Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zao mi ljudi koji su ostali budni da bi gledali SF-MIN

    Crni dani za Vikinge kad ih ovako zdrobise nikakvi 49-ersi.

    Comment


    • Pa nisu Rudari toliko losi, nece da budu ni medju najgorim ekipama a ne verujem da ce da budu blizu PO.Kontam da ce da budu najjaci fenjerasi u ligi, predvidjam im minimum 5 pobeda.

      Comment


      • Odbrana 49-ersa je bila stijena sinoc mada ruku na srce, napad Minesote je bio uzasab. Bridgewater je izgledao kao amater, a likovi su izgleda i zaboravili da imaju AP-a u timu... Napad SF-a nije ni bio toliko los. Hyde je stvarno razbio i ako se po jutru dan poznaje, momak moze imati sjajnu sezonu. Steta sto se Reggie povrijedio, ali sad ce Australijanac imati prilike da se pokaze kao support, posto se sinoc i nije bas proslavio. Colin je bio solidan... naravno da moze i mora bolje, ali nije nista zasrao Boldin i Davis djeluju dosta dobro tako da ocekujem dosta od njih protiv PIT-a.

        Sent from my LGL34C using Tapatalk

        Comment


        • nisam stigao da komentarisem uzivo uz prenos Green Bay - Seahawks ali sam odgledao naravno i mozete zamisliti koliko sam srecan danas ;)

          igra je bila na nivou, opet malo peh sa povredama ali bice verujem sve ok.. Seahawksima falio Chancellor i to se opet videlo.. Rodgers je bio na svom nivou, mlade snage su bile odlicne.. Lynch nije bio dobar, Packersi su sprecili njegove yarde maksimalno..

          Pete Carroll nervozan kao i uvek i bas mi je drago

          Comment


          • Au, kakav pas..

            Comment


            • Kakav tenk

              Comment


              • Sjajna utakmica izmedju Saintsa i Pantera,uzivao sam. Po meni kvoterbek Saintsa je bio super,dobro je delio. Ma sve je bilo super

                Comment


                • Arizona trenutno definitivno spada u TOP 3 ekipe u ligi, ali mislim da ce ponovo kao i prosle sezone da ih Sijetl samelje kada se sastanu zato sto ce da znacajno da dignu formu.Da su se sastali u ovih prvih par nedelja, Arizona bi ih dobila.Ne secam se sezone kada su ovako dobro izgledali na obe strane terena, imaju vecu dubinu na nekim pozicijama nego prosle nedelje samo da Palmera sacuvaju pre svega od mesara iz Sent Luisa.

                  Comment


                  • Arizona bas se ofanzivno poboljsala,probudio se i Fitzgerald ,bas deluju mocno...Ne znam sta mi bi,draftovao sam bio Mariotu,i kao sta mi bi bas on..,i addujem Palmera sa liste umesto njega,kao da sam osetio da ce da krenu da sipaju TD od 1 kola Al ovaj mali Mariota uopste nije los al ebga sad
                    Last edited by Jack; 28-09-15, 17:35.
                    sigpic

                    Comment


                    • Stvarno je sramotan Alex, nema nigde rizika kod njega. Gledaj ti Peytona kako baci dugu loptu u 40 godina a ovaj sve kratko ide poneki put se desi malo duže da baci..

                      Comment


                      • Moze on da baca duze, ali svaka treca ce biti INT.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Moraš nekada da rizikuješ, po tome se poznaju pobednici Ne može sve da se ide preko Charlesa, moraš i na bacnja neko rizično da ideš, pa jeste bude nekada int ali šta ne možeš sve da ideš na kratko..

                          Comment


                          • Keve mi, ovi Medvedi nisu ni za usrane motke. Sve se kao nesto nadam, veliki klub, tradicija, grad... SRAMOTA.
                            Sto je najgore niti ih simpatisem ali eto kao bilo bi mi drago zbog njih.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by AIRBORNE View Post
                              Keve mi, ovi Medvedi nisu ni za usrane motke. Sve se kao nesto nadam, veliki klub, tradicija, grad... SRAMOTA.
                              Sto je najgore niti ih simpatisem ali eto kao bilo bi mi drago zbog njih.
                              Imali su najtezi raspored na pocetku od svih ekipa,vise nego dobro odigrali protiv Sireva,onda potop protiv Cardinalsa koji su u strasnoj formi i poraz od Sijetla,gde je odbrana sasvim dobro funkcionisala a napad predvodjen Clausenom ne treba komentarisati.Imaju solidan strucni stab,odbrana je pristojna,samo da se rese Katlera i mozda bude nesto od njih
                              Last edited by Radulov47; 30-09-15, 13:56.

                              Comment


                              • Takva prica Radule svake godine ako nije raspored tezak onda je neki drugi qrac da izvines... ma beznadezan slucaj taj Chicago. Amin.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X