Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Je l realan brat Slater?

    Ne gledam Pitsburg ali ako izgube padam u bedak teški.
    Bice da ce biti bedak

    O boze kako se izglupirase sa novcicem lik kao da je pijan bio,zbunio se nesto
    sigpic

    Comment


    • Alal vera Jetsima

      Padoh na glupi Pittsburgh jbt

      Comment


      • Kada ti treba neko da te zajebe, pozovi Rejvense. Ludačka ekipa. Povrede su ih izbacile iz borbe za plej-of, inače bi ova divizija bila najneizvesnija. Šteta za Stilerse, sada nije vreme da se posustane. Ovako sve nade u Bilse sada. Nije i nerealno očekivati da Bilsi zapnu poslednji put ove sezone.
        Last edited by Crni Đorđe; 27-12-15, 21:49.
        sigpic

        Comment


        • Zvucacu kao ogorceni navijac stilersa, ali je l' jos neko pod utiskom da je Belicik taktizirao u produzetku i pustio Jetse da bi se resio Pitsburga? (to bi i objasnilo kneel down na 25 sekundi do kraja)
          U svakom slucaju je Pitsburg sam sebi kriv, ali ono..

          Comment


          • Originally posted by Steeler_Nation View Post
            Zvucacu kao ogorceni navijac stilersa, ali je l' jos neko pod utiskom da je Belicik taktizirao u produzetku i pustio Jetse da bi se resio Pitsburga? (to bi i objasnilo kneel down na 25 sekundi do kraja)
            U svakom slucaju je Pitsburg sam sebi kriv, ali ono..
            Weeell, da sam bio na Tomlinovom mestu i da sam se mogao tako ratosiljati Pejtriotsa, svakako bih to uradio.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
              Weeell, da sam bio na Tomlinovom mestu i da sam se mogao tako ratosiljati Pejtriotsa, svakako bih to uradio.
              E upravo tako sam i gledao na celu stvar, isto sam rekao

              Comment


              • Originally posted by Baja View Post
                Odavno se nakanjujem da napišem nekoliko reči o komentatorima NFL utakmica na SK, pa nikako da stignem... Zaista mi nije jasno zašto se SK, kad je već odlučio da prenosi NFL utakmice (na čemu sam im zahvalan), nije potrudio da pronađe komentatore koji se malo bolje razumeju u NFL. Naime, dvojica "glavnih" komentatora pokazuju toliko nepoznavanje NFL-a, da je to nepodnošljivo. Navešću za svaki gaf po jedan primer, mada ih ima toliko da sam neretko prinuđen da gasim ton i gledam prenose bez zvuka...
                Kao prvo, bilo bi lepo da malo bolje znaju engleski, da ne kažem da su pogledali neki NFL prenos na engleskom, pošto onda ne bismo bili prinuđeni da slušamo neverovatno nepoznavanje imena igrača i trenera (npr. RB NYJ zove se Kris EJvori?!), klubova (čuveni klub iz GB za njih su PEJkersi?!), pozicija u NFL (LB su za njih dvojicu LajnbeJkersi?! - valjda se radi o nekim pekarima, šta li?! )
                Nadalje, totalno ne poznaju sudijske odluke i sudijsku praksu, kao ni pravila i previše često ih pogrešno komentarišu (npr. juče su rekli da se posle pass interference u end zoni lopta postavlja na pola jarda?!).
                Da ne govorim o nerazumevanju trenerskih odluka i iščuđavanju očiglednim odlukama trenera (vrlo često ne razumeju zašto se i kada traži time out).
                Verovatno je suvišno komentarisati njihove poštapalice, ali 'ajde da dodamo i to - jedan u svakoj rečenici koristi "naravno" (ne znam zašto je sve naravno?!), a drugi samom sebi postavlja pitanje ("Zašto?"), pa onda na njega odgovara (o "čuvenom alllliii" da ne govorim) )
                Najlepše molim SK (i ljubitelje NFL-a da me u ovome podrže) da:
                - ili za sledeću sezonu promeni komentatore
                - ili zamoli ovu dvojicu da skidaju utakmice sa neta u originalu i slušaju kako njihove, kako oni kažu, "američke kolege" (kakva uvreda za Troja Ajkmana i ekipu ) prenose NFL - puno će da nauče, provereno!
                - ili da nam omoguće da biramo da li ćemo prenose da slušamo na srpskom ili engleskom (kao što u USA ima opcija da se sluša na španskom).
                Hvala vam unapred na čitanju ovog (po)dugačkog posta.
                P.S. Da ne bi bilo nesporazuma, ne poznajem komentatore, niti imam bilo šta protiv njih lično. Ne sumnjam da se radi o super momcima i verujem da neke druge sportove uspešnije prenose, ali NFL - ne!
                Slazem se u potpunosti, cak mislim da si bio blag sa navodjenjem primera, posebno ako se uzmu u obzir i ostali komentatori, mislim, nista licno, kao sto si rekao, ali ponekad su stvarno nestrucni. Svakako bi bilo lepo imati za opciju originalan prenos.

                Comment


                • Da li Stilersi jos imaju nadu za PO? Zgotivio sam ih.

                  Pakersi ocajni!

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • Originally posted by BogdanB View Post
                    Da li Stilersi jos imaju nadu za PO? Zgotivio sam ih.

                    Pakersi ocajni!

                    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                    Imaju, ali osim pobede nad Klivlendom, potrebno im je i da Dzetsi izgube od Bafala

                    Comment


                    • Imaju, moraju da dobiju Brownse sledece kolo a da Jetsi izgube u gostima kod Billsa.

                      Edit: preteko me SN

                      Comment


                      • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                        Imaju, moraju da dobiju Brownse sledece kolo a da Jetsi izgube u gostima kod Billsa.

                        Edit: preteko me SN
                        Btw, cestitam na pobedi, ovime ste bukvalno spasli losu sezonu.. U principu, ako tonemo mi, vodimo i vas sa sobom

                        Comment


                        • Hvala, sladje nije moglo

                          Comment


                          • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                            Hvala, sladje nije moglo
                            Slazem se kakav bedak je bio,Smith pick 6,odem srecan po kolace vratim se za kompjuter ono DeAngelo slavi TD za 20:17.

                            Comment


                            • Raspad

                              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                              Comment


                              • Razbija Arizona, bas su prejaki
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X