Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka dodje u Juventus,bice prva opcija uvek

    Comment


    • Pa mislim da bi se on super uklopio u talijanski fudbal a kada bi otisao novinari bi vjerovatno prestali da pljuju po Junajtedu

      Comment


      • @Mumi Ma Newcastle nikad nije bio u opciji za to 4. mesto, nemaju dubinu tima za to... Ja sam im predvideo pad bas negde u januaru, njima je 7. mesto vrh... Jednostavno nisu ta klasa za top4...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Sa ovakvom igrom nema zime za city, nakon nesto losijih rezultata forma je opet na nivou. Razmontiran je porto, sad blackburn i sljedeci na redu je bolton......imaju 3 fantaticna napadaca koji redovno daju golove i sigurnim koracima idu ka tituli

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Neka dodje u Juventus,bice prva opcija uvek
            Dzeko je imao vrlo jasnu ponudu Juventus-a,ja sam cak citao par izjava tadasnjeg direktora da zeli da sagradi novu ekipu i da mu je potreban Edin,a zeljeli su i Kolarov-a,sljepci su promasili i otisli u City,ali nije jos kasno da se ovo popravi

            Conte bi s njima mogao hladno 4-4-2 da igra,a ove sezone je ipak prinudjen da mijenja formacije,ja se iskreno nadam da ce se nesto ovako na ljeto i desiti,jer bi on u Italiji bio jos bolji,a realno Matri i Boriello mu nisu neka konkurencija,mogao bi on tu biti prvi spic bez problema,ove sezone iako nije stalno prvi izbor,,ovo mu je 17. ili cak 18. go u svim takmicenjima
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Neka dodje u Juventus,bice prva opcija uvek
              Ja čvrsto vjerujem da bi uspio u Italiji ili Njemačkoj. Ukoliko Mancini nastavi ovako da mu daje 10-15 minuta, Džeko bi na ljeto trebao dobro razmisliti o odlasku iz Citya. Ali ipak ne vjerujem da je Mancini takav papak da mu neće pružiti priliku nakon ovih golova. Ne znam ni sam više šta je potrebno uraditi da izbori prvu postavu.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Danas u 14:30h derbi sjevernog Londona i derbi ovog kola.

                Prije tacno 17 godina Tottenham je posljednji put bio ispred Arsenala na tabeli. I evo sada je ista situacija. Kada je u pitanju derbi, zaboravljaju se sve statistike i forma. Bice strasna utakmica, predosjecam... Puna tempa i sa dosta prilika. Jedva cekam.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Danas u 14:30h derbi sjevernog Londona i derbi ovog kola.

                  Prije tacno 17 godina Tottenham je posljednji put bio ispred Arsenala na tabeli. I evo sada je ista situacija. Kada je u pitanju derbi, zaboravljaju se sve statistike i forma. Bice strasna utakmica, predosjecam... Puna tempa i sa dosta prilika. Jedva cekam.
                  Priznaj da navijas za Totenhem danas
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ja cu da navijam za Arsenal i ocekujem da ce danas da puknu i da pobjede, pa makar i 1:0. Neka ih Arsenal malo omeksa a United ce ih dotuci

                    Comment


                    • Cenim da ce Arsenal danas dobiti Totenhem, ali cisto sumnjam da ce Totenhem vezati dva uzastopna poraza u prvenstvu, ali o tome cu vise pisati za sledeci vikend kada budu docekali Junajted.
                      Proslogodisnji mec je bio za infarkt, od 2:0 do 2:3 za Totenhem.Bila su to potpuno dva razlicita poluvremena i nekako mi je bezveze bio dosudjen penal za Totenhem.I na samom kraju Kabul daje gol glavom nakon kornera za veliko slavlje Pevaca tada.Ko da je bilo juce.

                      Comment


                      • Lenon, Van Der Vart i Defo, odlične džokere sa klupe ima Totenhem danas. Saha i Krajnčar već rezervisani za napuštanje igre u drugom poluvremenu...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Lenon, Van Der Vart i Defo, odlične džokere sa klupe ima Totenhem danas. Saha i Krajnčar već rezervisani za napuštanje igre u drugom poluvremenu...
                          Sa druge strane na klupi Zervinjo i Chamberlejn ;) ima bude pogibija svih 90 minuta
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • bolje da je ostavio arsavina pa njega ubacio umesto wolkota
                            o boze sreco de si
                            Last edited by ledeni 80; 26-02-12, 13:37.

                            Comment




                            • Vec u petoj minuti Tottenham je poveo.Ovaj derbi nije vise tako neizvijestan.
                              1977 1978 1981 1984 2005

                              You'll Never Walk Alone

                              Comment


                              • Neverovatno sta promasi Persie
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X