Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
    Upravo to... On ima 25 godina i sada je pravo vreme mozda i najbolje da se pridruzi nekom vecem klubu... Sa Portom je sve osvojio prosle sezone, cak je i protiv Barse u super kupu pokazao par veoma dobrih poteza... Volim ja Porto, ali isto je vazilo i za Falkaoa prosle godine, jednostavno ljudi moraju u veci klub, takav je zivot... Ta cena koju si izneo je prilicno da kazemo "razumna", ali obrati paznju da sledece godine pocinje fair play iako niko ne zna kako ce izgledati taj sistem...
    Pa da, potpuno logican razvoj dogadjaja.

    A taj fair play nece moci tako naglo zazivjeti. Bice potrebne godine da se on preciznije definise, isproba i ustali. ;)
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • @ledeni
      Aiii sta radis sa tvojim fiks idejama

      A ovo za Drogbinu povredu, ne vjerujem da je nesto strasno, mozda propusti jedan mec i to je to, a opet ni to nije strasno, taman da Torres zaigra i postigne gol
      I da, protiv WBA mora, ali mora da igra isti tim kao u prethodnom mecu! Ako Boas nije ukapirao da mu je to najbolji tim, onda nek ide sve u pm...
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • ivane ideja je fantasticna pogotovu da se svidi prvenstveno navijacima da ga zgotive sa novim izgledom+ sa dobrim partijama

        Comment


        • Ne slusajte ledenog nama je pola ekipe otrovao njegovim pogacama
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by ledeni 80 View Post
            ivane ideja je fantasticna pogotovu da se svidi prvenstveno navijacima da ga zgotive sa novim izgledom+ sa dobrim partijama
            Aj za promjenu stavi nick "Chelsea osvaja LS"
            Dosta mi je snijega, ali ozb
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by ledeni 80 View Post
              sad nesto mi je palo na pamet ako dodje hulk u chelzi da kosu ofarba u plavo belo ionako sam vidjao da se farbao u raznim bojama
              Farbao se u plavo ove godine, i dobro je sto nije ostavio taj friz.... Al inace kad se farbao u plavo-belo( boje Portoa), to je bilo kad su osvojili titulu u nacionalnom prvenstvu, i nije samo on, gomila igraca je to uradila...

              A taj fair play nece moci tako naglo zazivjeti. Bice potrebne godine da se on preciznije definise, isproba i ustali.
              Slazem se, procice dobar deo vremena dok se svi timovi a samim tim i sam sistem ne "uhodaju" u novoj ulozi kad je u pitanju transfer politika...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                Aj za promjenu stavi nick "Chelsea osvaja LS"
                Dosta mi je snijega, ali ozb
                e to cu pre da uradim za nas nemam nameru da te gadjam grudvama
                @ gangrena pst

                Comment


                • Joj ledenog al' ukuva za sekund. Ali ima covjek maste sto jes jes, samo ne znam na cemu je...

                  Ako bi se Hulk tako ofarbao, Meireles i dalje zadrzao onu mrtvu vjevericu na glavi, Luiz sa afro frizom, Drogba sa onim svojim repicem, Bosingwa sa onom svojom jednom obrvom, Romeu sa robijaskom frizurom... Malo je reci da bismo bili interesantni.

                  Spoiler
                  Valjda ce Bosingwa otici...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • ja sam na domacoj radzi ako hoces da znas na cemu sam

                    Comment


                    • Joj, kad sam video ove repke, reko nije valjda pauza 2 nedelje. Dobro je, nije .

                      Pa,sastav nece biti isti,jer ce tores igrati protiv WBA od starta,siguran sam. Usli su u seriju,prvo pobeda u derbiju na Molinju i to petarda,a sad cetiri komada Martinu ! Odevinge usao u seriju,bice veoma tesko kao i sve utakmice ove sezone. Medjutim,prosle sezone smo ih rutinski savladali,valjda ce biti i ove ;).

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        ja sam na domacoj radzi ako hoces da znas na cemu sam
                        Ponekad sam i ja na domacoj radzi ali me samo umrtvi. E sad ako se budem ofarbao u toj fazi, ti si kriv
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Drogba View Post
                          Joj, kad sam video ove repke, reko nije valjda pauza 2 nedelje. Dobro je, nije .

                          Pa,sastav nece biti isti,jer ce tores igrati protiv WBA od starta,siguran sam. Usli su u seriju,prvo pobeda u derbiju na Molinju i to petarda,a sad cetiri komada Martinu ! Odevinge usao u seriju,bice veoma tesko kao i sve utakmice ove sezone. Medjutim,prosle sezone smo ih rutinski savladali,valjda ce biti i ove ;).
                          Kada kazem isti sastav, prije svega mislim na vezni red, jer tu je najvise oscilacija. U defanzivi se zna ko ce igrati, nema neke rotacije, u napadu takodje, jedino Torres umjesto Drogbe, sto sam i naglasio. Tako da- sastav ce biti isti.

                          Sto se tice Odemwingie-a, po meni on je odlican napadac, ima perfektnu zavrsnicu, jos ranije sam to primijetio i bas sam pricao o tome sa jednim forumasem.
                          Ali ipak, ne treba on da nas plasi, potrebna su 3 boda, i to pod hitno.
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Nemamo pravo na kiks. Iako smo cesto znali zasrati sve pobjede... Najbolji primjer je mec protiv Cityja, kasnije samo razocarenja. Valjda toga nece biti sada.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • A bogme, nisam nesto siguran da ce biti isti vezni,promenice jednog igraca ubedjen sam,mozda Romeu,al nije ni bitno bitna je samo pobeda .

                              Comment


                              • Originally posted by Drogba View Post
                                A bogme, nisam nesto siguran da ce biti isti vezni,promenice jednog igraca ubedjen sam,mozda Romeu,al nije ni bitno bitna je samo pobeda .
                                A svasta mozemo ocekivati od Boasa, ali ja se iskreno nadam da ce vezni red biti isti: Essien-Lampar-Ramires

                                Ako vec planira da mijenja, neka ga i Romeu, samo da ne gledam Malouda-u i Mikel-a
                                Mada, pored Essien-a, tesko da ce Romeu dobiti sansu.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X