Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Odoh da vidim pada li snijeg,cuh da je Kerol zabio
    Najavili danas snijeg u Podgorici

    Comment


    • Krasic je pogrijesio sto nije otisao u Tottenham. Makar me cudi da ga je Harry trazio posto ima odlicnog Lennona i ne vjerujem da bi ga vadio iz prve postave. Mozda je opcija da prodaju Bale-a na ljeto za puste milione, prebace Lennona lijevo (sto je vec igrao ali nije tolko dobar na toj poziciji) a Krasica desno. Krasic, kad je u formi, je zvijer. Bio bi Tottenham i tad jak, ne kao sada ali bi bili jaki.
      Nevjerovatno je kako se taj tim preporodio a ulozili su uvjerljivo najmanje od ostalih. Samo je City odnikud, kao i Tottenham, dosao do vrha ali su oni ulozili Bogaoca.

      Comment


      • ljudi, Krasic je smesan igrac, jedino sto zna je da trci, a u Premier Ligi mislim da su jedini bekovi koje on moze da pretrci Luk Jang i Vornok. u Totenhemu svi igraci u sredini, tu mislim na Kranjcara, Dos Santosa, Pijenara, Bentlija (kada su zdravi i kada su u klubu), koji inace nisu standardni su bolje resenje od njega. cim on ne igra u onakvoj raspaloj italijanskoj ligi, nema on sta da trazi u Engleskoj

        Comment


        • Originally posted by vladream View Post
          ljudi, Krasic je smesan igrac, jedino sto zna je da trci, a u Premier Ligi mislim da su jedini bekovi koje on moze da pretrci Luk Jang i Vornok. u Totenhemu svi igraci u sredini, tu mislim na Kranjcara, Dos Santosa, Pijenara, Bentlija (kada su zdravi i kada su u klubu), koji inace nisu standardni su bolje resenje od njega. cim on ne igra u onakvoj raspaloj italijanskoj ligi, nema on sta da trazi u Engleskoj
          Pa onda ne znam kog đavola su KPR doveli Sisea... A Englezi možda ostanu bez oba predstavnika u 1/8 finala LŠ upravo izbacivanjem od strane žabarskih timova (Siti je već ispao gde je bio Napoli). Neću da pokrećem novu raspravu ali to je činjenica... xD

          A Krasić je u takvom stanju trenutno da se ne bi snašao ni u makedonskoj ligi...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • ma kakav Krasic


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • city sinoc nista nije pokazao sem nasrijeve precke a chelsea je ,,mrtav'' odavno... utd je morao da bije stouk kuci iako im pola tima ne igra makar i sa 2 penala...liverpul mnogo bolje igra sa belamijem u ekipi... totenhem lagano protiv wigana bio je red da oni puknu iz keca u kec jer ni protiv celsija ni mancestera nisu...videcemo veceras bolton arsenal.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Pa onda ne znam kog đavola su KPR doveli Sisea... A Englezi možda ostanu bez oba predstavnika u 1/8 finala LŠ upravo izbacivanjem od strane žabarskih timova (Siti je već ispao gde je bio Napoli). Neću da pokrećem novu raspravu ali to je činjenica... xD
                govorio sam o kvalitetu lige, gde par timova igra fudbal (kakav-takav), a ostali statiraju. samo se setim podatka sa utakmice inter-roma od prosle godine, grafika izasla u prenosu, 91 minut, aktivno vreme igranja 51 minut...

                Comment


                • http://www1.skysports.com/football/n...es-race-charge

                  Cirkus se nastavlja, jos jednom pravedna FA.
                  sigpic

                  Comment


                  • Valjda se zavrsi ovo sudjenje do njegove 40 godine.Na kraju nece od ovog nista ni biti,ali bitno je da je Suarez kaznjen da Engleska pokaze kako se bori protiv rasizma jer su oni jedna pravedna organizacija,a kad uradi to "ponos" Engleske onda vaze neka druga pravila.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Kako je jadna organizacija ovaj FA...Naravno da nece kazniti velikog kapitena Engleske(iako postoje dokazi),Suareza su kaznili vjerujuci na rijec Evri...Ali sta je jos jedan prljavi juznoamerikanac u engleskom fudbalu u odnosu na velikog kapitena gordog albiona.Bas me zanima kako ce se rijesiti ovaj slucaj.Ako je Suarez zasluzio 8 utakmica kazne,onda je Teri 16
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Originally posted by c-bosh View Post
                        Kako je jadna organizacija ovaj FA...Naravno da nece kazniti velikog kapitena Engleske(iako postoje dokazi),Suareza su kaznili vjerujuci na rijec Evri...Ali sta je jos jedan prljavi juznoamerikanac u engleskom fudbalu u odnosu na velikog kapitena gordog albiona.Bas me zanima kako ce se rijesiti ovaj slucaj.Ako je Suarez zasluzio 8 utakmica kazne,onda je Teri 16
                        Engleska FA je smesna organizacija, mada ako se secas kaznili su Terry-ja pre 2 godine oduzimanjem kapitenske trake zbog afere sa Bridge-ovom devojkom. Nemoj da mislis da branim Terry-ja zato sto je iz Chelsea-ja, realno prvi cu reci da je on jedan od vecih kretena, kad se samo setim da je za nekih 10k funti uvodio reportere u trening kamp Chelsea-ja. Jbt kakva budala, a ima platu skoro 200k nedeljno.
                        Inace u ovoj optuzbi za rasizam su pomerili datum sudjenja za posle Evropskog Prvenstva, jer realno kad bi bio proglasen krivim morali bi da ga izbace iz reprezentacije a to sigurno ne zele.
                        sigpic

                        Comment


                        • @Tony_G

                          Da,slazem se sa svim sto si napisao,nevjerovatno je koliko se gleda kroz prste domacim(engleskim) igracima
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Navodno je Rajan Nelsen iz Blekburna potpisao za Totenhem, posle raskida ugovora sa Roversima

                            Comment


                            • Kakav debi za Djibrila
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                Kakav debi za Djibrila
                                Prvo pa musko. QPR je odlucan u namjeri da budu konstantni ucesnici PL.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X