steta da propadne.
                                A ako su nekoga vile pronosale onda je to Fleko, jedan hail mary, ali stvarno veliki hail mary i 100m na pet godina, ono u nastavku POa je bilo odradjivanje posla.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X