Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Ima vecih nepravdi od toga.

    Nekako sam i ocekivao da ce Liverpul dobiti ovo, bez obzira sto je Njukasl prvi poveo.Protiv jacih ekipa briljiraju protiv slabijih gube bodove.Bas kao i Juventus prosle godine u Seriji A.
    Cisto da napomenem da prvi gol koji je dao Demba Ba je prvi gol Njukasla jos od 19.decembra 2004 godine.
    Ba sigurno nije dao go,Ager ili Cabaye,mozda ja nisam dobro vidio
    Last edited by AK47; 30-12-11, 21:38.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ba sigurno nije dao go,Ager ili Cabaye,moza ja nisam dobro vidio
      Od Agera se nesrecno odbila, Pepe nije mogao nista. A mislim da je i Simpson malo dokacio.

      Btw, prva ovosezonska asistencija(u ligi) za Hendersona na njegovoj 100. ligaskoj utakmici.
      Last edited by Casiraghi; 30-12-11, 23:45.
      sigpic

      Comment


      • Kako moze da je Kabaje kada je evidentno da je lopta promenila pravac nakon sto je zakacila Demba Bu?
        Ne znam za vas, ali meni se cini da je on dao go.Pogledacu hajlajtse, pa cu rei svoj konacni sud.Cini mi se da je ramenom dao gol.

        Comment


        • U pravu si,ali je Cabaye stajao uz njega,prije toga je Ba dirao loptu

          Samo se ti Nash zajebavaj,sad ces vidjet kad sa SG-om i bez Hanibala Lektora proigraju
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            U pravu si,ali je Cabaye stajao uz njega,prije toga je Ba dirao loptu

            Samo se ti Nash zajebavaj,sad ces vidjet kad sa SG-om i bez Hanibala Lektora proigraju
            SG igra godinama sam i s obzirom na to dosta je i pobedjivao i osvajao, nije mu to nista novo. Samo sto sa Luisom imas raznovrsniju, lepsu, a i ako bog da efikasniju igru. Preveliki je to majstor, mora se i sreca njemu okrenuti. Mozda mu je ova pauza i dobro dosla.
            sigpic

            Comment


            • Prvo prezadovoljan sam igrom! Posebno mi je drago za captain fantastic-a! Reina nije kriv za gol,nista nije mogao. Zao mi je Kerola,covek se ubi trudeci se,ali kad nece onda nece. Downing odlican,mozda je trebalo da da Kerolu ono na kraju,ali ok. Johnson dobar,sasvim. Enrike me je malo razocarao. Skrtelu kapa dole. Odigrao je sjajno i spasao nas je. Ager isto skroz dobar,bio je aktivan i u napadu i u odbrani. Sto se og tice,jbg desava se. Vise zameram Adamu na prosloj tekmi. Sto se njega tice ocekivah vise od njega,ali OK je igrao. Henderson me je toliko lepo iznenadio da moram da mu odam pocast promenom avatara. Belami fenomenalan! Spiring sasvim OK odigrao. Dzerard je pokazao zasto je ikona Anfield-a! Kajt je odigrao manje-vise ok,prekasno je usao da bi komentarisao.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Napisao sam u temi Liverpula ali moram i ovde.

                Dzerard i Kerol imaju isti broj ligaskih golova. Pametnom dosta.
                sigpic

                Comment


                • Verujem da ce Kerol dati nekoliko golova sad kad se Dzeri vratio. I da ce biti ubitacan napadac.
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Originally posted by Liverpool FC View Post
                    Verujem da ce Kerol dati nekoliko golova sad kad se Dzeri vratio. I da ce biti ubitacan napadac.
                    Dao mu je Stivi dve na tacni ali nista. Ajde onu precku mozemo reci da nije imao srece ali ono pre toga, onaj prijem, stvarno kao od drveta da se odbilo. Od precenjenih pojacanja samo Henderson dobar, mada nista preterano ali bolji nego inace, asistencija ga vadi. Dauning je sablonski igrac, svaki prosecan bek moze da predvidi sta ce da uradi. Treba zagristi za onog genija iz Kelna pa igrati 4-2-3-1 sa Hendom i Adamom(koji mora da se trgne)na CM, Podolski i Bellars desno i levo, tata na poluspica i Suarez najistureniji.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ovaj Liverpul bi mogao pobjediti Barsu a opet izgubiti od Fulhama..

                      Comment


                      • Originally posted by Fanta View Post
                        Ovaj Liverpul bi mogao pobjediti Barsu a opet izgubiti od Fulhama..
                        Umesto Fulama stavi Linkoln,pa da potpisujem
                        Dobar opis
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment




                        • Ovaj decko bi sutra mogao resiti utakmicu!!
                          Last edited by Casiraghi; 30-12-11, 23:23.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Ovaj Liverpul mnogo bolji bez Suareza .
                            Dal' je moguce da sam 500-i post posvetio Livepulu i Suarezu .

                            E ubi se nesreco
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Dal' je moguce da sam 500-i post posvetio Livepulu i Suarezu .

                              E ubi se nesreco
                              Znao sam ja da nas ti volis,samo da neces da priznas
                              Cestitam na 500
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Naslovi u novinama u Engleskoj su pre par dana bili kako ce Liverpul i Mancester da smene Kina.

                                Previse opusteno je Ferguson usao u ovaj mec, neko moje misljenje. Na klupi nema nikoga osim Andersona ko je pouzdan i ko moze nesto da promeni.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X