Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jardel View Post
    Chelsea je pokazao odličnu igru u meču protiv Boltona pobjedivši sa 3:0 kao što svi znamo, a sada protiv WBA polako do pobjede.
    Dobrodosao liku.

    Bila je to bolja igra nego inace. Ali ima tu jos prostora za napredak. Evo WBA dobio Sunderland lagano... Sada ce i nas docekati samouvjereni, ali ja se nadam pobjedi.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Nisam bio tu , dobro smo odigrali protiv Boltona licilo je to na stari Chelsea , sve u svemu dobra predstava
      Odlicni golovi , Luiz , Drogba , Lampard

      sta reci za Lamparda i Drogbu

      Lampard 9 sezona sa 10 ili vise golova , Drogba prvi afrikanac koji je zabio 100 golova - bravo Tito

      Sada nam trebaju pobjede protiv WBA , Birminghama i Stoke , da se mozemo nadati prolasku Napolija

      Comment


      • E ljudi preracunali ste se za Drogbu. Ovo mu je bio 99. gol, sledeci ce biti 100.
        sigpic

        Comment


        • Maaaj beeeed...

          Evo prvi put da se sjebe 1 strani sajt. Ali zabice Tito i taj 100.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Boas izjavio da se boji da bi mogao da dobije otkaz, a prije par dana rekao da mu je cvrsta pozicija na klupi Chelsea. Iskreno, nadam se da ce on osati, mnogo mi je drag trener i mislim da treba dobiti malo vremena, jer koliko sam cuo on ima neke svoje projekte koje planira za narednu sezonu i vjerujem da ce to biti uspjesno.

            Comment


            • Originally posted by Fanta View Post
              Boas izjavio da se boji da bi mogao da dobije otkaz, a prije par dana rekao da mu je cvrsta pozicija na klupi Chelsea. Iskreno, nadam se da ce on osati, mnogo mi je drag trener i mislim da treba dobiti malo vremena, jer koliko sam cuo on ima neke svoje projekte koje planira za narednu sezonu i vjerujem da ce to biti uspjesno.
              Dzabe mu projekti ako ne udju u Ligu Sampiona
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Boas ipak planira krenuti po Hulka na ljeto. Sto bi u praksi trebalo znaciti da ce Danny na mjesto napadaca.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Boas ipak planira krenuti po Hulka na ljeto. Sto bi u praksi trebalo znaciti da ce Danny na mjesto napadaca.
                  Uuuuu, pocecu za Celsi ozbiljno da navijam onda....

                  Da dam neki strucan komentar... Ogromne pare Porto trazi, sto se moze promeniti na leto jer Hulk ne pruza neke fascinantne partije koje je prosle godine pruzao, plus tu je uticaj AVB-a koji ce biti presudan... On ce se odlicno ukloptiti u sistem, a to ce kao sto si i naglasio znaciti da Danny ide u sredinu napada... E sad koliko ce to kostati, ako je Abram mogao 50 milki da da za Toresa, onda me ne bi cudilo da Porto izmuze dosta novca, ali ja se nadam da se to nece desiti...
                  Last edited by Freshman; 28-02-12, 17:40.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • vas gazda barem daje pare da se kupuju novi igraci,al ovaj nas je teska stekara
                    e da kakve su to price da se drogba povredio
                    Last edited by ledeni 80; 28-02-12, 17:49.

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Uuuuu, pocecu za Celsi ozbiljno da navijam onda....

                      Da dam neki strucan komentar... Ogromne pare Porto trazi, sto se moze promeniti na leto jer Hulk ne pruza neke fascinantne partije koje je prosle godine pruzao, plus tu je uticaj AVB-a koji ce biti presudan... On ce se odlicno ukloptiti u sistem, a to ce kao sto si i naglasio znaciti da Danny ide u sredinu napada... E sad koliko ce to kostati, ako je Abram mogao 50 milki da da za Toresa, onda me ne bi cudilo da Porto izmuze dosta novca, ali ja se nadam da se to nece desiti...
                      I ja se nadam da se nece desiti.
                      Nisam mnogo gledao Hulka poslednjih par godina, kapiram da je odlican napadac/krilo, ali te pare koje trazi Porto nikad ne bih dao.
                      Opet se vracam na mlade igrace u Chelsea-ju, ima ih dosta bas na tim pozicijama i ne znam kako ce uspeti bilo koji od njih ako klub stalno dovodi igrace za po 50M.
                      A tu su Josh, Kakuta, Piazon i Davila. Svi imaju ogroman potencijal, bas Piazon i Davila bi mogli mnogo da doprinesu na tim pozicijama izmedju veznog reda i napadaca, bilo kao krila ili kao 10-ke. Piazon je bez dileme novi Kaka, a Davila je kao duplo brzi Mata. Chelsea bi morao to da iskoristi...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                        Uuuuu, pocecu za Celsi ozbiljno da navijam onda....

                        Da dam neki strucan komentar... Ogromne pare Porto trazi, sto se moze promeniti na leto jer Hulk ne pruza neke fascinantne partije koje je prosle godine pruzao, plus tu je uticaj AVB-a koji ce biti presudan... On ce se odlicno ukloptiti u sistem, a to ce kao sto si i naglasio znaciti da Danny ide u sredinu napada... E sad koliko ce to kostati, ako je Abram mogao 50 milki da da za Toresa, onda me ne bi cudilo da Porto izmuze dosta novca, ali ja se nadam da se to nece desiti...
                        Eto bice ti Chelsea 2. najdrazi klub.

                        Hulk je izjavio da zeli raditi ponovo sa Boasom, a njemu je vrijeme da ode iz Porta. Nema on 21. godinu pa da ceka nesto. Jednostavno je s njima osvojio sto se moglo osvojiti, izgradio ime i sada je vrijeme za novi korak. Mislim da bi 35-40M trebalo biti dovoljno za njegove usluge.

                        @ledeni

                        Da povrijedjen je Drogba... Zaboravio sam sta je u pitanju, a mrsko mi sad traziti.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • ma sto se mene tice nemo ni traziti,al nas unakazise ove povrede a jos smo pridodali rosickog i vermalena da oce ovome doci vec 1 kraj

                          Comment


                          • Originally posted by ledeni 80 View Post
                            ma sto se mene tice nemo ni traziti,al nas unakazise ove povrede a jos smo pridodali rosickog i vermalena da oce ovome doci vec 1 kraj
                            Sjetio sam se, povrijedio je desno koljeno i jos je upitno da li ce biti spreman za WBA. A Terry je zapoceo program rehabilitacije...

                            Mati prst zarasta.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Eto bice ti Chelsea 2. najdrazi klub.

                              Hulk je izjavio da zeli raditi ponovo sa Boasom, a njemu je vrijeme da ode iz Porta. Nema on 21. godinu pa da ceka nesto. Jednostavno je s njima osvojio sto se moglo osvojiti, izgradio ime i sada je vrijeme za novi korak. Mislim da bi 35-40M trebalo biti dovoljno za njegove usluge.
                              Upravo to... On ima 25 godina i sada je pravo vreme mozda i najbolje da se pridruzi nekom vecem klubu... Sa Portom je sve osvojio prosle sezone, cak je i protiv Barse u super kupu pokazao par veoma dobrih poteza... Volim ja Porto, ali isto je vazilo i za Falkaoa prosle godine, jednostavno ljudi moraju u veci klub, takav je zivot... Ta cena koju si izneo je prilicno da kazemo "razumna", ali obrati paznju da sledece godine pocinje fair play iako niko ne zna kako ce izgledati taj sistem...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • sad nesto mi je palo na pamet ako dodje hulk u chelzi da kosu ofarba u plavo belo ionako sam vidjao da se farbao u raznim bojama

                                Comment

                                Working...
                                X