Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dacha View Post
    Dule ce nas pogoreti,ja i JC odustajemo kad nema svrhe da igramo
    Necu samo ja, i Bice takodje, njegova prosla sezona je bila katastrofalna, ali sada ce da kida, nagovestio je to u pripremama

    Comment


    • Nismo ni mi losi,iako smo novajlije.Al Reise moramo smisliti neku taktiku,vidis da je svi imaju sem nas.

      Comment


      • Da li je moj teammate tipovao? Ako nije da ga iscimam?
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          Nismo ni mi losi,iako smo novajlije.Al Reise moramo smisliti neku taktiku,vidis da je svi imaju sem nas.
          Iskombinovacemo nesto, nismo lose prosli, ali doci to na svoje.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Liverpool FC View Post
            Da li je moj teammate tipovao? Ako nije da ga iscimam?
            Cimaj ga nije tipovao
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Opet ne mogu naci ko s kim igra 1 kolo ili su isti parovi kao i u probno kolo?
              sigpic

              Comment


              • Nisma jos izbacio,polako
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Izbacuj

                  Comment


                  • Ma ne mogu sad sestra mi zauzela komp,nego otisla u prodavnicu a ja tek trebam da zrebam
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • A zasto ne izbacis za sva kola unapred? Da znamo raspored.

                      Comment


                      • Polako ljudi,bice ce to da odradi kada stigne,sta skacete po covjeku
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Dule mnogo si zapeo na mene,nisam ja robot
                          Polako,evo sad cu da izbacim za prvo kolo ko igra sa kim..
                          Dosta derbija ima..
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Evo u ovoj temi cu postavljati tabelu kao i parove kola:

                            http://www.sportklub.info/forum/thre...526#post577526

                            Pogledajte sa kim igrate
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ovo prvo boldovano nije derbi, napunicemo ih

                              Comment


                              • Kakvu ce sramotu doziveti Vladan i AK u prvom kolu,to jos nije vidjeno,oni su smesan tim u odnosu na nas
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X