Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo i sam Hazard se ne buni...

    http://www.goal.com/en-gb/news/2896/...e-to-tottenham

    Hazard told RTBF on Monday: “Maybe I'll go to Tottenham. It's a great English club. I said I would go to England”.

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Mozes ti od Silve napraviti pure passera kad bi imao trenera koji bi napravio neki sistem igre. Uz to igra dosta po strani, kad bi non-stop bio u sredini a ostali da se krecu i da ima normalnog trenera sa ovakvim saigracima bi morao "samo" da odigra zavrsni pas a nekad po potrebi da povuce. Zamisli Karla u Sitiju, posprdao bi se.
      Karla kog?
      sigpic

      Comment


      • Mora Silva biti kreativniji kad je uvijek okrenut ka golu i rijetko kad odigra odbranu, a i to sto odigra je jadno, ali po meni on nije srednjak i ne moze se porediti s onim sto radi Modric.
        Kakvu samo mirnocu ima Modric kad ima loptu kod sesnaesterca svog gola, nema tu paljenja po lopti, samo se digne glava i odma ide kontra, pravi lider. U napadu je strasan i tesko ga moze neko braniti. Svaki potez mu je zlatan.
        sigpic

        Comment


        • Mislim da njegove sjajne fizikalije ga sprecavaju da bude pure passer, iskreno da bi bio izvorna desetka moras biti neumoran, mrsav, zilav, ne previse brz i genijalan, moraju te fizicki nedostaci naterati da izvuces iz sebe ono sustinsko, da citas odbrane kao bukvar, da imas oci na ledjima, Silva je brz, previse brz da bi bio prava desetka. Ne kazem ja da je to lose ali to je moje neko vidjenje stvari a i Luka je cesto na boku kada dodje da napravi visak po strani. Nesto slicno radi Evandro kod cigana, ko ga je pazljivo gledao primetio, narocito dok su imali Ninkova i Tosica, on dodje napravi visak i prenese teziste na tu stranu i onda jednim pasom promeni stranu na drugog ofanzivnog beka i time otvori skoro celu stranu. To radi cesto Luka, radi Pirlo, Vesli to ume takodje kada je dovoljno koncentrisan na igru(' li mu ja sunce samozivo) dok Silva ne, sto ti kazes zbog sistema a i zato sto mu nije potrebno jer moze 1 na 1 da resi 90% igraca u ligi.

          Comment


          • Ljudi Silva nema zadatak da radi te stvari,sta ce mu kad ima Yaya koji je zivotinja pored njega,a i Mancini je strasni takticar koji tu nerijetko stavi Barry-a i De Jong-a koji su masine iza Spanca.Njegovo nije da se bavi nekim stvarima koje Modric ima za zadacu,ali isto tako Silva je covjek koji vise rizika preuzima u igri,to Lukica bas i ne voli da radi.Silva ismijava igrace ove lige 1 na 1,pa sjetite se samo kada su prije nekoliko godina igrali Chelsea i Valencia u LS,pogotovo na SB-u,lik se zajebavao,niko mu nista nije mogao,a tu je samo nastavio kako je presao u City.On mozda i nije za klasicnu 10-ku slazem se,bolja mu je ona pozicija u repki iza spica jer je tu jos jaci sa starim drugom iz Valencia-e...onaj ko se trenutno najvise igra lopte je Mesud Ozil,tacno mi nije dobro kad ga gledam,genije bolesni
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Tony_G View Post
              Karla kog?
              Ancelotija.

              @Akane, odrade svi posla. Konte je napravio sistem i timsku igru ali kad Pirla nema to je skroz drugacije.

              MVP i to sto kazes ali nevidjen pas ima covek, u sredini kad god je igrao to je posebno dolazilo do izrazaja. Meni najbolji pas u PL, potom idu Modric i Mata.
              sigpic

              Comment


              • Ne potcenjujem nimalo, genijalac takodje, divna ga je gledati ali ima jednu veliku olaksicu, on se igra po Spaniji, najlakse je tamo se igrati Ko se igra po Kalcu i PL-u to je onda to.

                Comment


                • Silva je za mene neprevazidjen za tu ulogu u PL u ovom trenutku. Covek je umetnik i u to nema sumnje. Pas, razumevanje saigraca, igra 1 na 1, instinkt, sut...Majstor. Sto se ostalih tice, mladjih, Ozil, Modric, Valeri iz Lanusa stari tip igraca. Plejmejker po mom misljenju i nije precizno odredjena pozicija, vec stanje uma i fudbalske inteligencije.
                  Last edited by Bogi; 13-02-12, 23:12.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Ne potcenjujem nimalo, genijalac takodje, divna ga je gledati ali ima jednu veliku olaksicu, on se igra po Spaniji, najlakse je tamo se igrati Ko se igra po Kalcu i PL-u to je onda to.
                    To ne bih kometarisao,ja sam ubijedjen da bi se sprdao gdje hoce

                    Pogledaj od kako je Low selektor Svaba sta radi lik,sve konce igre je dao njemu u ruke(ne podcjenjujem Schwensteiger-a koji je odlican,ali on je igrao i prije pa nista) i lik objasnio Englezima i Argentincima.Nedavno sam gledao prijateljsku izmedju 2 od 3 najbolje repke na svijetu Njemacke i Holandije,svaki pas ide njemu,od njega sve polazi,ne znaju Sneijder i De Jong sta ih je snaslo,samo ga gledaju,na malom prostoru covjek moze sve.Hessler je bio igracina,ali ja ovakvog umejtnika s loptom u Njemackoj ne pamtim,bilo je igracina ali Ozil plese po terenu
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Prejaki su Nemci. Najlepsi fudbal igraju u poslednjih nekoliko godina sto je velikim delom zasluga Joakima. Sto se tice pozicije pleja nije odredjena striktno postavljanjem na terenu, plej moze biti bilo koji igrac koji deluje po sredini pa cak i napadac koji se puno izvlaci ja pricam o tim nekim osobinama koje Modric ima izrazenije od Silve tu pass first filozofiju, Silva je kompletniji puno ali malo su mi dosadili ti moderni igraci, ja bih da gledam kljakavog, mrsavog, nikakvog genijalca koji je provlaci gde mu se cefne a ne moze da izdrzi duel ni sa korner zastavicom.

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Ancelotija.

                        @Akane, odrade svi posla. Konte je napravio sistem i timsku igru ali kad Pirla nema to je skroz drugacije.

                        MVP i to sto kazes ali nevidjen pas ima covek, u sredini kad god je igrao to je posebno dolazilo do izrazaja. Meni najbolji pas u PL, potom idu Modric i Mata.
                        Pretpostavio sam da na njega mislis, ali reko da ipak proverim... Pa da, Milan u periodu 2002-2007 i Chelsea 2009/10 je najjaca igra koju sam gledao, na zalost Milan nije osvojio dovoljno trofeja, mogli su mnogo vise, jedina mana kod Ancelotija je malo lezerniji pristup, zbog kog su znali da gube neke glupe utakmice, ali velike su igrali vrhunski. Kad se setim kako su Pirlo, Seedorf i ekipa kratkim dodavanjima iznosili loptu iz svog kaznenog, u isto vreme genijalno i ludo, tanka je granica kao sto znamo...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Prejaki su Nemci. Najlepsi fudbal igraju u poslednjih nekoliko godina sto je velikim delom zasluga Joakima. Sto se tice pozicije pleja nije odredjena striktno postavljanjem na terenu, plej moze biti bilo koji igrac koji deluje po sredini pa cak i napadac koji se puno izvlaci ja pricam o tim nekim osobinama koje Modric ima izrazenije od Silve tu pass first filozofiju, Silva je kompletniji puno ali malo su mi dosadili ti moderni igraci, ja bih da gledam kljakavog, mrsavog, nikakvog genijalca koji je provlaci gde mu se cefne a ne moze da izdrzi duel ni sa korner zastavicom.
                          To ti je Ozil,jbg nazalost to je posljedica rada vise na pojedincima i fizikalijama,a ne na sistemu i kretanju bez lopte.Politika klubova je ako ista zna guraj ga na krilo nek zabije glavu ko noj i nek stampa po aut liniji.Tako cini mi se hoce i Edena da uguse,ali ne da se on,predobar je za to...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Nisam se nagledao Edena, ne znam kakav je al cini mi se da je opet na fizikalijama besan. Ne gleda mi se to nece mi biti ljubimac. SuperMario i dalje prvi pik, Gaza II <3

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              Pretpostavio sam da na njega mislis, ali reko da ipak proverim... Pa da, Milan u periodu 2002-2007 i Chelsea 2009/10 je najjaca igra koju sam gledao, na zalost Milan nije osvojio dovoljno trofeja, mogli su mnogo vise, jedina mana kod Ancelotija je malo lezerniji pristup, zbog kog su znali da gube neke glupe utakmice, ali velike su igrali vrhunski. Kad se setim kako su Pirlo, Seedorf i ekipa kratkim dodavanjima iznosili loptu iz svog kaznenog, u isto vreme genijalno i ludo, tanka je granica kao sto znamo...
                              Kako da osvoji pored Modjija i namestenih sampionata. Igrali su 3 finala LS u toku od 5 godina, 2 osvojili a trece meni najdraze ali realno je Milan bio dosta bolji tim u vecem delu meca. Liverpul je bio bolji od 45.-60. minuta gde je Rafa iznenadio Karla sa 3-5-2, sa Cabijem i Didijem zatvorio Kaku, Stivi je imao free role i to su iskoristili na pravi nacin. 3 sanse 3 gola, nekako se sav baksuzluk 15 godina pre toga te noci vratio a posle se nesreca nastavila do dan danas, sto videsmo ove sezone sa silnim zicerima, preckama i stativama.

                              Uzeli su oni koliko su mogli, osim Istanbula nista nisu ispustili.

                              MVP, tesko da ce da gledas takve u buducnosti, posebno ne u PL.
                              sigpic

                              Comment


                              • Gledam PL samo kad moram. To korporativno cudoviste ne podnosim. Od produkta zapada priznajem samo americke sportove jer su 90% bazirani na domacim igracima, PL mi se gadi. Opet kazem gledam samo kad moram

                                Comment

                                Working...
                                X