Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prenos

    zasto nema snimak arizona - new england? je li moze da se ubaci do cetvrtka pred week 2? hvala

    Comment


    • Prescotta su komenatori toliko nahvalili, ja gledam i krstim se. Kad Srđan na 6 minuta prije kraja druge četvrtine(!) nakon što je Presccot imao loptu 80% vremena i samo jedan TD(ako je imao i taj jedan tad, ne sjećam se nešto), hladno reče lik evo novog Bradya.

      Comment


      • Samo hroničan hajp oko svakog ruki kvoterbeka koji započne meč u prvom kolu. Prošle godine u ovo vreme nije moglo da se živi od Mariote i Vinstona, sada je red na Preskota.
        Last edited by Crni Đorđe; 12-09-16, 11:33.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Bastia33 View Post
          Prescotta su komenatori toliko nahvalili, ja gledam i krstim se. Kad Srđan na 6 minuta prije kraja druge četvrtine(!) nakon što je Presccot imao loptu 80% vremena i samo jedan TD(ako je imao i taj jedan tad, ne sjećam se nešto), hladno reče lik evo novog Bradya.
          Nije rekao bas tako, nego je uporedjivao s obzirom koji je Prescott bio pik na draftu.

          Comment


          • Steta samo sto ce kasnije da ga uguse, posto nameravaju da u Dalasu vrate Roma kao startera.Uostalom jure rezultat i PO, a ne razvoj mladih igraca a vrlo verovatno ce da zaostaju za Dzajantsima 2-3 pobede kad se Romo vrati.

            Comment


            • Robert Grifin III listi povređenih, rame je u pitanju. Znao sam da ne može na dobro izaći kombinacija Braunsi - RGIII.
              sigpic

              Comment


              • Idemo Stilersi!!!
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Stilersi igraju fino odbranu. Big Ben da proradi i bice ovo ok. Fale im dva bitna igraca, ali sta je tu je
                  #SteelersNation
                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • Majstor ove igre AB!!!

                    Boomin....
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Kako pametan napad Steelers-a. Poklon kvota na Pitsburgh
                      sigpic

                      Comment


                      • Ali bas su sporo krenuli u ovu utakmicu i onda onaj 4. napad za tačdaun Brauna. Strava.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Bruka QB, bruka WR, bruka RB. Sjajan napad Steelers-a, zaista sjajan.
                          sigpic

                          Comment


                          • Trpaj Ramse!!

                            Sent from my Samsung GALAXY S5.

                            Comment


                            • Steta samo sto su Pitzburg-Sinsi i Hjuston-Kanzas u istom terminu, ovi drugi mecevi me ne privlace puno.Moguce da cu da bacim oko na Arizona-Tampa, a cim ustanem pogledacu Minesotu-GB.

                              Comment


                              • Gledam LA Rams-e i vidim po tribinama da godinama vec imam njihov stari dres.

                                Broj 56 - Conlan
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X