Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ozbiljno pitam brate.

    Comment


    • Види га овај... па на стримовима, где ћемо јбт...

      Spoiler
      Last edited by Урош94; 24-08-15, 20:00.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Možda 5 mečeva nedeljno.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Nedelja, 30.08. u 22:00,
          NFL Preseason: New Orleans - Houston na SK 3.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Sta ce nam Preseason
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • U cemu je problem?

              Prenosice celu sezonu.

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                Sta ce nam Preseason
                E bože svašta, pa zagrevanje za sezonu

                Comment


                • Ево га први меч НФЛ-а на СК-у после крда година. Фино изгледа.

                  Коментаришу Јуришевић и неки Влада (нисам чуо презиме). Њих двојица ће коментарисати целе сезоне.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Uh sto fino izgleda na velikom ekranu sad Aj da krene sezona samo,Da otvori Brees sa par finih bacanja uvek sam ga gotivio i ako je nizak za QB ,..opasna plavusa ova
                    sigpic

                    Comment


                    • Bio sam odsutan u poslednjih par nedelja pa sam tek sad ispratio sve "novosti".. Samo da pohvalim SK za otkup prava na NFL prenose! Svaka, ali SVAKA CAST na ovome!!! Najjaci ste, UBEDLJIVO!

                      Comment


                      • I ja da pohvalim SK, odlicno izgleda sve ovo. Kad se pusti na TV u HD, milina. Komentatori skroz ok.

                        Comment


                        • Mislim da nije Vlada već da je ovo "Vice" Vuk Uljarević, dosta dugo radi na sport klubu i komentariše Škote...
                          Inače sličan stil komentarisanja kao Jurišević. Nije mi jasno, nedeljom će biti tri prenosa, od 19,22 i iza ponoći. Da li če sva tri meča ovaj duo raditi?

                          Sent from my LG G2 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by goran995 View Post
                            Mislim da nije Vlada već da je ovo "Vice" Vuk Uljarević, dosta dugo radi na sport klubu i komentariše Škote...
                            Inače sličan stil komentarisanja kao Jurišević.
                            Odgledam prvo poluvreme,izadjem nesto da obavim,vratim se i vidim tvoj post.Nema sanse da je to Uljarevic,upalim tv kad stvarno mi lici na njegov glas.Imam osecaj kao da je drugi covek sa Zuletom prenosio prvo poluvreme,ili samo tripujem.

                            Comment


                            • Originally posted by Radulov47 View Post
                              Odgledam prvo poluvreme,izadjem nesto da obavim,vratim se i vidim tvoj post.Nema sanse da je to Uljarevic,upalim tv kad stvarno mi lici na njegov glas.Imam osecaj kao da je drugi covek sa Zuletom prenosio prvo poluvreme,ili samo tripujem.
                              Потписујем од речи до речи. Прво и друго полувреме није радио 1 исти лик. Овај из другог јесте Вук али није он радио у првом сигурно. Препознао бих му глас а и чуо сам кад је рекао овај Влада на почетку. Презиме нисам разумео али разумео бих да је рекао Уљаревић.

                              Вероватно пробају сада за сезону. Мешају па да виде како ће и шта ће касније.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by goran995 View Post
                                Mislim da nije Vlada već da je ovo "Vice" Vuk Uljarević, dosta dugo radi na sport klubu i komentariše Škote...
                                Inače sličan stil komentarisanja kao Jurišević. Nije mi jasno, nedeljom će biti tri prenosa, od 19,22 i iza ponoći. Da li če sva tri meča ovaj duo raditi?

                                Sent from my LG G2 using Tapatalk
                                ta kombinacija nece ici. jedan mora da je komentator analiticar a drugi da donosi zivost u mec. prvo poluvreme Vlada je znao sta treba da bude i da pusti Zuleta da radi ono sto najbolje zna a kombinacija u drugom sa ovim Vukom i Zuletom je losa. Zule bio komentator analiticar i poceo da lici na Gojka A koji zna da precuti 90% meca. mislim da ce Vuk ako vec mora da radi , raditi bez Zuleta i to one nocne meceve. ne znam. Deki je neko ko je dao domaci zadatak kada su prenosi pored Zuleta u pitanju. cak i Mateus ili Matija , u poslednjoj godini bio koliko toliko dobar a decko poznaje materiju. ajmo da damo sansu decacima ali prvi utisak je da ce ovo biti lose i da ce momci sluziti za sprdanje na forumima koji se ozbiljnije bave pricom o nfl-u.

                                Comment

                                Working...
                                X