Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kosarku sa Stimcem na centru
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Još bolja stvar od Štimca u reprezentaciji će biti ako nam Miroslav Raduljica bude prvi centar na kvalifikacijama, i ako Bog da u Riu. Što je najgore, ovaj imbecil će dobijati dobru minutažu kod Đorđevića.

      edit: Izvinjavam se. Štimac je i dalje najbolja stvar.
      Last edited by Bastia33; 25-06-16, 20:22.

      Comment


      • Meni se, iskreno, uopste ne dopada ovo sto radi Sale trenutno. Imam utisak da mu je vise stalo da dobije ove pripremne utakmice nego da zaista isproba neke varijante. Previse se forsiraju nosioci igre sto mi je donekle i razumljivo, jer je potrebno da se uigraju, ali zasto su pozive dobili Danguba, Gudura i Zagor ako ce samo da posmatraju utakmice sa strane? Ja sam se sve vreme nadao da cu njih trojicu da gledam, bar malo, da vidim sta mogu da pokazu u reprezentaciji, a ovako mi se cini kao da vec igramo kvalifikacioni turnir.

        Comment


        • Nedovic sta mu radis na huertel haha
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Miroslav Raduljica, mag kosarke, za 26 minuta na parketu zabelezio 0 (nula) skokova.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Dobar je Stimac za ove meceve, a nazalost igrace koliko vidim i na OI. Jbg kad sa Bobijem ispade tako kako jeste. I meni je mnogo krivo zbog Gudurica i Zagorca, ne znam sta nije u redu sa celavim... ajde da oni nisu nista vise sem mladi igraci, oni su odlicni kosarkasi.
              sigpic

              Comment


              • Ne shvatam ove odluke Djordjevica, ova dva klinca su ne samo nasa buducnost nego i sadasnjost. Samo da se Bjelica oporavi da Jokarastane na peticu i da raduljica sto manje ulazi

                ko je agent guduricu i dangubicu, za zagorca znam, mozda su ovo sukobi na relaciji sale zalizani
                Last edited by SinisaKun; 26-06-16, 09:00.
                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                Comment


                • Zalizani.

                  Comment


                  • Evo ko nije gledao...
                    https://youtu.be/iN70DFLnbqs
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Dobro je, za sada se ne bacaju stolice.

                      Comment


                      • Dobro pa je Sale pustio i Radeta poslednjih par minuta,bas bi bio bedak da ga je ostavio na klupi i na ovoj utakmici.

                        Comment


                        • Samo moj brat Gudurić Marko.

                          Comment


                          • Zna li neko što Nedović nije ulazio? Protiv Francuza bio najbolji. Jel neka povreda ili mu Đorević neda da se razmahne? Ipak treba razigravati Simonovića i Birčevića, to su nam ključni igrači.

                            Comment


                            • Originally posted by goku View Post
                              Zna li neko što Nedović nije ulazio? Protiv Francuza bio najbolji. Jel neka povreda ili mu Đorević neda da se razmahne? Ipak treba razigravati Simonovića i Birčevića, to su nam ključni igrači.
                              Najverovatnije je nesto zasro...
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Možda je rekao Saletu da hoće da potpiše ugovor s nekim klubom za sledeću sezonu pa ga izbacio.

                                Comment

                                Working...
                                X