Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na molbu da malo konkretizuje stav o igri Slovenije, za koju su novinari rekli da je igrala impresivno do finala...
    - Igrali su impresivno u odnosu na protivnika koji im je dozvolio da igra brzo. Mi smo drugi protivnik. Mi se zovemo kako se zovemo, izlazimo sa našim oružjem, kome je drago, neka dođe u bitku. Naša hrabrost, sigurost, hrabrost, to nam treba.

    'kvaran smeh on'
    he he he
    'kvaran smeh off'
    Last edited by mmajstor; 16-09-17, 12:07.

    Comment


    • Originally posted by stewanoskipp View Post
      Na vanrednom sastanku fiba celnika, donesena je odluka da reprezentaciji Srbije nije dozvoljeno igranje u punom sastavu na evropskim prvenstvima. Zbog zanimljivosti takmicenja Teodosic i ostali momci mogu da ucestvuju iskljucivo na svetskim prvenstvima i olimpijskim igrama.
      Zapavo su ograničili da igrači koji nastupaju u dresu Srbije budu samo oni koji pikaju basket u takmičenjima pod okriljem FIBA
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Budimo humani
        Sa rezignacijom odbijam ove amerikanske elektro metode.
        Pre sam za tradicionalne tipa konj'ma za repove
        Inače nije ni kritičarima puno za zameriti. Mladost je to, ne meri tri puta pa seče, negoli što na umu to na drumu. Sve to prođe sa godinama jer godine odnesu brzinu a donesu jednu veliku stvar kakva je iskustvo.
        sigpic

        Comment


        • Velika stvar je sto ce Jovic ipak igrati, koliko ce moci videcemo, ali samo njegovo prisustvo na terenu ce mnogo znaciti ekipi.

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Rezultati su bili ok, ali igra je bila ocajna. I protiv Madjara to nije licilo ni na sta.
            I onda protiv Italije kao da se pojavio drugi tim na prvenstvu, i to je nastavljeno sinoc.
            Nije bila igra očajna. Možda nije bila kao sinoć i u četvrtfinalu pre svega defanzivno ali ne može se reći da je bila očajna. Nama je utakmica koja nas je poslala u ovaj deo žreba bila protiv Letonije, Letonije koja je na ovom prvenstvu izgubila samo od nas i drugih finalista Slovenaca. Mi smo tad odigrali jednu odličnu utakmicu protiv tima koji nam uopšte ne leži. Protiv Rusa smo bili loši defanzivno a i promašili smo brdo slobodnih bacanja, ni to nije bila mnogo loša partija generalno bila je utakmica na jedan posed lopte u suštini. Mada realno ništa od toga nije bitno ni sada, samo je bilo jadno čitati neke komentare posle Rusa i protiv Mađara. Mi smo protiv Mađara igrali u nekom leru koliko nam je trebalo, čak ni Mađari tu utakmicu nisu igrali u poslednjoj četvrtini sa Hangom i Vojvodom na parketu većim delom.

            Comment


            • Originally posted by Hair Canada View Post
              Nije bila igra očajna. Možda nije bila kao sinoć i u četvrtfinalu pre svega defanzivno ali ne može se reći da je bila očajna. Nama je utakmica koja nas je poslala u ovaj deo žreba bila protiv Letonije, Letonije koja je na ovom prvenstvu izgubila samo od nas i drugih finalista Slovenaca. Mi smo tad odigrali jednu odličnu utakmicu protiv tima koji nam uopšte ne leži. Protiv Rusa smo bili loši defanzivno a i promašili smo brdo slobodnih bacanja, ni to nije bila mnogo loša partija generalno bila je utakmica na jedan posed lopte u suštini. Mada realno ništa od toga nije bitno ni sada, samo je bilo jadno čitati neke komentare posle Rusa i protiv Mađara. Mi smo protiv Mađara igrali u nekom leru koliko nam je trebalo, čak ni Mađari tu utakmicu nisu igrali u poslednjoj četvrtini sa Hangom i Vojvodom na parketu većim delom.
              Ključ ocene igara u grupi jeste u rečima defanzivna igra, tu smo bili ispod očekivane, u nekim trenutcima kao da su se igrači tek skupili...tek negde od Italijana kreću bolja izdanja, ali ne verujem da se to može pripisati tempiranju forme već isključivo motivacijom.
              Moglo bi se reći da su naše zveri namirisale krv žrtve i da postaju nemilosrdni, videćemo sa SLO kako će sve to izgledati pošto ja ne očekujem neki doprinos Jovića, ako budemo kao u pp sa Rusima a o receptu i sistemu Vujoševića i Radonjića u klubovima (igrači poznaju taj sistem jer su ga svi prošli) i loptu budemo gurali centrima imamo šanse jer oni nemaju načina da zaustave Bobija izuzev ako ga sudije ne unakaze.
              Najveći problem će nam predstavljati Dragić sa ulazima jer je brži od naših igrača, i ako i koliko budemo uspeli da usmrimo Dragića na Bobija (Kuza), toliko ćemo ga i zaustaviti u prodorima ka košu.
              Nadam se da neće biti pomaganja sa "strane pomoći" jer će to biti prava poslastica za brze bekove Slo i asistencije u korner.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Psiholoski smo u prednosti u odnosu na Sloveniju. Pod pretpostavkom da Jovic igra, ne vidim kako ce Slovenija da nas nadigra. Ispod kosa ne moze, bekovska linija ce biti nemilosrdna ali i mi Bogomdanovica za trku imamo. Ocekujem da cemo u prvom poluvremenu biti u prednosti. Kao i uvek slobodna bacanja skok sut za tri poena odlucuju. U skoku da nas nadskoce to je naucna fantastika. U ova dva druga segmenta, ako ih bas sere toliko da sa7.5 metra daju trojke onda od tog nema leka ni apoteka.

                Comment


                • Gdje su i šta rade?

                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Sudeci po onom snimku Jovica, on bas vidno hramlje...razumem ja njegovu zelju da igra i bez noge al tesko ce to ici...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Pa to, skočni zglob je zahebana stvar. Jedino ako je baš blaga distorzija... Ali onda ne bi hramljao. Jbg, nadamo se najboljem.

                      Comment


                      • Ma biće to u redu, kada se malo zagreje osetiće samo blagi bol, a još kada adrenalin udari neće ni znati da ima noge.

                        Comment


                        • Sta ga boli uvo i onako je Djordjevicev igrac sledece sezone. Sace oni u dogovoru da zrtvuju pola naredne sezone
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ne verujem da će igrom puno pogoršati povredu, ali bilo bi opasno ako bi mu se to ponovo desilo prilikom doskoka kada bi stao na nečiju nogu, to bi ga baš dugotrajno sjebalo.

                            Comment


                            • Ova pobeda od sinoc i uopste cela kampanja Srbije me malo vrati u vreme kad je stara Juga pikala basket i tako odemo mi na neko prvenstvo i krenemo protiv recimo Holandije 6 razlike pa protiv Irske 12 dok Rusi(onda najveci konkurenti)brisu patos sa protivnicima ne ispod 30 razlike,ide to ide dok dodje finale,i onda opet Juga dobije 12 razlike te iste Ruse.
                              Mala digresija komsije, cestitke od srca,bila bi druga prica ne da je kompletna ekipa na raspolaganju nego da su samo Laza i Jovke fit za sutra,ovako jebem li ga treba pohvatati ove njihove(vase)Dragica i Doncica.
                              Svakako ce biti odlicna kosarka,pa nek vam je sa srecom

                              Comment


                              • Originally posted by madafaka73 View Post
                                Pa to, skočni zglob je zahebana stvar. Jedino ako je baš blaga distorzija... Ali onda ne bi hramljao. Jbg, nadamo se najboljem.
                                Pa i ne bas, ja sam npr igrao s lopticom u nozi, i nikakve posledice nisam imao. Bolno jeste, ali ne i toliko opasno.
                                Mada kontam da ce me u starosti to stici, posto sam ja jedno 20 puta iskretao, i srecom nijednom nisam pokidao ligamente.

                                Dobice on injekcije, bandaza i moze da igra lagano.


                                Ne bih se slozio s profom, mi smo bre u to vreme dobijali i po 50 protivnike. U Turskoj 2001 smo pregazili sve po 20+.
                                To su bila druga vremena.

                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                Last edited by Brian McShtull; 16-09-17, 20:43.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X