Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plus, tu je Andy. Ako nekoga zna, i ako voli nekoga da odere, to su NYG.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Kako se Debelom namestilo da ove godine KC igra protiv NFC East-a ...vec je DAL i PHI odrao`

      Comment


      • Sramota bi bila otici na 0-4
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Od ta potencijalna cetiri poraza, jedino ce biti sramotno sto vas je Karolina natrpala proslo kolo.Denver sigurni ucesnik PO, a Dalas i Kanzas su ozbiljni kandidati za PO i jos u tim utakmicama niste domacini nego gosti.Mada ta divizija NFC East mi se cini da ce ove godine da bude medju slabijim, stavise mozda pobednik te divizije ima skor 8:8.

          Danas se treba ispratiti gostovanje Sijetla Hjustonu jer je to duel dva contendera, a treba obratiti paznju i na Detroit-Cikago.

          Gronkovsi i Amendola nece igrati veceras protiv Atlante.

          Comment


          • Jel` ste se zakacili na Game Pass ???

            Ja malopre...nema gasenja do sutra ujutru

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Od ta potencijalna cetiri poraza, jedino ce biti sramotno sto vas je Karolina natrpala proslo kolo.Denver sigurni ucesnik PO, a Dalas i Kanzas su ozbiljni kandidati za PO i jos u tim utakmicama niste domacini nego gosti.Mada ta divizija NFC East mi se cini da ce ove godine da bude medju slabijim, stavise mozda pobednik te divizije ima skor 8:8.

              Danas se treba ispratiti gostovanje Sijetla Hjustonu jer je to duel dva contendera, a treba obratiti paznju i na Detroit-Cikago.

              Gronkovsi i Amendola nece igrati veceras protiv Atlante.
              Odbrana ce danas dobiti mec a nasa je u kanalu teskom
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
                Jel` ste se zakacili na Game Pass ???

                Ja malopre...nema gasenja do sutra ujutru
                Iz prve, kao da sam platio...

                Comment


                • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
                  Jel` ste se zakacili na Game Pass ???

                  Ja malopre...nema gasenja do sutra ujutru
                  Originally posted by petar84 View Post
                  Iz prve, kao da sam platio...
                  Оd 1h - nema gašenja
                  винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                  Comment


                  • Ja od 12 h

                    Comment


                    • Arizona State 62 vs USC 41 Vijest od maloprije sa NFL Network da je glavni trener gradskih rivala izletio

                      No. 14 Oklahoma 35 vs No. 22 Notre Dame 21

                      Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Nabedjeni klosari protiv redneck klosara. Pass
                      Ne znam jesi li gledao meč, ali bio je to pravi Old School Football! Nadam se da će NBC nastaviti sa prenosima online, jer slijede 2 odlična meča ND: Arizona St., pa USC. Sve utakmice od 1.30h, taman nakon SEC on CBS!
                      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                      Comment


                      • USC je uradio ono sto je trebao da uradi jos pre godinu dana. Posle dva meca se videlo da Lane nije trener koji zasluzuje da vodi takvu instituciju. Mislim da su ga drzali jer su mislili da ce dosta da se konsultuje sa caletom, ali je situacija dugo bila, sto ga izvadi Barkley to je to. E sad, nema mnogo dobrih trenera u ponudi, bice bas zanimljivo koga ce dovesti, verovatno ce oteti nekoga, Trojanci je verovatno najtrazeniji posao u Americi posle NFL. Ne verujem da ce se opet zezati sa nekim neiskusnim.

                        Ma sprdao sam se malo, ND mi je jos i OK, prosle godine sa Mantijem pogotovo, ali Oklahomu ne mogu ocima da vidim. Pogledacu highlights posle.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • I prošle godne su igrali toplo-hladno, upravo zbog nekih čudnih odluka trenera.... Meni bilo drago jer smo ih demontirali u međusobnom ogledu (iako ni blizu kao oni nas godinu ranije ).

                          Oklahoma opasna. Mogli bi ove godine do značajnijeg Bowl-a..... ND je dosta slabiji ove sezone, što i nije čudno s obzirom na aktuelni roster.
                          винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                          Comment


                          • Kelly ce opet izvuci ND.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • SEA at HOU...uzivancija

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Kelly ce opet izvuci ND.
                                Oće, nema ni govora. Biće oni među 15 do kraja sezone - naravno ako im onaj QB ne bude pravio gluposti kao u 1. četvrtini....
                                винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                                Comment

                                Working...
                                X