Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nema sanse da se Tevez vrati u ekipu, ako se to desi Mancini je idiot...
    A i realno nije ni potreban City-ju, sa njim su bili "one man team", a sada su postali prava ekipa, zna se sistem, i igraju odlicno, a ne moze se ocekivati da stalno pobedjuju sa 4/5 golova razlike. Svi se samo povuku protiv njih, tesko je puniti u takvim situacijama...

    Steta sa Mekartija, ali nekad je ekipi potrebna promena trenera da se malo trgnu...
    sigpic

    Comment


    • Tevez je odigrao ove godine u prvenstvu tri kola:
      23.avgust 2.kolo,igrao 23.minute bez gola
      10.septembar 4.kolo,igrao 60.minuta bez gola
      18.septembar 5.kolo,igrao 9.minuta, bez gola

      Da sumiramo ove sezone tri meca,ukupno 92.minuta,i zadnji minut u igri je proveo prije pet mjeseci,za koji dan ce biti tacno pet mjeseci,i sada da neko ocekuje da ce on biti u formi,poslije pijancenja i vucaranja po Argentini,odredjeni period nisu ni znali gdje je otisao(ni gdje se nalazi),zvali su ga javi se.
      Sto se mene tice,neka im dodje pomoci(odmoci) u osvajanju titule
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post

        Steta sa Mekartija, ali nekad je ekipi potrebna promena trenera da se malo trgnu...
        Ovo je dobar potez realno, jer tim stagnira kad je igra u pitanju, nema nista novo vec duze vreme, rivali njihovog ranga ih lako citaju i sad ce tesko opstati u ligi, a i nemaju neke igrace, tu su jedino Dzarvis, Flecer i Dojl koji nije u formi nesto sto iole vredi. Treba im jaci trener definitivno. On ih je uveo u visi rang sa klasicnim ostrvskim fudbalom, odrzao ih je do sada ali vidi se da nije dorastao da vodi standardnog ucesnika PL. Vulvsi nece da budu jo-jo tim i ovo je prava odluka, sad treba da nadju jace ime.
        sigpic

        Comment


        • Nema leba od tog povratka najjace da placa 5 napadaca po 250k u proseku od kojih su dvojica standardni realnost je da Tevez i Adebajor lete prvom prilikom
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Mene ne bi cudilo da mu Mancini da sansu,ali Tevez bi se potrudio da vise stete napravi ekipi nego koristi.Roberto sve je na tebi!
            Mik je prejak lik i meni ga je zao
            sigpic

            Comment


            • Tevez je uvijek od Mancinia pravio budalu , a ovaj mu je uvijek davao sve , tako je i sada .. Ovo je stvarno nenormalno ako ga pusti da odiga i minut vise , nakon svega sto je Argentinac uradio , ali stvarno nenormalno .
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Tevez koliko god dobar igrac bio nijedan klub koji nesto znaci u fudbalu i drzi do sebe ne bi ovo ucinio.Mancini da ima imalo autoritet vratio bi ga iz Argentine i stavio ga da igra za rezerve do kraja sezone jer je to zasluzio.Ne osporavam njegove fudbalske kvalitete ali svojim potezima je on sebi unistio karijeru u City-u,ali izgleda da kod Mancini-a moze sve.Ne znam kako bi imao obraza staviti ga ispred Dzeke,Aguera ili Balotelli-a koji se bore cijelu sezonu za klub a ovaj pije koktele po Argentini i Europi.Sumnjam da bi on i Kun zajedno funkcionisali u tandemu obojica su igraci koji prije svega igraju za licnu statistiku a ne za tim.



                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Ne bi me cudilo da ga vrate, sve bi uradili da osvoje titulu... a moguce da bi to sa Tevezom postigli, mada to nista ne mora da znaci.

                  Comment


                  • Ono sto sam ja gledao fudbala od Dzeke SuperMaria Kuna i Karlosa, Karlos je jednu klasu iznad njih. On je bio kljucni igrac Junajteda one lude sezone kada su sve uzeli. Neki reci Runo neki ce reci Sminkerica ali gomilu kljucnih poteza sto asistencija sto golova sto kljucnih pasova za akcije koje su usledile golom je odradio Karlos. Po meni najbolji free role spic koji se ikada rodio uz Runija i Zolu. Kako kaze jedan lik u jednoj emisiji za Zolu '' he doesn't have a position, he is not attacking midfielder he is not striker or playmaker he just plays''. To vazi i za Karlosa, covek je vrhunski asistent, strelac, ima igru i levom i desnom, igra glavom igra ledjima, igra 1 na 1, puno trci, radi non stop. Moze da igra na svim pozicijama u veznom redu i u napadu bez problema, da ga je Ferguson prekomandovao na pleja mogao je ladno da zameni Skolsa. To sto ima misa u glavi je neka druga stvar ali ako se vrati jak kako ume da bude, Siti je sampion.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Ono sto sam ja gledao fudbala od Dzeke SuperMaria Kuna i Karlosa, Karlos je jednu klasu iznad njih. On je bio kljucni igrac Junajteda one lude sezone kada su sve uzeli. Neki reci Runo neki ce reci Sminkerica ali gomilu kljucnih poteza sto asistencija sto golova sto kljucnih pasova za akcije koje su usledile golom je odradio Karlos. Po meni najbolji free role spic koji se ikada rodio uz Runija i Zolu. Kako kaze jedan lik u jednoj emisiji za Zolu '' he doesn't have a position, he is not attacking midfielder he is not striker or playmaker he just plays''. To vazi i za Karlosa, covek je vrhunski asistent, strelac, ima igru i levom i desnom, igra glavom igra ledjima, igra 1 na 1, puno trci, radi non stop. Moze da igra na svim pozicijama u veznom redu i u napadu bez problema, da ga je Ferguson prekomandovao na pleja mogao je ladno da zameni Skolsa. To sto ima misa u glavi je neka druga stvar ali ako se vrati jak kako ume da bude, Siti je sampion.
                      Mozda pod vodstvom Fergusona ali kada je dosao u tim gdje trener nije autoritet radio je sta hoce,od pokusaja da predje tri igraca a ima na drugoj strani slobodnog igraca do odmahivanja rukom svaki put kad bi bio mjenjan.On moze biti bolji igrac od sve trojice,ali trenutna cijena na trzistu pokazuje gdje je on a gdje su Kun,Dzeko i Mario.Da bi postao svjetski igrac treba imati jos nesto osim fudbalskog znanja.Slican slucaj kao i kod Maria.Ne znam jesam li boljeg igraca gledao sa 17 godina,ali on jednostavno nije dobar u glavi i nece nikad postati ono sto je mogao.Tevezove fudbalske kvalitete niko ne moze osporiti,ali ako ovako nastavi sta mislis hoce li iko za 20 godina reci kakav je to majstor bio.Ja sumnjam.Pljuvao je trenera,pljuvao je klub sasvim dovoljno da nikad ne zaigra vise za City.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Ne ulazim u to, nisam navijac Sitija voleo bih da uzmu iz inata jer su sve samo ne engleski klub a sto se tice Karlosa mislim da ce se jos dugo pricati o njemu kada zavrsi karijeru i nadam se da ce Mancini da ga vrati neka se izvini javno ovo ono, malo zvizduci malo gluposti ali dobice najboljeg u PL. SuperMario je samo trenutno ispod Karlosa o talentu nisam govorio on je najtalentovaniji igrac sveta sigurno.

                        Comment


                        • Iskreno nisam siguran da je Tevez potreban Sitiju za trofej, mislim da je to dovoljno i bez njega. Uz to imaju samo dva teza gostovanja, Arsenalu i Stouku. Junajted im dolazi, Celsi im dolazi, kuci su perfektni, zavrsio se CAN i vraca se Jaja. Nije da je Junajted bez sansi ali su mnogo ranjiviji trenutno, individualno su slabiji, imaju dosta problema sa povredama i jos im gostuju. Za sada Siti ima 12-0-0 kuci, Celsi od remija tesko da moze vise i ako dobiju jedno od ova dva jaca gostovanja mislim da je to to, posebno ako Totenhem za dve nedelje dobije Junajted kuci sto je u ovom trenutku itekako realno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Comment


                            • Neki novinar Frans fudbala(kazu ljudi pouzdan) pise na twitteru da je Lile dogovorio transfer Hazarda u Totenhem na leto za 40 milki.



                              EDIT: evo i teksta na sajtu,ako iko poznaje tajne plemenitog francuskog jezika,zamoljen je da ih podeli sa mnom: http://www.rtbf.be/sport/football/et...ham?id=7566843
                              Last edited by dart gunner; 13-02-12, 19:38.

                              Comment


                              • Mislim da su celni ljudi iz Totenhema svesni da nece moci da zadrze Modrica jos jednu sezonu, tako da je taj dogovor moguc... Iskreno najvise bih i voleo da ode u Totenhem.
                                Mada prica se da bi i Bale mogao da napusti London na leto.

                                Comment

                                Working...
                                X