Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Condolences to the family of Chris Berman on the loss of his father, James. Chris' father was a great fan of the NFL and he passed that love and enthusiasm on to his sons. Chris thanks everyone for their support and will be back on Sunday NFL Countdown next weekend.
    Izadje mi ovo na fejsu, ja procitao onako u brzini samo ove prve reci, kad me nije strefila srcka...
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • A source tells the Charlotte Observer the Panthers will not fire Ron Rivera during the season.

      Comment


      • Kako baca Peyton Manning, koji je cale .. Celo vreme je odlicno bacao i na kraju lepo pronasao momenat da baci za TD ..

        I morao je tu loptu da uhvati bas Welker

        Na drugoj strani Moore istrcao 73 yrd za TD
        Last edited by Lord Aleksoni; 24-09-13, 02:46.

        Comment


        • Manning se poigrava, baca loptu gde 'oces ..

          Broncosi rade odlican posao u odbrani

          http://www.sbnation.com/nfl/2013/9/2...hdowns-broncos
          Last edited by Lord Aleksoni; 24-09-13, 03:23.

          Comment


          • ESPN ‏@espn 34m
            12 TD passes through three games. No QB had ever done that in NFL history.

            Peyton Manning just did.
            Podatak za divljenje

            Comment


            • Gledam raspored Denvera, ne znam ko bi mogao da ih ugrozi, ovako na prvi pogled... za njih ce biti pravi ispit utakmica na mali broj poena...

              Comment


              • WK 12 at NE

                Comment


                • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
                  WK 12 at NE
                  ako poprave secondary, vrlo moguce, tu im je malo promaja trenutno...

                  Comment


                  • U AFC West-u je i KC sa 3-0, mozda ce im protiv njih biti zeznuto, Peyton uvek dominira u reglarnom delu sezone a kada dodje PO cesto zezne stvar iz samo njemu poznatih razloga.

                    Ko ce ga znati sta ce biti do kraja sezone, ali u svakom slucaju ovo sto sada radi je neverovatno....

                    Comment


                    • Ne znam, meni Peyton deluje impozantno, uvek pronadje pravo resenje za pas .. Ako nastavi ovako, za Broncose nema zime ..

                      Comment


                      • Sacekaj PO pa ces da vidis koliko je impozantan

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Sacekaj PO pa ces da vidis koliko je impozantan
                          Dobro, videcemo ..

                          Sada tek pocinjem da pratim NFL, ove godine. Nadam se da ce vas demantovati u PO

                          Comment


                          • Sinoc gledao gamepass nekih dva sata, iskljucio ga i sada vise ne mogu da udjem jer sada samo clanovi mogu da udju na one servere koje je rekao Ljuba.Preostaje sada Acesports koji sam isto juce instalirao.

                            Ljubo, si ovo nasao za gamepass na nfl serbia?

                            Comment


                            • Sta ti je taj acesports ajd` malo objasni ako ti nije problem

                              A ono za FlyVPN je odavno postavljeneo na Nfl Fans Serbia...meni je radilo dobro, dodouse nisam ni pokusavao od prosle nedelje da se zakcim na to..videcemo sada za vikend sta ce da bude...

                              Comment


                              • Da gledam linkove na wiziwig, ne samo da sluzi kao alternativa za nfl nego i za druge sportove(fudbal,basket itd).Aleksa je postavio link za skidanje tog programa, a koliko sam skontao nesto slicno sopcastu kojeg nikad nisam koristio.

                                Arena Sport nece prenositi nista od 7 sati, tako da mi jedina opcija preostaje taj program Ace Sports.Uglavnom ti linkovi imaju tamo 4 zvezdice koliko je i maksimum.A kontam da mi sa ovom vezom koju imam(10/1) nece da secka jer kontam da mnoge ljude mrzi da se mlati sa tim.

                                Javi ako dodje do nekih promena, barem sam spremio alternativu na vreme.

                                Comment

                                Working...
                                X