Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    Šališ se? Pa do sada je verujem svima jasno da je Španija Drim Tim za ostale na ovom prvenstvu! Da smo kompletni druga priča.A Slovenija? Svaka im čast za sve,ali ako Vidmar zadrzi braću Gasol ja ću se spaliti na Terazijama!
    Nisam mogao ranije da repliciram, - где да донесем кантицу бензина ?

    Comment


    • Originally posted by Пера Ложач View Post
      Nisam mogao ranije da repliciram, - где да донесем кантицу бензина ?
      Ocekujem gomilu postova koji pocinju sa "Jeo sam govna, bas tim recima, bez moljenja, jeo sam govna, radio sam to i to - jer sam bio slep pored ociju"
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Пера Ложач View Post
        Nisam mogao ranije da repliciram, - где да донесем кантицу бензина ?
        Svaka čast za Slovence,mene su iznenadili i to jako pozitivno.Španija sa manjkom energije nije mogla da se nosi sa njima.Kokoškov je doktor košarke a Dončić. . . Genije sa 18 god!
        Ložać obezbedi benzin ti imaš tu čast

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          Svaka čast za Slovence,mene su iznenadili i to jako pozitivno.Španija sa manjkom energije nije mogla da se nosi sa njima.Kokoškov je doktor košarke a Dončić. . . Genije sa 18 god!
          Ložać obezbedi benzin ti imaš tu čast
          Pocni da se pripremas
          “Lo, there do I see my father.
          Lo, there do I see my mother,
          and my sisters, and my brothers.
          Lo, there do I see the line of my people,
          Back to the beginning!

          Lo, they do call to me.
          They bid me take my place among them,
          In the halls of Valhalla!
          Where the brave may live forever!”
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Не бих да брзам, чекам извештај Јовићеве повреде.
            Али, као борбена екипа са паметним штабом,
            мислим да ће без Јовића БИТИ ТЕШКО!
            Али би било много слатко!

            Comment


            • Samo da Jović bude spreman,jer Slovence ni lasom ne možeš pohvatati

              Comment


              • In Bobi/Bogi we trust.
                Ja sam covek fin i suptilan.

                Comment


                • Sve je ovo normalno, sto se cudite?




                  "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                  Comment


                  • .
                    Ja sam covek fin i suptilan.

                    Comment


                    • Originally posted by Ica View Post
                      Samo da Jović bude spreman,jer Slovence ni lasom ne možeš pohvatati
                      Znači posle spaljivanja na Terazijama,da ti posle finala pospemo pepeo sa Brankovog mosta?

                      Sve već rečeno.
                      Momcima naklon do poda šta su sve izdržali večeras.
                      Dobili su batine kao nikad,dok su delioci (ne) pravde sve to nemo gledali u većini situacija.
                      Odavno nisam gledao onakvu promenu kriterijuma ali samo ispod jednog koša od početka drugog poluvremena.

                      Ovako desetkovani,doći u finale EP je neverovatan uspeh.
                      Još jednom kapa dole svima i da se pošibamo sa janezima za zlato.
                      Jovke izdrži.
                      sigpic
                      ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Vasa ima da rasturi u zavrsnici
                        I told you sooo

                        Originally posted by kronostime View Post
                        Ocekujem gomilu postova koji pocinju sa "Jeo sam govna, bas tim recima, bez moljenja, jeo sam govna, radio sam to i to - jer sam bio slep pored ociju"
                        Ja sam vec nabavio kokice, al glavni junaci nikako da se pojave

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post

                          Ja sam vec nabavio kokice, al glavni junaci nikako da se pojave
                          Razmisljam o otvaranju teme "Bio sam gresan" na kosarci gde bi se te ispovesti pisale.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Silan neki narod na Terazijama sa po kanticom u ruci a evo i jednog sa sve kanisterom
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                              In Bob(g)i we trust.
                              .....
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Silan neki narod na Terazijama sa po kanticom u ruci a evo i jednog sa sve kanisterom
                                Budimo humani
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X