Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BogdanB View Post
    Strasno sta su Bakanersi dozvolili.

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
    Pa kada imaju indijanca za trenera.Covek na 2y od EZ protivnika ide na FG umesto da pokusa postici TD iz cetvrtog pokusaja i pobeci na dva poseda prednosti,a trenutni rezultat 27:24.FG uspesan i ostavlja protivniku 3 minute da postigne TD i pobedi.
    16 kazni za TB na ovoj utakmici,vise nego na baraz mecu PLS Legija-Mamuti.

    Comment


    • Izabrao je ovako I nije bilo dobro. Verovao je odbrani. Ali najbitnije, nisu smeli ovo da dozvole. Plus, imali su fambl na kraju.

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

      Comment


      • Nedavno sam poceo pratiti NFL, tj. otkad je na SK, i uglavnom sam povatao pravila, ali ostaje mi ne jasnoca oko 4. Down-a. Jel kad je 4. Down jel se uvek moze osvojiti 1. Down, jel ima neki uslova ili slicno? Sjeban mi laptop, pa sam jedva ovde usao i napisao preko drljavog telefona, inace bi nasao na netu.

        Comment


        • Moze, ali opet to je rizik ako te sekuju mozda ili ne bude dobro bacanja, onda im dajes prednost a to je da su blizu tvog gola. Zato se ide na ispucavanje ili na sut za 3 poena ako su u zoni suta.

          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

          Comment


          • Samo da dopunim Bogdana, na cetvrti daun se najcesce ide na kraju utakmice kada se juri rezultat ili kada im fali jedan jard a u polovini su protivnika.

            Ako imas jos nekih nedoumica reci.

            Comment


            • Појасните мени која је фора са пантовањем. Никако да скапирам ко сме да дира, ко не сме и то. Кад је одличан пант а кад није (ваљда што даље то боље?) итд.
              Капирам онај фер кеч.
              И да ми појасни неко израз "блиц".
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Pant je ispucavanje I imas igraca koji ceka loptu I pokusava da se probije sto dalje, moze I TD da postigne. Fer hvatanje je kada vidi da su mu svi blizu I da je dzaba da ide na trcanje, a ako bi otisao, mozda bi I do fambla moglo da dodje.
                Blic je valjda kada odbrana krene na kvoterbeka, odnosno ukljuce se jos neki dodatni igraci. Mozda I gresim za blic, ako nije tako, neka napise, taman I ja da se ispravim.

                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                Last edited by BogdanB; 31-10-15, 13:43.

                Comment


                • Ekipa ciji panter ispucava loptu ima prava da je dira ako recimo bilo kakav kontakt lopta bude imala sa protivnickom ekipom.

                  Blic ti je kada lajnbekeri(u najvecem broju slucajeva)budu u istoj ravni sa D-Linijom kako bi izvrsili dodatni pritisak na QB.Traze rupe u O-liniji protivnika kako bi sto pre dosli do QB kako bi ga sekovali.Qb u takvim situacijama treba da reaguje brzo.

                  Comment


                  • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                    Појасните мени која је фора са пантовањем. Никако да скапирам ко сме да дира, ко не сме и то. Кад је одличан пант а кад није (ваљда што даље то боље?) итд.
                    Капирам онај фер кеч.
                    И да ми појасни неко израз "блиц".
                    Da dopunim za ovo "odlican pant". To je kao sto si rekao, sto dalje to bolje s tim sto ako lopta ode u end zonu, protivnicka ekipa dobija loptu na 20 jardi. Znaci odlican punt bi bio da ispuca loptu unutar tih 20 jardi a da lopta ne odu u end zonu.

                    Comment


                    • A sad se nadam da ce Green Bay onako fino napuniti Denver. 6 0 im uopste ne sjedi
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • Komentatori: Mozete li prestati da saopstavate rezultate utakmica koje bi mozda neko gledao kasnije tokom nedelje?
                        Ako vec morate, onda upozorite da cete narednih pola minuta otkrivati rezultat necega sto ce sutra biti na TV kao snimak, da ne upropastite svima uzivanje.

                        Comment


                        • Ja sam nov u praćenju ovog sporta. Ne znam baš mnogo o istom. Gledao sam jednu utakmicu kad sam bio klinac na 3 Kanalu i to je to. Inače sam počeo da navijam za Vikingse. Ima li još nekog ovde da prati Minesotu?
                          www.lfcserbia.com

                          https://www.facebook.com/rukometniugao/

                          Comment


                          • Može biti dobro pojačanje, jer Broncosi nemaju na poziciji TE nikog dobrog kao što su prošle sezone imali Juliusa Tomasa..

                            http://www.denverbroncos.com/news-an...e-238d4d81c09c

                            Comment


                            • Originally posted by Narsil View Post
                              Ja sam nov u praćenju ovog sporta. Ne znam baš mnogo o istom. Gledao sam jednu utakmicu kad sam bio klinac na 3 Kanalu i to je to. Inače sam počeo da navijam za Vikingse. Ima li još nekog ovde da prati Minesotu?
                              ja pratim kad sam u prilici, ali samo zato da bi navijao za protivnicku ekipu

                              Comment


                              • Gledam ih ja kada su u Red Zone na gamepass-u.Voleo bih da ove sezone obezbde PO, za pocetak da pobede Sent Luis za vikend.

                                Comment

                                Working...
                                X