Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasluzio je Junajted, mora ovo mnogo bolje u do kraja sezone. Valja se povratiti preko naredna 2 meca u kupovima, uzeti taj Karling a onda cemo videti.
    sigpic

    Comment


    • Evra...koja pizduncina neverovatno.

      Comment


      • Sta je uradio, nisam video ugasio sam momentalno?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Sta je uradio, nisam video ugasio sam momentalno?
          Pratio Suareza i pored njega slavio i skakao od srece onako cinicno i pokvareno... Dok mu Pepe nije prisao i rekao par stvari...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Zasluzena pobjeda Junajteda!Odlicno su igrali danas i steta sto nisu iskoristili one sanse i dali makar jos jedan,cisto zbog sigurnosti...mogao je Runi i do het-trika danas On i Valensija su pokidali.Skols,Gigs i Kerik izdominirali sredinu.

            Evra ima svako pravo da se raduje.Na svom je terenu i pobijedili su najvece rivale...

            Comment


            • Mozda je cekao da mu Suarez opet dobaci .. Fuj , kakva osoba , znaci fuj .

              Mislim , nisam vidio , ugasio sam odmah stream , ali ako je fakat to radio onda sramota
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Znaci fuj komentator, alo koliko navlaci na utd. ono je smesno !

                Comment


                • Nije ga pratio, ovaj se samo pojavio iza njegovih ledja. Sam postupak naravno nije sportski, ali na pocetku meca je on pruzio ruku Suarezu, ovaj je odbio i time zapoceo sve iz pocetka. Pa nece valjda da mu opet pruza ruku? Ovo je samo odgovor na taj gest Suareza sa pocetka koji je mogao da prekine sve razmirice.

                  A komentator je navijac Mancestera, najbolje se videlo iz proslog meca sa Celzijem kada nije mogao da se sudrzi.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Evra ima svako pravo da se raduje.Na svom je terenu i pobijedili su najvece rivale...
                    Ima pravo ali ne na onako cinican i pokvaren nacin... Uopste ga nije bilo briga sto je pobedio, samo je trazio nacin da isporvocira Suareza, ali nije uspeo u nameri...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Evra je po ko zna koji put potvrdio da je nevidjeni smecar.Junajted zasluzeno slavio,ove nase kao da ih mrzi da igraju,razocarao me kapiten,Spiring nije igrac ni za PL a kamoli za Liverpul...
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Mozda cak i najgora partija Liverpoola od pocetka sezone, nisam video da su imali postenu kaciju, osim sto je u prvih 10 min. Johnson 2 puta dobro prosao po desnoj strani i sutirao. Ali i dalje ne mogu da shvatim da ekipe nece da odigraju presing na sredini protiv Uniteda, realno vezni red Carrick-Scholes bi trebalo pregaziti...
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne preostaje nam nista drugo nego sto rece Nash, da se sastavimo malo, idu kup mecevi, pobediti Brajton, uzeti Karling a posle videcemo...
                          Cestitke Junajtedu i navijacima na pobedi, jednostavno danas su bili bolji, iskoristili neke neshvatljive greske nasih, i dobili utakmicu...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Kaze Viskovic "DeGea-ova odbrana protiv Liverpula najverovatnija odbrana sezone" -.-.-.-.-.-

                            Comment


                            • Sto je Evra smecar,sto je trpio uvrede,kao da smo se vratili u srednji vijek,pa onda kao da je on kriv sto je primao uvrede,ni ruku nece da mu pruzi.
                              Evra se radovao oko minut sa svojim navijacima,a znamo da poslije meca da svi idu prema ulazu u svlacionicu,i da imaju dva ulaza mozda bi se mimosli,a ovako tesko,i neka se radovao,kapitenski je objasnio kako se igra fudbal.
                              Sigurna pobjeda,bez veze primismo gol,i malo pocesmo da panicimo,ali vazna pobjeda.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Bar da smo primili neke golove, nego 2 nevidjeno glupa kao i obicno i dali smo jos gluplji. Mogli su opusteno da zadrze na 0:0 i uzmu bar bod, ovako ce poraz lose uticati na njih. Sreca pa ide FA Kup i dolazi nam Brajton.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X