Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eh sutra ako ne pobjedimo
    sigpic
    Champions League... is the world against us- John Terry

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      A Piazon je momak sa stilom. Rekao si vec da podsjeca na Kaku i to je istina.
      Okarakterisali su ga kao novog Kaku odavno i polako ali sigurno opravdace poredjenje Normalno, samo bez povreda dace Bog
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Ajmo momci, sjutra jedna pobjeda, za moju dusu!
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Morao sam. Nemojte ovo okarakterisati kao kakvu provokaciju, da se svi malo nasmijemo. ;)



          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Cisto da znate, Romeu ima blazu povredu izvjesni period i zato ga nismo vidjali. Navodno je Anzhi zainteresovan za Mikela... Bila bi odlicna stvar kada bi oni poslali ponudu za njega.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • kako imam gadan feeling ovih danas, kad smo igrali protiv napolija kao da smo igrali u finalu ls, sad protiv boltona, sve se prisjecam 07/08 zadnja utakmica protiv boltona :/

              vjerujem da ce Torres danas da poludi
              sigpic
              Champions League... is the world against us- John Terry

              Comment


              • Originally posted by Spaha View Post
                kako imam gadan feeling ovih danas, kad smo igrali protiv napolija kao da smo igrali u finalu ls, sad protiv boltona, sve se prisjecam 07/08 zadnja utakmica protiv boltona :/

                vjerujem da ce Torres danas da poludi
                Ma ja cu poluditi, a ne on.

                Ma samo opusteno, dobijamo ovo.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Morate ovo dobiti,Boasu je glava u torbi,ako kiksne sada,onda je u problemu teskom,jer ce izgubiti i LS sledece godine,a to je otkaz.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by Spaha View Post
                    kako imam gadan feeling ovih danas, kad smo igrali protiv napolija kao da smo igrali u finalu ls, sad protiv boltona, sve se prisjecam 07/08 zadnja utakmica protiv boltona :/

                    vjerujem da ce Torres danas da poludi
                    I da smo pobedili opet bi United osvojio tada jer su i oni dobili...

                    Mislim da Torres nece poceti danas, najvise bih voleo da vidim Sturridge-a i Drogbu napred, a na sredini dijamant, Mata kao 10-ka, Essien zadnji, Ramires i Lampard sa strane...
                    sigpic

                    Comment


                    • Aj nek neko okaci link za utakmicu ako ga ne mrzi,nisam ni siguran dal cu gledati,ne volim da gledam utakmice na kompu,a i ne mogu se nervirati.

                      Daj da vidimo poludelog toresa ,al nece on poceti.

                      Comment


                      • Nema Torresa , ali su tu vjerovali ili ne Cole , Lampard i Essien , neki novi momenti
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Cech; Ivanovic, Luiz, Cahill, Cole; Ramires, Essien, Lampard (c); Sturridge, Drogba, Mata

                          Subs: Turnbull, Bertrand, John Mikel Obi, Malouda, Meireles, Kalou, Torres
                          Da hoce doci i ljeto i da odu neke babetine. Na klupi nemamo igraca koji moze pogurati tim...

                          Idemo ih odvaliti 2:0.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • ako nista bar gol nismo primili, bar ne u prvom pol, covjece cini mi se da cemo i mi kao liverpool
                            sigpic
                            Champions League... is the world against us- John Terry

                            Comment


                            • E konacno pobeda, vrlo dobra igra danas protiv prilicno loseg Boltona.
                              Valjda ce im ovo podici samopouzdanje. Svaka cast Lampardu i na rekordu i sto je opet dokazao da nije za bacanje. Daleko najbolji vezni u klubu i dalje. Bila je dobra igra danas, nadam se da ce istih 11 igrati narednih nekoliko meceva. Treba im kontinuitet. Ko zna, ima dovoljno vremena da udju u bolju formu pred mec sa Napolijem, a raspored nije tezak. West Brom u gostima, Birmingham u kupu, Stoke kod kuce. Treba ostvariti 3 pobede tu i svi ce se bolje osecati.
                              sigpic

                              Comment


                              • Solidno smo odigrali. Ova igra me podsjetila na vrijeme kada je menadzer bio Mourinho
                                Eto, konacno da ubjedljivo pobijedimo.

                                Trazio sam juce pobjedu, sada da se zahvalim
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X