Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U jbt ja se bas sjebao....
    Ja sam mislio da je ovo za sredu....
    Sad cu da sinem Kruznu...
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Znao sam da neće biti baš sjajan ovaj vanredni početak kad smo lepo rekli da liga startuje za vikend 27. avgust

      Al' dobro, snašli smo se i za ovo kolo ;)
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Jbg totalno sam se pogubio,kopirao sam sa ES i mislio da je 23. avgust sreda,a ne utorak
        Ubice me mandusic...
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Derbiji na osnovu prosle sezone sampioni protiv mvp-a i njegovog potrcka
          A ovamo glavni faovriti protiv mlao uzdignutih Rossonera i mandusica vuka
          Ovo nije fino bice!
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Posalji ovima PP koji nisu tipovali da tipuju i sve je OK...

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Ovo nije fino bice!
              Bez brige Mumi, klasično prepucavanje da bi nas oslabili

              E pa neće da može
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Salji poruke svima i to je to ;)
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Kakvu ste sada jebadu pocinili,treba li sta menjati ili ostaje sve isto kod nas koji smo vec tipovali?
                  sigpic

                  Comment


                  • Bice, ti stvarno ne vidis sta pises

                    Znaci rok je do 19h?

                    Comment


                    • Ajmo jos dvojica nisu igrali H2H ligu,a odigrajte i ovu fudbalsku,imate jos 2.sata.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Jaoo Vlatko ubicu te da znas...
                        Sad cu Vlatku da pustim poruku i drazenov kolega nije tipovao,dakle drazen ce da trazi nekog sa foruma ne zanima me...
                        Ja Dejan_Juve-u na fb-u saljem poruku i decko lepo tipuje a on ne moze ovog da obavesti...

                        Jos jednom se izvinjavam ljudi stvarno nisam video
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • bice taman već ćeš sutra moći da prođeš kroz rezultate, biće ti lakše da računaš

                          Nego aj probaj kad prolaziš kroz tipove da obeležavaš bojom da li smo pogodili ili ne. Za pogođen ishod (nebitno da li je pogođen tačan rezultat ili ne) ti stavi zelenu boju. Za meč kome nije pogođen ishod ti stavi crvenu boju. Preglednije će biti i tebi i nama... ;)
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Mislis u temi H2H liga da oznacavam boju?
                            TO sam razmisljao bas nego mi nekako izgledalo malo lose zbog tih boja,nego ako se vama svidja sto da ne..
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Mislis u temi H2H liga da oznacavam boju?
                              TO sam razmisljao bas nego mi nekako izgledalo malo lose zbog tih boja,nego ako se vama svidja sto da ne..
                              Normalno, H2H

                              Veruj mi biće bolje ;)
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • I ovako radi ogroman posao koji oduzima mnogo vremena,tako ce mu biti jos gore.Ali ako njemu ne smeta...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X