Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by quard1aN View Post
    A na kraju su dobili... Nisam odgledao kompletno, zaspao sam krajem 3/4. I drago mi je da odrzavaju korak sa ludilom na istoku.

    I jedno pitanje za duze pratioce NFL-a... Kako Dalas pripada istocnoj diviziji svega vam? Gledao sam im istoriju i nisu prije nekada bili fransiza iz drugog grada ili nesto slicno
    Nije se oduvek tako zvala, 1967 se zvala Capitol i nju su cinili Fila, Vasington, Sejntsi i Dalas.Jasno je tu ko dan da je od prvog dana postojalo veliko rivalstvo izmedju Dalasa i Vasingtona koje dan danas vazi za jednog od najvecih, Dzajantsi su vec '68 godine izbacili Sejntse(69 se Sejntsi vracaju u diviziju, 70 Dzajantsi) da bi posle kratko vreme bilo pet timova u toj diviziji.Sent Luis Kardinalsi su tada igrali sa njima.Bas od 1970 godine se divizija zove NFC East, bilo je manje divizija i ispravno je tada bilo da ih svrstas u NFC East jer neke timove nisu hteli da razdvoje.Atlanta i NO se nalaze istocnije od Dalasa, ali zbog toga sto skoro da nije bilo timova na tadasnjem Zapadu su tamo igrali.10 godina se Dalas peglao sa Vasingtonom, Filom i skoro sa Dzajantsima pre nego sto je ime divizije formirano a sa svim tim timovima su imali rivalstvo i bilo je greota odvojiti ih.Dzajantsi, Vasington i Fila spadaju u grupu najstarijih fransiza u ligi.

    Comment


    • Izvinjavam se na malom off-u, igra li ko Madden Mobile, igrica za telefone? Vrh je... Igram je već 10 dana, iako sam operisan od tih igrica za telefone i uopšte igrica. Mnogo dobro osmišljena. Sama igra i dosadi ali građenje tima ni iz čega, bukvalno na početku se dobija neki siromašan pack sa nekim (meni) nepoznatim igračima i onda... Prva sezona je lagana, osvojio sam. Druga je mnogo teža. Sve u svemu zanimljivo! Za pauzu dok učenju, ili pred gledanje tekme može da posluži..

      Comment


      • Ja igram na PC, Madden 2008. Jeste stara ali šta joj fali, instaliram najnovije rostere i cepaj

        Comment


        • Originally posted by Miletić View Post
          Utakmica pokazatelj da je Osvajler jos daleko od ozbiljnog startnog qb... Ima on jos da uci, neki su poleteli nakon dobre partije protiv NE ali nije on jos taj nivo, narocito ne za ambicije Bronkosa... Samo da se tata vrati sto pre

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          ..Ne znam bas, promasen FG, fumble Sandersa posle panta, Demaryius Thomas ispusta pas za TD i posle jos jedan pas za prvi daun, ako se ne varam jednom je i napravio fumble, zatim ofanzivna linija katastrofa, Khalil Mack je sam imao 5 sekova, i kao da to nije dovoljno, cini mi se Davis ispusta cistu loptu na konverziji cetvrtog dauna..Sve u svemu, mislim da Osvajler radi solidan posao za sad, Mening je Mening, slazem se, ali za ovaj poraz je u najmanjoj meri kriv Osvajler, jednostavno se cela igra raspala u drugom poluvremenu, a i ruku na srce, falio im je C. J. Anderson..

          Comment


          • Relativno sam novi u ovom sportu, ukapiro sam većinu pravila, samo još ne mogu ukapirati tko može zvati timeout od igrača. Jel može kome se prohtije, ili ima neki red?

            Comment


            • Ja mislim da svako od igraca moze da trazi, mada je to najcesce QB ako mu se nesto ne svidi u formaciji ili ako istice vreme za izvodjenje snap-a, ali evo bas sad u mecu izmedju Giantsa i Dolphinsa, ne znam da l' si gledao, cini mi se da je odbrambeni tackle zatrazio timeout

              Comment


              • Gledao sam, Suh je tražio koliko se sjećam (ime mu se ne usudim izgovoriti )

                Comment


                • А мене занимају они пешкирићи и торбице што фурају... Шаето?
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Урош View Post
                    А мене занимају они пешкирићи и торбице што фурају... Шаето?
                    Eee, baš sam i ja to hteo da pitam. Ajde peškirići, da brišu ruke/rukavice od znoja ili vode, da bi bolje hvatali loptu...ali one torbice su mi misterija...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Eee, baš sam i ja to hteo da pitam. Ajde peškirići, da brišu ruke/rukavice od znoja ili vode, da bi bolje hvatali loptu...ali one torbice su mi misterija...
                      Torbica služi da ugreje ruke jer je osećaj u šakama veoma bitan za preciznost kod bacanja...

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Е ај и ово да видимо...

                        FL plans to stream Thursday Night Football online from next season https://www.rt.com/sport/326358-nfl-...ight-football/
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Yahoo je ove sezone strimovao jedan mec iz Londona, tako da je moguce i ovo ko zna.

                          Comment


                          • Je l moze neko da mi kaze imena komentatora koja prenose Tampa Bay-a protiv Rams-a ?
                            Last edited by Победа; 18-12-15, 01:54.

                            Comment


                            • Jedan je Predrag Jurisevic, drugi ne znam kako se zove.

                              Comment


                              • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                                Jedan je Predrag Jurisevic, drugi ne znam kako se zove.
                                Da, Predrag stalno prenosi sa Srdjanom, interesuje me dosta za ovog drugog, hvala svejedno

                                Comment

                                Working...
                                X