Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ja moram da priznam da mi je puno srce sto je konacno neki tim uspeo da pokaze koliki je zapravo raspad od tima Green Bay ove sezone, bez uvrede za one koji navijaju..A i malo su mi iritantni ovi komentatori koji ne mogu da prezale sta se desava

    Comment


    • Originally posted by Steeler_Nation View Post
      A i malo su mi iritantni ovi komentatori koji ne mogu da prezale sta se desava
      Imas srece sto nisu prenosili Bal-Pit,cuo bi onda sta je tugovanje

      Comment


      • E sad sam jos vise za tezu da ce Arizona igrati s NEP u superbowlu, prosto strasni

        Ne znam, ali ja mislim da vise pate sto su ocekivali vrh utakmicu, a dobili demoliranje Green Baya.. Mada, Jurisevic navija za Pittsburgh, to je 90%, a za Ercega fakat nemam ideju, nisam jos nista naslutio
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          E sad sam jos vise za tezu da ce Arizona igrati s NEP u superbowlu, prosto strasni

          Ne znam, ali ja mislim da vise pate sto su ocekivali vrh utakmicu, a dobili demoliranje Green Baya.. Mada, Jurisevic navija za Pittsburgh, to je 90%, a za Ercega fakat nemam ideju, nisam jos nista naslutio
          Erceg je za NE i GB, a Jurisevic za PIT i PHI po mom misljenju

          Ali cinjenica je da kad igra Pitsburg, recimo, neces tako cesto da cujes kako hvale Roethlisbergera, makar ne u tolikoj meri koliko hvale Aarona, stvarno je krajnje iritantno, covece GB gubi 31-8, a oni pricaju 'eto zbog cega je Aaron jedan od najvecih QB' ili stagod...
          Last edited by Steeler_Nation; 28-12-15, 00:02.

          Comment


          • Erceg i Okland gotivi mnogo izgleda, non stop ih spominje. Svaki drugi mec "cuvena Crna Rupa"

            Comment


            • E samo jos safety i kompletan nastup Arizone .

              Wow !
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Pozdrav iz Sarajeva, jeste me navukli sad i na NFL Ubiće me žena, premier liga, primera, a sad još kaže i ove budale što se udaraju

                Comment


                • A nov je am. fudbal na sk, vrv zato dosta i favorizuju komentatori. Da mi je neko rekao da ce veceras doci sve obrnuto ...
                  Sad se ceka Vikings Giants. U Mineapolisu minus. Bice zanimljivo, narocito sada kad je GB izgubio
                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • Kad ste vec kod tog koga komentatori favorizuju, prosle nedelje su hvalili Tajroda Tejlora kao da im je brat rodjeni

                    Comment


                    • Ja gotivim GB, pogotovo Rodgersa, ali iako sam laik teški još pre mesec dana sam rekao da ima očajnu ekipu. Ja ne znam šta je radila ofanzivna linija, bilo mi ga žao. Inače onaj Hail Mary pas, nešto najjače što sam doživeo gledajući sport. I zato ovaj avatar. Ali moram da priznam koliko god mi bila ok ekipa GB zbog Rodgersa, ja sam lud za ovim Pitsburgom. Kao da ih ceo život pratim. Samo da prođu dalje. Ima neku dušu taj tim.

                      Comment


                      • Seksi Reksi ce se pobrinuti da Dzetsike ne igraju PO sledeceg vikenda.Gledajuci raspored sledece nedelje, dosadno kolo manje vise.Jedino taj termin od 7 ima 2-3 dobra meca, ovo ostalo ili nema znacaja ili znas u kom smeru ce ici tekma.

                        Comment


                        • McCarron fino mijenja Daltona. Melju Bengalsi divlje konje. Nadam se da ce Stilersi izgurati na srecu PO, baksuzi
                          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                          sigpic

                          Comment


                          • Vraćaju se Broncosi, odlična sada odbrana

                            Kako izbaksuziraše McManusa, na 2 sec do kraja meča promašio FG sa 45 yrd

                            Last edited by Lord Aleksoni; 29-12-15, 04:37.

                            Comment


                            • Zanima me sta Jurisevic misli, jel postoji los QB u NFL-u ili su svi sjajni, fantasticni i potpuno neverovatni?

                              Comment


                              • Pitsburg samo da se osloni na Jetse, tj. Billse, jer sve i da je Denver izgubio, dobili bi Chargerse

                                Comment

                                Working...
                                X