Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Malouda je mozda i najbolji primjer procitanog i izduvanog igraca. Mislim da sada i oni u Kini razmisljaju da li da ga uzmu.
    Hahahaha ne ne u Kini ga uzimaju definitivno sta sam bese rekao a da da moze da reklamira susi ili stapice za usi ima facu za finu propagandu zamisli Maludu na bilbordu kez od uveta do uveta i drzi stapice uz slogan ,,Ako hocete ciste usi kupite Sheansu stapice.... Vas Florent''
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Od citavog fudbalskog znanja koje je nekada posjedovao, u sjecanju mu je ostalo samo trcanje i to samo i zna. Na terenu izgleda kao da juri kerove...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Eto kakva je ljudina Lampard...umesto da 2 dana odmara on ide na dodatne individualne treninge da bi se ustalio u postavi Celsija.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • E kralju ja malocas htio okaciti link.

          Ma nemam rijeci za tog covjeka... Takva predanost klubu u 33. godini i toliko zelje da bude standardan, kao da je u pitanju neki momcic od 22 godine...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Lampard je Bog!

            Mourinho kupuje stan u Londonu, sto je mozda znak da ce se vratiti...
            Last edited by Drunken Whaler; 29-02-12, 19:30.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Ancelotti rekao da je potrebno vrijeme i strpljenje kada je Boas u pitanju.

              Mou ce ostati u Realu do kraja ugovora a to je do 2014. godine. Tako mi je rekao onaj nesretni Wada.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Ancelotti rekao da je potrebno vrijeme i strpljenje kada je Boas u pitanju.

                Mou ce ostati u Realu do kraja ugovora a to je do 2014. godine. Tako mi je rekao onaj nesretni Wada.
                A, mozda i duze, tako da na njega nemojte da racunate..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ja sam procitao jutros da je Mourinho bio u Londonu zato sto je trazio stan za cerku koja ce studirati u Londonu. Takodje u tekstu je pisalo da njegova poseta nema veze sa navodnim prelaskom u Tottenhem ili Celsi.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Nije Totenhem ,,veliki'' za Murinja On ce da izdominira u Madridu pa ce naslediti Fergija za jedno 2-3 godine. A mozda se i vrati u Chelsea sto bih vise voleo Eeeee sta je ta legenda uradila sa Interom dodje mi da placem zbog trenutnog stanja
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Nije Totenhem ,,veliki'' za Murinja On ce da izdominira u Madridu pa ce naslediti Fergija za jedno 2-3 godine. A mozda se i vrati u Chelsea sto bih vise voleo Eeeee sta je ta legenda uradila sa Interom dodje mi da placem zbog trenutnog stanja
                      Ako Boas i ta nova ekipa pokazu znanje do tada, onda se Mou ne mora vracati. Ali ako bude sve losije i losije, onda bih ga oberucke prihvatio...

                      Ma bolje je ne prisjecati se...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Mladi igraju u 1/2 finalu protiv Uniteda u okviru FA Youth Cupa. Datum ce biti odredjen u narednim danima.

                        Guardiola posmatra Luiza i mogla bi uslijediti ponuda na ljeto. To treba glatko odbiti.
                        A Sturridge izgleda sjebao nozni prst. Jos se treba utvrditi povreda, ali ukoliko se lom ispostavi tacnim, nece ga biti 5 sedmica. Jbm ti prijateljske, nema veceg zla od toga!

                        Cahill i Malouda su zabili u ovim prijateljskim...

                        Danas je 19. rodjendan Joshu. Neka mu je sa srecom i da naredne sezone postane mozak naseg veznog reda!
                        Last edited by bracala; 01-03-12, 10:58.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Nije Totenhem ,,veliki'' za Murinja On ce da izdominira u Madridu pa ce naslediti Fergija za jedno 2-3 godine. A mozda se i vrati u Chelsea sto bih vise voleo Eeeee sta je ta legenda uradila sa Interom dodje mi da placem zbog trenutnog stanja
                          Ja se iskreno nadam da ce da nasledi Fergusona
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Topdzija View Post
                            Ja sam procitao jutros da je Mourinho bio u Londonu zato sto je trazio stan za cerku koja ce studirati u Londonu. Takodje u tekstu je pisalo da njegova poseta nema veze sa navodnim prelaskom u Tottenhem ili Celsi.
                            Ako vec hoce da se vrati u Englesku onda nek dodje u Chelsea,nek ne ide u Manchester niposto,a ako eventualno predje u Tottenham,nek mi se ne obraca vise
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Kako bi prosao dan da nas ne strefe 2 lose vijesti...

                              Pored Dannyja i Drogba je upitan za WBA. Masala...
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ako su povredjeni i Sturridge i Drogba, mislim da je najbolje resenje da vidimo Torresa i Lukakua kao tandem, a na sredini dijamant.
                                Ako bas mora 4-3-3 onda valja staviti Piazona na krilnu poziciju.
                                Mada, znajuci Boasa vec vidim da ce Malouda igrati umesto Sturridge-a....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X