Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čestitam Denveru, svaka čast. Ovo je gotovo.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Ovo sam pričao za Karolinu. Te pobede i sve to... nisu imali prilike da gube. A sad, sad je SB, pritisak ogroman. Mnogo je teško.

      Očajan Mening.

      Sad se vidi da je odbrana i tim ceo važan, jer da je bitan qb i da se sve vrti oko njega, big ben ili rodgers bi bili u finalu.
      On nije najbolji QB na AFC-u niti je bio u prici za MVP-a.

      Treba ti mix jednog i drugog, Denver je sada presedan i verovali ili ne Mening je nadmasio samog sebe sa SB iz 2007 godine.Od te godine, pa na ovamo koji god da je QB bio je bio odlican u PO.Njuton i Vilson su odlicni QB, uskoro ce postati elitni QB ako vec nisu.A oba tima u kojima igraju vaze za jednu od najboljih odbrana u ligi.To Rodzers i Lak nemaju.

      Comment


      • Vise je Darko Milicic uticao na titulu Detroita nego Mening na titulu veceras salim se malo dobar je cikica,perfektna odbrana Denvera Kako je krenula tekma,videlo se nesto da su ovi iz Karoline kilavi,neraspolozeni sta znam....
        sigpic

        Comment


        • Rodzers nema nista. Sam vuce GB.
          Sta ce Denver sada? Mening im ide, a pik na draftu da sanjaju, 30+. Osvajler?
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • Kako je ovo težak udarac za Karolinu. Biće teško sledeće sezone. Sam skor i način na koji su došli do finala, njihov je najveći teret večeras.

            Comment


            • Pogledaj statse Koba i Nelsona proslih sezona, pa ponovo reci da nemaju nista.Napad GB se do pre godinu dana svrstavao u TOP3 napada u ligi, Kob je pokazao zasto je WR2 i da ne moze da podnese najveci pritisak.Na Lejsiju napravili veliki propust sa kilazom, dok se Nelson povredio jos u agvustu.Ogroman hendikep za GB, uz to da ce ih i sledece sezone isti duduk da im bude trener.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Pogledaj statse Koba i Nelsona proslih sezona, pa ponovo reci da nemaju nista.Napad GB se do pre godinu dana svrstavao u TOP3 napada u ligi, Kob je pokazao zasto je WR2 i da ne moze da podnese najveci pritisak.Na Lejsiju napravili veliki propust sa kilazom, dok se Nelson povredio jos u agvustu.Ogroman hendikep za GB, uz to da ce ih i sledece sezone isti duduk da im bude trener.
                Ma pratim od ove sezone, proslo ne znam. Na ljeto cu da uradim domaci


                Nekako sam vise ocekivao od SB-a. Ali dobro. Cekamo novembar
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  On nije najbolji QB na AFC-u niti je bio u prici za MVP-a.

                  Treba ti mix jednog i drugog, Denver je sada presedan i verovali ili ne Mening je nadmasio samog sebe sa SB iz 2007 godine.Od te godine, pa na ovamo koji god da je QB bio je bio odlican u PO.Njuton i Vilson su odlicni QB, uskoro ce postati elitni QB ako vec nisu.A oba tima u kojima igraju vaze za jednu od najboljih odbrana u ligi.To Rodzers i Lak nemaju.
                  Ti duže pratiš. Znaš bolje. Ali moje impresije su prvo Rodgers koji je najbolji igrač koga sam video, i Pitsburg sa Benom. Ben je namučio Denver prvo Osvajlera na kraju sezone, a onda Meninga u PO. Nigde nisam video takvu odlučnost kod važnih trenutaka. Moram priznati da sam od Karoline ovo očekivao ranije, ali pomenuo sam već zašto bi mogli da izgube. Propuštena šansa za NE. I Sijetl, jer sam prilično ubeđen, ne znam zbog čega, da bi oni ovo uzeli da su prošli.
                  Super sezona, hvala SK.

                  Comment


                  • Bravo! Svaka cast, zasluzeno uzima denver. Von Miller MVP.

                    Comment


                    • Rodzers je najbolji u NFC-u i to nikako ne sporim.Na AFC-u imas jos Tomu i Laka, Toma bio konstantan cele sezone i zahvaljujuci porazima u poslednja dva kola tesko da je mogao da ugrozi Njutona.Prosle godine je imao malo bolju O-liniju i to ga je dovelo do SB.Laka sjebalo ove sezone sta sve vec, inace odlican QB.Covek koji je za kratko vreme preokrenuo puno zavrsnica, mada tesko da ce u Indijanapolisu da mu sastave krstenu odbranu.Osvojice verovatno jedan SB, ali ce Vilson sigurno da ima vise.

                      Comment




                      • Mnogo sam srecan nocas u isto vreme i tuzan jer moj omiljeni igrac verovatno odlazi u legendu nakon ove utakmice, ali bar to radi u velikom stilu

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • I nece da kaze da je penzija?

                          I sto kaze Uros, zao mi zbog Patsa, imali su priliku ponovo.
                          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                          sigpic

                          Comment


                          • Samo sam cekao Miletica

                            Pa ove sezone niko od mojih najdrazih nije osvojio titule
                            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                            sigpic

                            Comment


                            • Bice tu prilike za jos dve sezone, Pitzburg ce da bude najveci rival.Bila bi i Koltsi, ali su produzili ugovor sa Paganom.

                              Mening ma kakve god partije pruzao, ekipa je dobijala vise sa njim na samopouzdanju nego sa Osvajlerom.Ako se ne varam, imace problem sa SC a Miler ce zbog ovoga da ih odere samo tako.Osvajleru istice ugovor, kao i aktuelnim RB.Mekmanus im je najmanji problem, verovatno ce i njega da zadrze.

                              Comment


                              • Kako je utakmica pocela, sve sam vise menjao misljenje da Panteri nece pobediti, eto to se I desilo. Nisam uspeo da gledam celu od umora ali po vasim komentarima vidim da nista nije bilo posebno. Drago mi je zbog Meninga, prelep je ovo nacin da se ode u penziju.
                                Cekamo sledecu sezonu.

                                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                                Comment

                                Working...
                                X