Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • 1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • Imaju i 4 sampinske titule, samo ih doticni verovatno nije doziveo.

      Comment


      • Zaspao sam idiot na poluvremenu. Jedva cekam reprizu. Nikad gore poluvreme GB, tako kazu. Rodzersa su lose cuvali, covek nije igrao uopste lose.

        CEKA SE REPRIZA na sk 2

        Comment


        • Bio sam budan za drugo poluvreme, ali mrzelo me da se docimam do kompa. Mora se napomenuti da su sudije zasrale, jer ono nije bio penalty za facemask. Mada kako god, drago mi zbog Packersa koje simpatisem i zbog toga sto sam prvi put u zivotu video hail marry pass uzivo Samo da su odbranili onaj napad gde su primili 3 poena i dobili bi pre. na 18 yardi, 3rd down ako se ne varam, covek lezi u offside-u i zamalo da ih to kosta.
          sigpic

          Comment


          • Svaka čast GB za pobedu, nisam verovao da će doći do iste. Evo upravo reprize, završava se poluvreme, taman da se vidi preokret..

            Udario reklamu Srđan za forum..
            Last edited by Lord Aleksoni; 04-12-15, 12:52.

            Comment


            • Kakva pobeda Pakersa,neverovatno. Ustao sam,nisam ni gledao rezultat na internetu,premotao i gledao.

              Comment


              • Au yebem ti krv, sav sam se naježio Aaron Rodgers & Richard Rodgers

                Comment


                • Ja gledam i tresem se. Ovo kao kad sam gledao MotoGP neke odlucujuce trke. Neverovatan adrenalin, prvo Baltimore neki dan sad GB.

                  Od starta simpatisem i Arizonu i GB ali definitivno Rodgers... Osvojio me covek. Od danas sam navijac GB.

                  Kakva zavrsnica. Nije bio faul, ali Detroit je po malo kukavicki odigrao, mada ko je mogao ocekivati.

                  Bravo Srdjane, naglasio si 5 puta pred kraj sta moze potencijalno da se desi.

                  Comment


                  • Ovde su sudili faul a mozda je bio pre toga kada je oboren neki igrac GB-a pre nego sto je trebalo da uhvati loptu.

                    Lepo je probijao novi igrac u GB-u kada je usao,u pitanju je Kroket, dok Lejsi nije mogao nista da uradi.


                    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                    Last edited by BogdanB; 04-12-15, 14:25.

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                      Svaka čast GB za pobedu, nisam verovao da će doći do iste. Evo upravo reprize, završava se poluvreme, taman da se vidi preokret..

                      Udario reklamu Srđan za forum..
                      Sve sto pises na #SKNFL na twitteru procitaju hehe

                      A vratile su sudije GB za par stvari sto nisu dosudili tokom utakmice i ovaj posljednji faul na hvatacu, sto takodje nisu svirali. Sreca prati hrabre je li...
                      Ne vjerujem kako su ocajni ovi ameri na oficijalnoj NFL stranici. Kod njih je taj sport nemoguce popularan da niko nikog ne podnosi i odmah su u fazonu NFL navija za GB i sudije njima nastrojene

                      PS nije mi zao sto se tek u pola 6 zaspalo
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • Ladno su zebrice zakinule Lajonse za WC.Pre nekoliko nedelja protiv Sijetla i sada protiv GB.Nije da mi ih je nesto puno zao, od kad je otisao Suh nisu mi jedna od poganijih fransiza.

                        Comment


                        • Originally posted by quard1aN View Post

                          A vratile su sudije GB za par stvari sto nisu dosudili tokom utakmice i ovaj posljednji faul na hvatacu, sto takodje nisu svirali. Sreca prati hrabre je li...
                          Ne vjerujem kako su ocajni ovi ameri na oficijalnoj NFL stranici. Kod njih je taj sport nemoguce popularan da niko nikog ne podnosi i odmah su u fazonu NFL navija za GB i sudije njima nastrojene
                          Hoces da kazes da su sudije u toku utakmice ostetili GB pa se na kraju vratilo ili nisam dobro razumeo ?

                          Comment


                          • Originally posted by Radulov47 View Post
                            Hoces da kazes da su sudije u toku utakmice ostetili GB pa se na kraju vratilo ili nisam dobro razumeo ?
                            Dobro si razumio
                            Spoiler

                            Last edited by quard1aN; 04-12-15, 20:47.
                            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                            sigpic

                            Comment


                            • Gledao sam samo prvo poluvreme tako da o drugom ne zelim da pricam,sto se tice pp nisam video da je GB negde ostecen,cak sta vise bilo je par sudijskih gresaka na stetu Lionsa.Ono sto mi odmah pada na pamet je PI sviran odbranio Detroita,nije bilo nikakvog kontakt sa hvatacem,GB dobio 40y.Kasnije zadrzavanje Tejta od strane odbrane GB,nista nije svirano.Bilo su jos dve diskutabilne situacije ako se ne varam.Tako da sto se tice pp GB nije sigurno ostecen.

                              Comment


                              • ufff kolko mi je drago sto je detroit izgubio. tako im i treba kad igraju ko p**ke. da su skupili hrabrost (citaj mu*a) i lepo krenuli na konverziju novog dauna a da nisu stedeli vreme ubedjen sam da rodzers ne bi ni dosao u situaciju da uzme loptu u ruke.

                                Comment

                                Working...
                                X