Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fanta View Post
    Kad smo vas porazili 3:2 u januaru 2012
    Ne moras njemu da pises kao da je deo City-a, on je interista I realno izneo si stvari koje su za ponos sto se tice Man Utd-a ali cinjenica je da je City mnogima postao trn u oku zbog neverovatnog uspona koji je dosao enormnim ulaganjem Arapa...Sto se mene tice ne treba dizati veliku frku oko toga...stigla je nova era u vidu City-a, Malage, PSG-a, Anzy-a i nece biti iznenadjenje ako neki seik iz dosade ,,pljune'' pare i dovede Nottingham Forest do osvajanja lige sampiona
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Mikula mene apsolutno ne interesuje nikakav engleski klub, sto se mene tice ja bih voleo da svi propadnu a istorija i tradicija nisu samo trofeji o veliki hordasu, tradicija je nesto drugo. Siti je gradski klub ima vise navijaca od Junajteda u samom Mancesteru sto je nepobitna cinjenica, ostalih rasutih po engleskoj i svetu naravno mnogo manje ali zato sto je ceo ovaj projekat koji se desava u Sitiju mnogo ranije vidjen u Junajtedu. Ne na ovakav nacin ali princip je isti. Pa Junajted je pre PL-a imao 7 titula, manje cak i od Arsenala a tek od Liverpula, 1 LS, manje i od Notingema i Liverpula u rangu sa Aston Vilom. A sta je drugo premijer liga nego nacin engleskih klubova da pobegnu iz apatije i besmisla zvanog engleski fudbal i stvore ligu koja ce zapravo biti evropska liga a ne engleska i koja ce biti masina za pravljenje para. Pionir i najveci zagovornik te lige je bio Junajted jer je imao podrsku ogromnih korporacija koje su u njemu videle interes i od njega napravile jednu veliku korporaciju, tako da to o cemu ti pricas se sve desilo u Junajtedu samo 20 godina ranije a sto se mene tice i jednima i drugima zelim da propadnu koliko god mogu da bi njihovi igraci onda presli u neki lepsi, bolji klub, naravno italijanski

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Zbog cega imas nesto protiv Sitijevih igraca? Siti ima vise navijaca u Mancesteru od Junajteda, ima vrlo dugu tradiciju od 132 godine. Mislis da ne bi svaki delija ili grobar za koga god da navijas voleo da u njegov dodje neki seik i ulozi milijarde? Uostalom kako je Junajted postao mocan nego ogromnim novcem koji je u njega ulozen? Cela ta prica oko Sitija i kako su oni ruzni i losi jer ulazu je smesna, Siti nije nista drugaciji od bilo kog drugog bogatog kluba, samo pokusavaju da nadoknade ono sto su neki ulagali decenijama.
        Ja bih se samo osvrnuo na 90te i kljucnu razliku izmedju 2 Mancestera. United je na celu sa Fergusonom izgradio ekipu koja je donela najveci broj titula u istoriji kluba a koja bogami i dan danas traje u vidu Skolsa i Gigsa. Naime, pocetkom 90ih su uvedeni u prvi tim Bekam braca Nevil, Bat, Skols, Gigs koji su prosli sve omladinske skole Uniteda i danas postali legende kluba. Malo kasnije su dovedeni Keane, Yorke i Cole(sva trojica 71 godiste) i to bi bilo to otprilike od ulaganja. Tako da itekako postoji razlika izmedju Uniteda i Cityja jer ovo sto radi City danas je u najmanju ruku smesno. Pa ja ni kad sam bio klinac nisam tako bahato kupovao u menadzeru. Unistavaju fudbal,protivnike a i igrace. Ako osvoje titulu svaka im cast ( pogotovo jer na celu imaju idiota Mancinija) ali to ce uraditi jedna legija stranaca od kojih vecina igra za sopstvenu statistiku.

        A Baloteli,on je legenda i budala i zato ga obozavam. Volim likove kao sto su Gaza, Ibra, Di Canio jer nenormalno unose zanimljivost i zivost u fudbal. Dok 90% drugih fudbalera izjavljuje posle utakmice: " pa mislim da smo dobro odigrali, nisu bitni moji golovi birna je pobeda tima idemo iz meca u mec" itd ko na traci niko od njih nema ni pola grama mozga. Ako se slucajno desi neki skandal svi se izvinjavaju preko menadzera i PR-ova.
        Npr ovo izvinjenje sto je Suarez sada objavio je toliko ocigledno lazno i iznudjeno da ga sad ne postujem ni kao bubasvabu.
        Prvo glumi neko ludilo,pa mu onda menadzer posavetuje da se izvini jer nece dobijati parica koliko je dobijao MRS stani iza svojih reci i dela.
        Sto se tice Maria, nazalost sve mislim da ce on prestati da se bavi fudbalom za godinu ,dve
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Prskaj objasnio!
          You must spread some Reputation around before giving it to prskaj again.

          Iako je tada djelovalo kao potpuna ludost SAF je pokazao da je u pravu,jos jednom!
          http://uk.eurosport.yahoo.com/140220...-due-city.html

          Sto se Marija tice velika je steta sto nije posvecen fudbalu i sto se glupira,taj momak ima potencijal da bude ubjedljivo najbolji fudbaler svijeta.
          sigpic

          Comment


          • Kako ja volim kad se argumentovano prica i kad neko ko je neobavijesten tvrdi neke stvari.Evo u samom gradu Mancesteru
            http://www.e-space.mmu.ac.uk/e-space...-%20brown1.pdf
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Ja bih se samo osvrnuo na 90te i kljucnu razliku izmedju 2 Mancestera. United je na celu sa Fergusonom izgradio ekipu koja je donela najveci broj titula u istoriji kluba a koja bogami i dan danas traje u vidu Skolsa i Gigsa. Naime, pocetkom 90ih su uvedeni u prvi tim Bekam braca Nevil, Bat, Skols, Gigs koji su prosli sve omladinske skole Uniteda i danas postali legende kluba. Malo kasnije su dovedeni Keane, Yorke i Cole(sva trojica 71 godiste) i to bi bilo to otprilike od ulaganja. Tako da itekako postoji razlika izmedju Uniteda i Cityja jer ovo sto radi City danas je u najmanju ruku smesno. Pa ja ni kad sam bio klinac nisam tako bahato kupovao u menadzeru. Unistavaju fudbal,protivnike a i igrace. Ako osvoje titulu svaka im cast ( pogotovo jer na celu imaju idiota Mancinija) ali to ce uraditi jedna legija stranaca od kojih vecina igra za sopstvenu statistiku.

              A Baloteli,on je legenda i budala i zato ga obozavam. Volim likove kao sto su Gaza, Ibra, Di Canio jer nenormalno unose zanimljivost i zivost u fudbal. Dok 90% drugih fudbalera izjavljuje posle utakmice: " pa mislim da smo dobro odigrali, nisu bitni moji golovi birna je pobeda tima idemo iz meca u mec" itd ko na traci niko od njih nema ni pola grama mozga. Ako se slucajno desi neki skandal svi se izvinjavaju preko menadzera i PR-ova.
              Npr ovo izvinjenje sto je Suarez sada objavio je toliko ocigledno lazno i iznudjeno da ga sad ne postujem ni kao bubasvabu.
              Prvo glumi neko ludilo,pa mu onda menadzer posavetuje da se izvini jer nece dobijati parica koliko je dobijao MRS stani iza svojih reci i dela.
              Sto se tice Maria, nazalost sve mislim da ce on prestati da se bavi fudbalom za godinu ,dve
              Palister, Ins, Denis Irvin, Nil Veb, Kancelskis, Dion Dablin, Kantona, Pol Parker, Smajhel, Roj Kin, Dejvid Mej, Endi Kol, Roni Jonsen, Poborski, Solskjer, Seringem, Zordi Krojf,Nevland, Stam, Blomkvist, Jork. To je kupio pre LS a posle LS, Taibi, Silvestre, Bartez, Forcn, Nilsteroj, Veron, Blan, Forlan, Ferdinand, Belion, Djemba Djemba, Hauard, Kleberson, CR7, Saha, Smit, Hajnce, Pike, Pepe Rosi, Runi, Van der Sar, Park Dji Sung, Ben Foster, Vidic, Evra, Karik, Hargrivs, Anderson, Nani, Kuscak, Manuco, Fabio, Rafael, Berbatov, Tosic, Valensija, Oven, Obertan, Smoling, Cicarito, Lindegard, Esli Jang, Fil Dzouns.



              Sad pogledaj sta je za to vreme doveo muceni Siti i koliko su oni potrosili. Sta je svi ste odjednom zaboravili na to kako je Junajted nekada kupovao i kakav je teror vrsio po engleskoj, sad je kornjaca izmislila fudbal i trofeje bez para? E pa nije, kupovao je i trosio i te kako, da nije kupovao ostao bi trinaesti, osmi i koji je vec bivao na tabeli dok nije doveo prvih desetak igraca, nemojte mi pricati bajke o Fergusonovom sistemu. Stoji da je jedan od najboljih ali pricati kako je Junajted neki klub koji zivi od skole je smesno, pa pogledajte sve ove igrace, nemojte me zezati.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Kako ja volim kad se argumentovano prica i kad neko ko je neobavijesten tvrdi neke stvari.Evo u samom gradu Mancesteru
                http://www.e-space.mmu.ac.uk/e-space...-%20brown1.pdf
                A 2002 Manchester Metropolitan University survey found that only 29% of Manchester United season ticket holders were from Manchester compared to 40% for City.
                I have only love for u <3

                Comment


                • Eto, to je za 25 godina koliko je Ferguson menadzer, i najvise para su izdvojili za Berbatova...oko 40 miliona evra ili funti?!

                  I svi ti igraci koji su dovedeni nisu dovodjeni za velike svote novca... I dosta njih je tek steklo reputaciju u Mancesteru.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    I have only love for u <3

                    A Sitijev stadion koji toliko navijaca vise prima od Junajtedovog cesto ima i toliko praznih stolica,za razliku od Junajteda.To je zbog toga sto imaju toliko mjesta pa ne mogu svi stat' na stadion.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Eto, to je za 25 godina koliko je Ferguson menadzer, i najvise para su izdvojili za Berbatova...oko 40 miliona evra ili funti?!

                      I svi ti igraci koji su dovedeni nisu dovodjeni za velike svote novca... I dosta njih je tek steklo reputaciju u Mancesteru.
                      Za nimalo velike svote

                      @Vladimir precizno sam rekao ljudi iz Mancestera ne van njega, jasno mi je odlicno da Junajted ima jedno 200 puta vise navijaca sirom sveta i jedno 30 puta vise u engleskoj zato i rekoh da u samom gradu je vise Sitijevaca sto je cinjenica.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Palister, Ins, Denis Irvin, Nil Veb, Kancelskis, Dion Dablin, Kantona, Pol Parker, Smajhel, Roj Kin, Dejvid Mej, Endi Kol, Roni Jonsen, Poborski, Solskjer, Seringem, Zordi Krojf,Nevland, Stam, Blomkvist, Jork. To je kupio pre LS a posle LS, Taibi, Silvestre, Bartez, Forcn, Nilsteroj, Veron, Blan, Forlan, Ferdinand, Belion, Djemba Djemba, Hauard, Kleberson, CR7, Saha, Smit, Hajnce, Pike, Pepe Rosi, Runi, Van der Sar, Park Dji Sung, Ben Foster, Vidic, Evra, Karik, Hargrivs, Anderson, Nani, Kuscak, Manuco, Fabio, Rafael, Berbatov, Tosic, Valensija, Oven, Obertan, Smoling, Cicarito, Lindegard, Esli Jang, Fil Dzouns.



                        Sad pogledaj sta je za to vreme doveo muceni Siti i koliko su oni potrosili. Sta je svi ste odjednom zaboravili na to kako je Junajted nekada kupovao i kakav je teror vrsio po engleskoj, sad je kornjaca izmislila fudbal i trofeje bez para? E pa nije, kupovao je i trosio i te kako, da nije kupovao ostao bi trinaesti, osmi i koji je vec bivao na tabeli dok nije doveo prvih desetak igraca, nemojte mi pricati bajke o Fergusonovom sistemu. Stoji da je jedan od najboljih ali pricati kako je Junajted neki klub koji zivi od skole je smesno, pa pogledajte sve ove igrace, nemojte me zezati.
                        Potpuno si u pravu, negde pocetkom sezone sam vodio slicnu raspravu sa ljudima na forumu. Jos kad pogledam da je npr. Ferdinand najplaceniji odbrambeni u istoriji, za osamnaestogodisnjeg Rooney su dali skoro 30M funti, Anderson i Nani po 20M. Ali sta, oni imaju pravo da to rade zbog svoje istorije? A City kad to uradi onda je to sramota za fudbal... smesno
                        Ne vidim zasto istorija jednog kluba mora da utice na to sta taj klub radi u sadasnjosti. Sad zato sto je City decenijama imao lose igrace i bio bez para treba da bude osudjen da vecno bude prosecan/los tim...
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma naravno da je MU kupovao igrace, ali ne znam kad je to vrsio teror. Pa svi iole veliki klubovi u evropi kupuju toliko igraca ako ne i brda vise - Milan ,Juve, Barsa, Bayern, Celzi ma svi veliki engleski klubovi a o Interu i Realu i da ne pricam - rekorderi po broju unistenih igraca. hteo sam sad da krenem da ti navodim igrace koje je doveo city kao sto si ti naveo meni za united, ali necu jer ih svi vrlo dobro znamo i nema potrebe sad da gubim vreme. Samo razmisli koga je city doveo u zadnjih par sezona i doci ces vrlo lako do broja igraca koje si ti meni naveo za united jos od 1993. Ovamo se svadjamo medjusobno u temi Uniteda kako Ferguson maltene nikog nije doveo ove sezone. Godinama se dovode igraci koji taman popunjavaju upraznjena mesta u timu i savrseno se uklapaju u Fergusonov sistem. Pa pogledaj koliko je tu osrednjih igraca koje si naveo(mislim na ove u zadnjih 5 godina). Jedino se mogu izdvojiti Runi, Nani i CR kao zvezde a ovo ostalo su sve osrednji igraci i ne mogu se porediti sa Adebayorom, Robinjom, Silvom, Balotelijem,Tureom,Dzekom, Aguerom
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            Ma naravno da je MU kupovao igrace, ali ne znam kad je to vrsio teror. Pa svi iole veliki klubovi u evropi kupuju toliko igraca ako ne i brda vise - Milan ,Juve, Barsa, Bayern, Celzi ma svi veliki engleski klubovi a o Interu i Realu i da ne pricam - rekorderi po broju unistenih igraca. hteo sam sad da krenem da ti navodim igrace koje je doveo city kao sto si ti naveo meni za united, ali necu jer ih svi vrlo dobro znamo i nema potrebe sad da gubim vreme. Samo razmisli koga je city doveo u zadnjih par sezona i doci ces vrlo lako do broja igraca koje si ti meni naveo za united jos od 1993. Ovamo se svadjamo medjusobno u temi Uniteda kako Ferguson maltene nikog nije doveo ove sezone. Godinama se dovode igraci koji taman popunjavaju upraznjena mesta u timu i savrseno se uklapaju u Fergusonov sistem. Pa pogledaj koliko je tu osrednjih igraca koje si naveo(mislim na ove u zadnjih 5 godina). Jedino se mogu izdvojiti Runi, Nani i CR kao zvezde a ovo ostalo su sve osrednji igraci i ne mogu se porediti sa Adebayorom, Robinjom, Silvom, Balotelijem,Tureom,Dzekom, Aguerom
                            Esli Jang, Berbatov, Fil Dzouns, Anderson, Karik, Saha svi placeni bolesno. Pogledaj bre period posle osvjanja LS '99, Rud, Bartez, Veron, Loran Blan, Forlan, Ferdinand ovih 5 igraca su kostali isto koliko i Sitijev prelazni rok. I nije isto 99. dati 30 miliona i sad, velika je ogromna razlika.

                            I naravno da su svi kupovali ja o tome i pricam, nema trofeja i slave bez para a vi mastate o nekom sistemu Junajteda i Fergusona koji izbacuje 5 igraca godisnje. Isto kao sto je izbacio Kleverlija i ne znam jos koga u posledjne vreme, svi ti mladi su kupljeni Smoling, Fil, Cicarito, jedino Velbek i Kleverli koji je btw tezak idiot.

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Zbog cega imas nesto protiv Sitijevih igraca? Siti ima vise navijaca u Mancesteru od Junajteda, ima vrlo dugu tradiciju od 132 godine. Mislis da ne bi svaki delija ili grobar za koga god da navijas voleo da u njegov dodje neki seik i ulozi milijarde? Uostalom kako je Junajted postao mocan nego ogromnim novcem koji je u njega ulozen? Cela ta prica oko Sitija i kako su oni ruzni i losi jer ulazu je smesna, Siti nije nista drugaciji od bilo kog drugog bogatog kluba, samo pokusavaju da nadoknade ono sto su neki ulagali decenijama.
                                Ako sam od nekog ocekivao da ce ovo napisati, na tebe nikad ne bi pomislio.
                                Kakva crna tradicija, kada su osvojili poslednji trofej, koliko su puta bili sampioni Engleske?Ako je neko zasluzio da bude animiran onda su to Everton, Njukasl, Sanderlend, Notingem Forest...nismo bas daleko od njihove slavne proslosti kao recimo od Sitijeve.
                                Ali ajde zela seika je bila izgleda da obore najbolje sto je u ovom slucaju Junajted(sto im ide na to da su od devedesetih 11 puta bili prvaci), u Londonu svakako nisu zeleli pored Arsenala i Celzija i donekle Totenhema da stvore jos jednog konkurenta na toj teritoriji, a Liverpul im ocigledno nije bio privlacan dovoljno kao Mancester.A i seici ako su gledali koji ce klub, najmanje od svega su gledali njihovu proslost, vise su se fokusirali kakvo je trziste i gde bi mogli najvise da profitiraju, a bolje mesto od Mancestera u celoj Engleskoj nece naci.
                                Ja ne vidim da su odmah kada su osvojili prvu titulu da su trosili ko ludi, Kantona je doveden za smesne pare, dok se transferi Kina i Jorka smatrali medju najskupljima, ali oni su dovedeni nakon par sezona kada je Junajted krenuo da dominira i hteli su da ih dovedu po svaku cenu.
                                Ali naravno dolaskom Amerikanaca te granice su jos vise pomerene i one su uslovile dolazak Romana i ostalih inostranih investitora zbog kojih mi se ova liga sve vise gadi i gadi.

                                Comment

                                Working...
                                X