Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TAKO JE BRE SANJA
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • ja sam rekao gangreni da ova tekma ide ili x-1 ili 2-1 al van persiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

      Comment


      • Opala , doktor , 2-2 , kakav mec
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Sta ti je PL , okrenu se utakmica u 3 minute
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Totenhem se zabunkerisao i primio 2 komada,kakva bolesna utakmica.Bice svega do kraja...
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Jbm ti stream, puce mi kod 2. gola...

              Ali vidim da su se topovi raspucali.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • A, kakvu utakmicu gledamo danas, nevjerovatno. Zbog ovoga se i gleda Premier liga. Bit će ovdje svega do kraja, igrači Tottenhama su u šoku, tako da bi Arsenal vrlo lako ovo mogao iskoristiti i u potpunosti preokrenuti meč.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Sreca za Totenhem sto je poluvrijeme sad,primili bi jos koji gol,a ovako mogu da se saberu do pocetka drugog pol.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Kakav smehotresan penal..

                    Totalna dominacija i sada ih jos dokrajciti u drugom poluvremenu.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Strasna utakmica sa dosta usijanja... Nevjerovatan povratak Arsenala ali to je ono o cemu sam pricao - zaboravlja se forma u derbiju. Vratile se Topdzije i sada pucaju od samopouzdanja. Bice ovdje jos golova sigurno...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • cist penal, start gibsa na levu nogu bejla, muka mi je da vise slusam ove komentatore koji nemaju veze sa zivotom i koji ocigledno navijaju za jednu od ekipa. dajte bre Viskovica svaku utakmicu da prenosi i to je to

                        Comment


                        • A ja pocepao tiket PX u 30 i nekom minutu...Valjda nece ove druge tekme da dodju
                          Sad su nasi,gotovi su,prvi gol dali imali srece,drugi iz nepostojeceg penala,a mi imali odlicne sanse,Fridelu svaka cast za ono posle kornera kako je skinuo lepo.
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Originally posted by vladream View Post
                            cist penal, start gibsa na levu nogu bejla, muka mi je da vise slusam ove komentatore koji nemaju veze sa zivotom i koji ocigledno navijaju za jednu od ekipa. dajte bre Viskovica svaku utakmicu da prenosi i to je to
                            Nemoj biti smesan, kakav crni penal, pipnuo ga niko nije...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Bejl je od danas novi clan reprezentacije Velsa u plivanju,majstor slobodnog stila

                              Comment


                              • Lukisa pas za Bejla, umetnost.

                                Comment

                                Working...
                                X