Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Bice to opasna ekipa, nadam se... Cisse i Zamora! Igrace se sa QPR na FIFI!
    Sise je u očajnoj formi, dao je samo 1 gol za Lacio u ligi i to još u prvom kolu.

    Everton dao dobre pare za Jelavića. Da li će se isplatiti to?
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Pa dobro to je cinjenica, ali se nadam da ce se snaci u QPRu. Mada nije se nesto pokazao kada je igrao u EPL, bese u Sunderland-u?!

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Pa dobro to je cinjenica, ali se nadam da ce se snaci u QPRu. Mada nije se nesto pokazao kada je igrao u EPL, bese u Sunderland-u?!
        Jeste u Sunderlandu je bio, ali kolko se ja secam malo je igrao.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by miki7878 View Post
          To smo ostavili ovima iz Mancestera da se malo kolju za trofej
          Oh, pa osim sto su vec desetljeca i desetljece giganti u fudbalu i sto za njih nema kikseva, sto su im igraci svake godine u konkurenciji za najbolje.. uz to imaju i smisla za humor. Nema sta, ekipa koja ce jos godinama da hara kako Engleskim fudbalom, tako i sirom svjeta i sumnjam da im neko moze stati na kraj

          Comment


          • Premier League clubs spent £55,000,000 in this January window as opposed to £215,000,000 last January.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Premier League clubs spent £55,000,000 in this January window as opposed to £215,000,000 last January.
              Pa normalno kad su pola tih para proslog januara cinili transferi Kerola i Toresa...

              Elem, da prokomentarisem, danasnje utakmice..
              Nisam gledao nase, sad odgledah reprizu, i veoma sam zadovoljan, ponajvise Kerolom, zaista jhe poceo da igra, da trci, odigrava pasove ko Silva, zaista je fascinantan, a ne smem ni da pomislim kako ce izgledati kad se bude udruzio sa Suarezom kad se ovaj vrati... Zasluzio je gol, koji ce mu podici samopouzdanje, i nadam se da ce nastaviti da ih zabija i u daljem nastavku sezone.. Sigurna tri boda u gostima, svi su odigrali vrhunski, zaista sam presrecan..
              Swansea uzeo bod Celsiju, sjajan gol Sinklera, na kraju ga je Celsi jedva uterao, vidim cak da je autogol bio, zaista zabrinjavajuca situacija Plavaca.. Spursi igraju sjajano, opet fantasticni Bale, decko mi je postao idol, straasan igrac vec sada, a tek mu 23, 2 komada je dao, 10 ukupno u ligi.. U ponedeljak se zna koga treba zaustaviti, i ocekuje nas strasan fudbal... A Siti sam u kaficu gledao, steta sto ona bomba Nasrija nije usla, bio bi sjajan gol. Medjutim, Siti totalno nepovezano igra, dosta komplikuju, Aguero na momente izuzetno sebican, Mancini sa njegovim "sjajnim" izmenama, valjda ce ga oterati na kraju sezone ako su ovi seici pametni... Junajted dobio Stoke rutinski...;)
              Last edited by Freshman; 31-01-12, 23:56.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                Pa normalno kad su pola tih para proslog januara cinili transferi Kerola i Toresa...

                Elem, da prokomentarisem, danasnje utakmice..
                Nisam gledao nase, sad odgledah reprizu, i veoma sam zadovoljan, ponajvise Kerolom, zaista jhe poceo da igra, da trci, odigrava pasove ko Silva, zaista je fascinantan, a ne smem ni da pomislim kako ce izgledati kad se bude udruzio sa Suarezom kad se ovaj vrati... Zasluzio je gol, koji ce mu podici samopouzdanje, i nadam se da ce nastaviti da ih zabija i u daljem nastavku sezone.. Sigurna tri boda u gostima, svi su odigrali vrhunski, zaista sam presrecan..
                Swansea uzeo bod Celsiju, sjajan gol Sinklera, na kraju ga je Celsi jedva uterao, vidim cak da je autogol bio, zaista zabrinjavajuca situacija Plavaca.. Spursi igraju sjajano, opet fantasticni Bale, decko mi je postao idol, straasan igrac vec sada, a tek mu 23, 2 komada je dao, 10 ukupno u ligi.. U ponedeljak se zna koga treba zaustaviti, i ocekuje nas strasan fudbal... A Siti sam u kaficu gledao, steta sto ona bomba Nasrija nije usla, bio bi sjajan gol. Medjutim, Siti totalno nepovezano igra, dosta komplikuju, Aguero na momente izuzetno sebican, Mancini sa njegovim "sjajnim" izmenama, valjda ce ga oterati na kraju sezone ako su ovi seici pametni... Junajted dobio Stoke rutinski...;)
                Da su pametni ne bi ga ni dovodili. Ako osvoji titulu ostaje, ako ne onda leti...

                Inace bice pakleno za cetvrto mesto, kapiram do poslednjeg kola...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by ledeni 80 View Post
                  jel igrate sad protiv koga u LE? zaboravih pitati
                  sta se lozis!Svi znamo kako je Totenhem ispao!Uostalom,to takmicenje su igrali prelezerno,tacno im se jebalo oce li ici dalje ili nece,sto potvrdjuje i cinjenica da su igrali ssvaki mec sa gotovo drugim timom,jedan od faktora samo!
                  Sinoc Everton obradovao sve navijace Totenhema,Junajteda!Senzacionalni Everton koji nikog ne moze dobiti,maltene...to su zive muke sa Viganom,Boltonom,Norwichom,ali sa Sitijem lagaano Bravo! Totenhem sampionski odradio posao..ipak treba vjerovati;)


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako ostecuju Tottenham otkad vide da su opasni, pa to nije normalno. Vide Arapi otkud prijeti opasnost (previse ulazu da ne bi sve poduzeli da osvoje titulu). Ukrali im pobjede protiv Stokea i Chelsija pa protiv Citija nisu iskljucili Ballotelija koji je izborio penal i zabio ga. Da je sve bilo posteno sad bi Tottenham bio prvi. 3+2+1 = 6 (pobjeda umjesto poraza u stokeu, pobjeda umjesto remija protiv chelsija i remi umjesto poraza protiv citija). Sad bi bili bod ispred Uniteda i 3 ispred Citija (ovima 2 manje). A da su im bili na raspolaganju Modric, Friedel, Parker i Adebayor od pocetka sezone i da je bilo sve posteno vec bi imali jednu ruku na titulu. Kako bilo i ovako imaju lijepe sanse.
                    Jos im bas sad hoce i trenera strpati u zatvor.
                    Last edited by ajmooooooo!!!; 01-02-12, 09:03.

                    Comment


                    • Ocito sinoc nisi gledao utakmicu City-a pa ovo pricas. Vec sam napisao da je City ostecen, ali proslu su nagradjen to ti je tako. Misljenja sam da sudije ne idu svjesno da sude za neku ekipu i ja imam nekad tripove da je sve neka zavjera protiv manji ekipa ali mislim da nije tako.

                      Comment


                      • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                        Kako ostecuju Tottenham otkad vide da su opasni, pa to nije normalno. Vide Arapi otkud prijeti opasnost (previse ulazu da ne bi sve poduzeli da osvoje titulu). Ukrali im pobjede protiv Stokea i Chelsija pa protiv Citija nisu iskljucili Ballotelija koji je izborio penal i zabio ga. Da je sve bilo posteno sad bi Tottenham bio prvi. 3+2+1 = 6 (pobjeda umjesto poraza u stokeu, pobjeda umjesto remija protiv chelsija i remi umjesto poraza protiv citija). Sad bi bili bod ispred Uniteda i 3 ispred Citija (ovima 2 manje). A da su im bili na raspolaganju Modric, Friedel, Parker i Adebayor od pocetka sezone i da je bilo sve posteno vec bi imali jednu ruku na titulu. Kako bilo i ovako imaju lijepe sanse.
                        Jos im bas sad hoce i trenera strpati u zatvor.
                        da je defoe kao mali bolje jeo porastao bi jos koi cm,pa bi dao gol protiv citi

                        Comment


                        • Originally posted by danijelkr View Post
                          Ocito sinoc nisi gledao utakmicu City-a pa ovo pricas. Vec sam napisao da je City ostecen, ali proslu su nagradjen to ti je tako. Misljenja sam da sudije ne idu svjesno da sude za neku ekipu i ja imam nekad tripove da je sve neka zavjera protiv manji ekipa ali mislim da nije tako.
                          sve to stoji ali di se vrti velika lova mora ponekad biti i muljanja.

                          Comment


                          • Danas se igra tekma izmedju Sunderlanda i Norvicha. Po meni je to derbi danasnjeg dana. Dvije ekipe sa sredine tabele i direktna borba za istu. Norvichu je dosta i bod da ostane na 10tom mjesto dok se Sunderland mora malo namuciti a prednost domaceg terena moze da bude kljucna. Norvich je neporazen u zadnje 4 ligaske tekme a Sunderland je odlican otkako je klub preuzeo Martin O'Nil.

                            Arsenal gostuje Boltonu i to bi trebala da bude lagana pobjeda, ili bili kakva pobjeda za topnike. Igra im nije nesto ali ako Boltonu ne uzmu 3 boda onda ne zasluzuju da idu u top 4. Zelim im svu srecu u tome, jer sam vec nekoliko desetina puta rekao da su mi ekipe poput Chelsea i Arsenala mnogo draze od pojedinih, konkretno mislim od Citya i Totenhama.

                            Comment


                            • VIDEO - Rednap o Krasiću...

                              http://www.goal.com/en/news/9/englan...e-the-money-to

                              Hteo Kračik ( kako ga Hari zove ) da pređe ali da to ne bude pozajmica...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Kad je ova sezona u pitanju, svi su bili i osteceni i dobijali poklone, niko nije forsiran tako da je besmisleno pricati o nekim teorijama zavere. Siti je tukao Totenhema dva puta i oba puta zasluzeno, mnogo vise gotivim Spurse ali to je realnost. Zasluzeno su prvi po prikazanom. Ne svidja se to nikome ovde ali se mora biti realan + verujte svi da je dugorocno gledano najbolje za sve da oni uzmu ove sezone. Onda Glupini ostaje na klupi a svaki od ostalih trenera TOP6 timova je za njega doktor fudbala. Ostaje im da kupe prava pojacanja i oduce Siti od fudbala.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X