Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neke ptice nikad ne polete

    Comment


    • Evo me!!!! Radio sam ceo dan! Da ne bude da nesmem da se pojavim. Prvo, sve cestitke dragim komsijama. A drugo, mislim da cak vece zasluge za ovaj debakl mogu pripasti samom Totenhemu. Kad sam video kako je Volkot pretrcao iz svog sesnaesterca Ekotoa koji se inace nalazio na centru kad su trcali u kontru sve mi je bilo jasno. Onog Bejla bi sutra menjao za Toresa. Da se arsenal nije zadovoljio sa 5 mogao je jos koji da zabije u zanjih 15 minuta. Nije mi bas jasan totenhem bio danas. Al jos jednom sve cestitke arsenalu. Van Persi, klasa od igraca, Bice steta po arsenal ako bude otisao. I da ne zaboravim najvecu glupost danas. 87 minut rezultat 5-2 i Parker na centru pravi faul za drugi zuti. Kolko god da je dobar, treba nekad i mozak koristiti. Sad nece igrati protiv junajteda.
      Last edited by miki7878; 26-02-12, 22:20.
      sigpic

      Comment


      • GOAL!!! Arsenal 6-2 Spurs. (90+8 hours) Charlie Adam with a lovely finish from 12 miles away.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Ne znam ko su sve strijelci bili za Arsenal, tj ne znam jel Ramsey dao gol, tako da ce sutrasnje citanje novina biti neizvjesno
          Last edited by Fanta; 27-02-12, 00:14.

          Comment


          • Originally posted by Fanta View Post
            Ne znam ko su sve strijelci bili za Arsenal, tj ne znam jel Ramsey dao gol, tako da ce sutrasnje citanje novina biti neizvjesno
            Ramsey nije igrao ali da jeste i da je dao gol bilo bi zanimljivo gledati dodelu oskara to jest ko ce prvi da padne
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Zabranili Vengeru da ga pusta,javne licnosti ce mu dozivotno placati samo da igra fudbal vise

              Sledece nedelje opet derbi,sa Liverpulom,da im vratimo onu namestaljku sa pocetka sezone kada su dali 2 gola iz ofsajda
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • Ja jos ne mogu da povjerujem..onakva igra Totenhema, od Arsenala se poniziti onako..Arsenala koji je juce nasao da odigra najbolje sto je mogao,a s druge strane Sparsi,najgore od pocetka sezone,ne racunajuci onaj famozni mec sa Sitijem s pocetka sezone!Los dan i to je to,definitivno..Bice sve u redu u narednom kolu;)


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Ramsey nije igrao ali da jeste i da je dao gol bilo bi zanimljivo gledati dodelu oskara to jest ko ce prvi da padne
                  Mendela u bolnici nije smeo Wenger da riskira

                  @Duka gde si ptico stara baci petaka
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • ae gangrenice,likuj ali Wenger se jos i nada 3 mjestu


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne znam cemu se Wenger nada ali ja se nadam da cete vi na 5 mesto , dosta vam za Evrope
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        Ja jos ne mogu da povjerujem..onakva igra Totenhema, od Arsenala se poniziti onako..Arsenala koji je juce nasao da odigra najbolje sto je mogao,a s druge strane Sparsi,najgore od pocetka sezone,ne racunajuci onaj famozni mec sa Sitijem s pocetka sezone!Los dan i to je to,definitivno..Bice sve u redu u narednom kolu;)
                        Brate ovo si rekao kao da je Arsenal zadnja ekipa u Engleskoj i ekipa koja nikad nije bila u vrhu tabele i nesto osvajala. Kao prvo Arsenal je ekipa kod koje se nikad ne zna kako ce da igra, Wenger je najavljivao dobru partiju ovdje jer osjeca da se mora iskupiti navijacima, i isto tako da su dosadasnji porazi i neuspjehi bili samo motiv za ovo sto se jucer desilo a kao drugo to je bio gradski derbi i u njima se nikad ne zna.
                        Sto se tice ove zadnje recenice, pa sad... ne znam bas

                        Comment


                        • Originally posted by Duka View Post
                          ae gangrenice,likuj ali Wenger se jos i nada 3 mjestu
                          Ko je rekao da je vama sigurno to 3 mesto ?
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • fanto,pogresno si me apsorbovao nisam htio da omalovazim tim arsenala,ali momci igraju ocajno i juce su eksplodirali..a akcenat sam stavio takodje na igru sparsa koja je bila neprepoznatljiva..Naravno,da je to derbi i to gradski,dje se pobjednik nikad ne zna,ali ovo gore navedeno sam posebno naznachio;)


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Mendela u bolnici nije smeo Wenger da riskira
                              tacno bi ostali bez stadiona da je Ramsey dao gol a Mendela umro
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                ae gangrenice,likuj ali Wenger se jos i nada 3 mjestu
                                Uf evo ga jos jedan MGS baki mi nismo pricali da cemo da osvojimo ligu , koliko vam je bajna ekipa da najgori sastav Arsenala u zadnjih 10 godina dobije vas najbolji u prethodnih 50 govori sve
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X