Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ionako Siti uzima svakako, nema potrebe da se raspravljamo

    Comment


    • Ima jos dosta do maja.;)
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Ionako Siti uzima svakako, nema potrebe da se raspravljamo
        I to sto velis...ne znam zasto i dalje pratim kada znam da ce Siti osvojiti...

        Comment


        • Ovo je onaj Tottenham koji igra najbolji fudbal u PL ? Ja Bale-a video nisam danas(jedino je dobro odglumio penal).
          Gotov je Tottenham, sad ih MU dobije naredne nedelje i otvara se prilika Celsiju i Arsenalu i za 3. mesto.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Koje crno trece mesto,sto se nas tice NEMA teorije. Vi treci, mi cervrti, pevci peti, ja zadovoljan.

            Comment


            • Originally posted by Drogba View Post
              Koje crno trece mesto,sto se nas tice NEMA teorije. Vi treci, mi cervrti, pevci peti, ja zadovoljan.
              Samo da su pevci peti mirna backa , nego ja tebi dugujem snimak sad sam u fazi pelinkovca dobices sutra
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Dzaba prica,on zna najbolje.Nema toga sto ne zna.Ti samo mislis da ga je Gigs dao u 91. i da je produzeno 3 minuta ali nije.Igralo se preko dok ga Man ne uvali.Kao i uvijek.Klasika
                Ma može nam/im se... a dušmani nek puknu od muke.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pa kako da zaboravim da cestitam topnicima, svaka cast, oderali ste ih

                  Comment


                  • Originally posted by Fanta View Post
                    Pa kako da zaboravim da cestitam topnicima, svaka cast, oderali ste ih
                    Ledeni brate za Fantu porcija krilca dok nije nestala


                    NORTH LONDON IS RED !
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Kakav mec izmedju Arsenala i Totenhema. Surovo spustanje na zemlju Pevaca.

                      Prvi gol su postigli nakon lepe akcije, ali uz dosta srece. Drugi iz nepostojeceg penala. I to je manje-vise citav njihov ucinak danas. Potpuno su pasivni bili.

                      Arsenal je igrao izvanredno. Veoma sigurni na lopti, sa dosta pasova, kroz presing, stvoriti toliko sansi i dati toliko golova. Majstorski. Vezni red na nivou odigrao. Song za svoju poziciju ima vrlo dobra dodavanja, i u ovoj sezoni je nekoliko puta to dokazao. Arteta u paru sa njim a nekad i ispred njega takodje zapazen. Izdvojio bih i Rosickog. Kakvo inteligentno kretanje, karakteristicni pasovi desnom spoljom, pozicioniranje u klizeci startovi u odbrani, kao i prefinjen i kontrolisan dodir lopte kod gola koji je doneo preokret. Gledacemo jos dobrih partija od ovog fudbalera. Van Persi nastavlja terorisanje, kako je samo spakovao onaj gol, za udzbenike. Takodje i Volkot odlican, kad na ovaj nacin zavrsava akcije njegova brzina jos vise postaje korisnija.

                      Stvarno svaka cast Arsenalu na ovom danas, bilo je pravo zadovoljstvo gledati ih kao igraju sa toliko elana i zelje za pobedom.

                      Comment


                      • vidis kako gangrena pogadjam i lepo sam rekao nase je 2 poluvreme
                        E DA NE ZABORVIM za duku i mikija: PEVAC KRELAC BICES DOBRA SUPA

                        Comment


                        • Svaka cast Arsenalu, zasluzena pobeda. Totenhem srecno do 2:0 ali kako ih je Arsenal sabio mirisalo je na goleadu Van Persie objasnio kako se sutira a covek moze samo da gleda i da uziva u Modricevom pasu za Bejla pre penala
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • D-wade,gangrena jel video neko danas na forumu nase drage komsije

                            Comment


                            • Gledao sam sa ortakom danas Arsenal - Tottenham, kakva utakmica... on je btw navijac Arsenala!
                              Nije se pisalo dobro posle 30ak minuta, iako je Arsenal bio bolji. Ipak mislim da niko nije ocekivao onakav preokret. Svaka im cast!

                              A sto se mog United-a tice, opet su igrali onoliko koliko se mora... Kada su primili gol, krenuli su ozbiljnije da napadaju ali nazalost to nije mogao da iskoristi Welbeck sa dve odlicne sanse! Jednom promasi celu loptu glavom sa 5m, a drugi put sutira u golmana. Barem je Gigs stavio tacku na kraju!

                              A za komentar LBJa... nemam komentar.

                              Comment


                              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                                D-wade,gangrena jel video neko danas na forumu nase drage komsije
                                Slave Adebayorov rodjendan.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X