Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Evo i linka....konacno stigoh da odgledam. Visok IQ za sportskog radnika, bilo bi lepo u bilo kom svojstvu da ga zadrzimo u KSS.

    Comment


    • Ja bih ga stavio da radi sa klincima. Pioniri, kadeti i tako to. Košarkaška legenda, svi bi ga gledali kao u Boga, čuda bi klinci pravili sa njim... a i nivo znanja mu je taman za taj uzrast.

      Comment


      • Originally posted by madafaka73 View Post
        Ja bih ga stavio da radi sa klincima. Pioniri, kadeti i tako to. Košarkaška legenda, svi bi ga gledali kao u Boga, čuda bi klinci pravili sa njim... a i nivo znanja mu je taman za taj uzrast.
        odlicna ideja ....+100000000

        Comment


        • Moze se mnogo bolje iskoristiti, na stranu ovaj nedobronameran pokusaj sa "nivoom znanja" koji bi uzgred trebalo da bude veci u radu sa klincima nego u radu sa matorima koje je vec nego drugi naucio kosarke.

          Za razliku od mnogih ima prilicnu sirinu oko funkcionisanja kosarkaskog sistema, tako da bi bio idealan za Danilovicevog naslednika, u olimpijskom komitetu a zasto ne i u vrhu FIBA. Za razliku od onih ulubljivaca fotelja ne verujem da bi mogao da izdrzi da bude pasivan.

          Comment




          • Ovo zasluzuje da se okaci.....bravo kralju.

            Pitam se samo da li mu je ono iskustvo sa proslog EP gde je preuzimao odgovornost i uglavnom masio ove suteve, ipak negde donelo iskustvo i sigurnost da pocne da ih sada pogadja.

            Comment


            • Prepucavanje je obrisano, drzite se teme.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Neka mi prvi post u godini bude na ovoj temi i da nam pozelim plasman na SP uz jedno gifce


                Comment


                • ja bi zeleo zlato na SP i Sasu Obradovica na klupi kao i Bobija i Jokaru zajedno sa Bjelicom ,Teom i Bogdanom na parketu

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    ja bi zeleo zlato na SP i Sasu Obradovica na klupi kao i Bobija i Jokaru zajedno sa Bjelicom ,Teom i Bogdanom na parketu
                    Darko, samo je to recept za uspeh.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      ja bi zeleo zlato na SP i Sasu Obradovica na klupi kao i Bobija i Jokaru zajedno sa Bjelicom ,Teom i Bogdanom na parketu
                      Iako je nerealno valjda bi zlato bilo vise dovoljno makar i crni djavo sedeo na klupi?

                      Comment


                      • Hoćeš da kažeš da ne želiš da reprezentacija osvoji zlato na SP?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Voleo bih ali znam da je to tesko ostvarivo... granici se sa nemogucim.

                          Comment


                          • Darko je lepo istakao koji su preduslovi da se to desi.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Da postavimo Obradovica i dobijamo Amerikance? Vrlo optimisticno... ako Ameri dodju u iole jacem sastavu nema te formule gde mi njih mozemo da dobijemo.

                              Comment


                              • Nije Obradović jedini uslov, nego i najbolji igrači da budu u reprezentaciji, to je potencijalno dobitna kombinacija. A što se tiče Amerikanaca oni mogu bar pet reprezentacija da sastave i da sve budu izraziti favoriti.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X