Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Pa zato sto je to extra point i pravilo je od ove sezone uvedeno da se dobija 2 poena ako vratis za TD presecenu kad protivnik igra za 2 poena ili kad izblokiras FG i vratis za TD. Ranijih sezona koliko znam nisi mogao uopste dobiti poene za blokiranje tj. vracen TD na extra point.

    Kada izblokiras field goal i vratis za TD to je 6 poena i racuna se kao normalan TD ali za extra point ne.
    Ja sam mislio da je pre bilo da ti racunaju 6 poena a ne dva posle blokiranja.

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

    Comment


    • Ponovo je bilo neizvesno na utakmici Panteri - Sveci. Sveci imali dodavanje za pobedu kao u prvoj utakmici protiv njih ali nije proslo.

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

      Comment


      • Panteri kidaju, fantastični Cam Newton, ko li će ih zaustaviti? Da li su oborili rekord po pobedama u nizu ili ne, ja msilim da jesu, neka me ispravi neko ako grešim..

        Comment


        • mislis rekord fransize ili ?

          Comment


          • Originally posted by nikola_bg View Post
            mislis rekord fransize ili ?
            Pa da. Patsi iz 2007. nisu imali poraz u regularnom dijelu, tako da nije rekord.



            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
            sigpic

            Comment


            • pa da zato i pitam

              Comment


              • Nisam pratio tada, deluje nemoguće da niko nije mogao da ih dobije

                Comment




                • 1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • Nisam nikad pratio NFL, ali u svakom sportu max učinak može da bude mač sa dve oštrice kad se uđe u neka doigravanja i play off. Samo je NFL baš neizvestan, pa nema mesta kalkulaciji, tako da mora svaka utakmica da se pobedi.

                    Brown ludak, čak je malo i počupao devojku koja se našla ispred ako se sećam.

                    NFL i NBA ne mogu da se porede, NBA je toliko nazadovao i toliko je nezanimljiv, teram sebe da gledam kad imam vremena, u ime starih dana, i ne mogu da gledam NBA tekmu duže od 3 minuta jer mi se povraća. Kako li su rangirani sportovi u USA? Cenim da je NFL najbolji

                    Comment


                    • Mozda grijesim ali po popularnosti:
                      MLB
                      NFL
                      a NBA i NHL sve zavisi drzave/grada.
                      Sto se obrta novca tice, tu je NFL daleko najjaci. Obrce vise para nego NHL i NBA zajedno.

                      Sent from my LGL34C using Tapatalk

                      Comment


                      • Ne gresis, MLB #1 u Americi

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Nisam nikad pratio NFL, ali u svakom sportu max učinak može da bude mač sa dve oštrice kad se uđe u neka doigravanja i play off. Samo je NFL baš neizvestan, pa nema mesta kalkulaciji, tako da mora svaka utakmica da se pobedi.

                          Brown ludak, čak je malo i počupao devojku koja se našla ispred ako se sećam.

                          NFL i NBA ne mogu da se porede, NBA je toliko nazadovao i toliko je nezanimljiv, teram sebe da gledam kad imam vremena, u ime starih dana, i ne mogu da gledam NBA tekmu duže od 3 minuta jer mi se povraća. Kako li su rangirani sportovi u USA? Cenim da je NFL najbolji
                          NFL je zanimljiv zbog samog sistema takmicenja, igra se samo 16 meceva u regularnom delu i 3,4 meca u PO pa je bukvalno svaki mec vazan, ne svaki mec nego svaki potez NBA,NHL i ostali igraju po 80 meceva i vise i onda do PO nema toliko zanimljvih stvari. Plus ovde je PO na jedan mec i onda svasta moze da se desi, jedan los dan i dzaba ti je ako imas 16-0

                          Comment


                          • Jeste MLB popularniji al' kad bi se zajebavali, evo jedan od textova samo, am.fudbal je daleko najpopularniji sport u USA.

                            http://espn.go.com/nfl/story/_/id/10...opular-mlb-2nd
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              NFL i NBA ne mogu da se porede, NBA je toliko nazadovao i toliko je nezanimljiv, teram sebe da gledam kad imam vremena, u ime starih dana, i ne mogu da gledam NBA tekmu duže od 3 minuta jer mi se povraća. Kako li su rangirani sportovi u USA? Cenim da je NFL najbolji
                              Ovde delimo slicno misljenje, samo u mom slucaju ne idem do te mere da mi se povraca.Isto vazi i za fudbal, sve se svodi da gledam samo par timova taj sport.Kada bih poceo da gledam neki dobar mec, u 90% slucajeva to bi bilo na silu.Mozda je i zbog toga sto sada manje-vise ide sve po nekom sablonu i sto znas sta ce se najverovatnije desiti posto se zna ko je favorit, NFL je druga prica zato sto postoje dosta vece sanse da favorit na papiru padne.

                              MLB globalno jeste najpopularniji zbog Japana, Kube, Indije, dok u Americi sta god da sam citao NFL je broj 1, a MLB broj 2.

                              Comment


                              • NFL je lagano najpopularniji. Posle NBA pa MLB pa NHL

                                Comment

                                Working...
                                X