Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasluzio ga je dobrom partijom danas! Idemo sad bez opustanja!

    EDIT: Didier za 2:0! Idemo privesti ovo kraju!
    Last edited by bracala; 25-02-12, 16:20.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Good old Drogba !
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Kako igra WBA, 2 gola Odemwingia, kakav je to igrac.... Ni O'Nil im ovde ne moze pomoci, mada nisam ocekivao ovako silovanje...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Kako trci Miyaichi
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Trenutak za istoriju:
            - Lampard je i zvanicno prvi igrac u istoriji PL koji je u 9 sezona zaredom postigao 10 ili vise golova!

            Nenadjebivi Super Frankie!

            Inace, Mata asistirao! Konacno pobjeda!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • I nek pomisli sad AVB da proda Lamparda i Drogbu
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Drogba postigao 100ti pogodak i pritom postao jedini Afrikanac koji je to uradio.
                Prvo poluvrijeme jako lose i pomislio sam da Celzi opet kiksa, ali drugo poluvrijeme je potpuno nova stvar, neki novi Celzi. Luiz je izgubio povjerenje kod navijaca sto se dalo i primjetiti kada je spiker prozivao njegovo ime na pocetku i u par navrata kada je lopta bila u njegovom posjedu, ali iskupio se za losu igru protiv Napolia i dao jedan lijep pogodak. U nastavku Celzi nastavio dominirati i zasluzeno po svim segmentima vode. Jestel primjetili kako je Eva gledala Drogbu dok je izlazio van iz igre? Ima tu nesto

                Comment


                • Newcastle 2:2 Wolverhapton

                  Nakon vodstva od dva razlike Newcastle je pao pred veliki Wolverhapton Sada je jedino pitanje vremena kada ce Newcastle potpuno da ipadne iz dramaticne trke za LP.
                  1977 1978 1981 1984 2005

                  You'll Never Walk Alone

                  Comment


                  • zbog šugavog tenisa moram city gledati preko streama...........priorritet ima neki bezvezni mec u odnsu na najjacu ligu na svijetu i jos igra vodeci tim na tabeli

                    EDIT: strasan city koji je u 1.poluvremeno odigrao perfektan mec, dovoljan je posjed lopte od 80% i mnogobrojne 100% sanse koje je branio robinson, blackburn ja mislim da je samo 2-3 puta presao centar igralista
                    Last edited by edohz; 25-02-12, 18:24.

                    Comment


                    • Nelson Mandela has been admitted to hospital. Message to Wenger: Don't start Ramsey tomorrow.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Pa Celsi je danas pobedio jednostavno zbog cinjenice da su u veznom redu bili Essien i Frankie, jeste Bolton bio protivnik, ali se vidi koliko je Celsi igrao tecnije, i da je ovaj sastav bio protiv Napolija, druga bi se pesma pevala... ;) nadam se da je AVB naucio lekciju..
                        Svaka cast za Lamparda, po meni veliko dostignuce, 9 sezona zaredom covek postize 10+ golova....
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                          Pa Celsi je danas pobedio jednostavno zbog cinjenice da su u veznom redu bili Essien i Frankie, jeste Bolton bio protivnik, ali se vidi koliko je Celsi igrao tecnije, i da je ovaj sastav bio protiv Napolija, druga bi se pesma pevala... ;) nadam se da je AVB naucio lekciju..
                          Svaka cast za Lamparda, po meni veliko dostignuce, 9 sezona zaredom covek postize 10+ golova....
                          Ma onaj vezni red protiv Napolija je bio samoubistvo,bez klasicnog zadnjeg veznog protiv onakvih masina u napadu Napolija je nevidjena glupost,a tek izostavljanje Lamparda,stvarno AVB nekad donosi tako cudne odluke,da ne povjerujes...Ovakav vezni red moraju izvesti protiv Napolija ako misle da spase cast Engleza u LS...

                          Btw svaka cast Frenku,nevjerovatan igrac,takva klasa se rijetko vidja,ne znam da je neki veznjak dao toliko golova kao on...
                          Last edited by The Admiral; 25-02-12, 18:50.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Sto se tice ostalih meceva, nisam ocekivao ovako uvjerljiv rezultat u mecu WBA - Sunderland. Ovih 4:0 moze ostaviti traga u ekipi Sunderlanda koje je ovo dozivjela usred dobrih igara i rezultata.

                            Newcastle ispustio rekao bih sigurnu pobjedu. Ne znam kako im se to desilo... Ali mislim da oni nece izdrzati do kraja sezone u ovoj borbi za to 4. mjesto. Trenutno su na 6. poziciji i ako ostanu tu, mislim da mogu itekako biti zadovoljni ovom sezonom.

                            QPR porazen kod kuce. Januarsko pojacanje Pogrebnyak je donio 3 boda Fulhamu koji je tu u sredini tabele tj. tacno na 10. poziciji. A Wigan i A.Villa odigrali 0:0 i preostaje zestoka bitka medju klubovima koji su u zoni ispadanja, a u igri je 5 klubova. Odmah iznad njih je Villa koji ima zasad, sigurnu zalihu bodova da ne strepi od borbe za opstanak. Ali ako nastave lose igrati, sve se moze promijeniti...
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Džeko ponovo ulazi i nakon 2 minute zabija. Koji majstor, svaka mu čast!
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Nadam se da ce Mancini ovo da cjeni i da mu daje malo vise sansi.. u protivnom, Dzeko neka ide u neki drugi klub gdje se cjeni trud i zalaganje.

                                Comment

                                Working...
                                X