Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • I respect Chelsea. Despite having bad times behind them,they managed to reach the semi-finals. We couldn't beat them . You can! GO CHELSEA!
    From an Arsenal fan but first from an England fan.
    All true football lovers believe in Chelsea. Come on, beat UEFA!
    AC Milan, Arsenal, Real Madrid, Inter and all the honest football is with Chelsea.FUCK UEFA!
    C'mon Chelsea! Justice needs to be served. - Liverpool fan
    Nikad ujedinjeniji navijaci nisu bili!
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Nikad ujedinjeniji navijaci nisu bili!
      Ima jos barem malo ljudskosti u ovom svetu.
      sigpic

      Comment


      • Cech; Ivanovic, Luiz, Cahill, Bertrand; Essien, Meireles; Sturridge, Mata, Malouda; Drogba.

        Subs: Turnbull, Bosingwa, Ferreira, Romeu, Mikel, Torres.
        Ipak Mata od prve minute, a Malouda nakon dugo vremena u timu, nazalost. Ali mora malo i Kalou doci do daha. Torres na klupi, mada sam ga ocekivao u sastavu. Ali u ponedeljak ce vjerovatno biti starter u gostima protiv Fulhama. Fino je vidjeti Romeua na klupi nakon duzeg vremena.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Tores ce vjerovatno uci u drugom poluvremenu.Nisam ocekivao Ivanovica,mislio sam da ce mu Roberto dati malo odmora nakon LS-a.
          Ne svidja mi se sto je Maluda u timu,to je jedan igrac manje za nas
          Zna li se koliko dugo nece Teri igrati?

          Comment


          • Jbg, moraju Ramires i Kalou malo doci sebi.

            Upitan je za mec sa Barcelonom. Vjerovatno nece ni tada biti spreman, mada sam citao juce da je rekao da bi igrao u bilo kakvom stanju protiv Barcelone. Nece ga biti dok rebra ne dodju sebi.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Ne vidim kako ce nesto spreciti Terija da igra protiv Barse i pokusa da se osveti. Od onog nesrecno promasenog penala i one kradje posle toga njemu i ostaloj staroj gardi je LS sve.
              sigpic

              Comment


              • Sva sreca pa smo na kraju uzeli ta 3 boda i malo se vratili u brobu za top 4. Ali ova igra je katastrofa. Pa Wigan je pratkicno ceo mec bio ravnopravan, jos smo poveli iz dubokog ofsajda. I onda po obicaju ne mozemo da sacuvamo vodjstvo. Muka mi je vise da gledam ovakve utakmice. Stvarno ne znam koji je plan ekipe kad protivnik ima loptu. Da li je moguce da niko ne igra presing. Krila nam stoje na bekovskim pozicijama kad se branimo. Jedino Mata i napadac stoje visoko, svi ostali na 30m od svog gola. Kao da gledam Stoke jbt. Cekaju da protivnik pogresi i tek tako "osvajaju" loptu. Ali ajde, ne bi bilo ni to tako strasno da oni makar znaju da iskoriste sanse. Danas 4 identicne situacije: igrac sam na levoj strani u kaznenom, u sredini na petercu sam saigrac ali nema dodavanja. Svaki put sut iz teske situacije. Ako tako budemo igrali protiv Barse mozemo da se pozdravimo. Stvarno, dozvoliti da dodje Wigan na SB i ravnopravno igra je sramota. Ali eto, Di Matteo je realno imao mnogo vise srece od AVB-a, a samu igru nije previse unapredio. Najveci napredak je stavljanje Mate na centralnu poziciju i malo bolja rotacija i koriscenje igraca poput Kalou-a ili Mikela koji su pozitivno iznenadili. Sve ostalo, manje vise isto.
                sigpic

                Comment


                • Ovo je svakako najlosije odigrana utakmica od kada je Mateo tu. Vigan nas je unistio na sredini,samo me zanima posed na kraju, u nekim trenucima i u prvom i drugom 80-20 za njih ! Nedopustivo !

                  Mikel se preporodio, i svakako mora imati prednost od Esijena,kolko god to zvucalo cudno . Staridza zalupiti
                  na klupu, vec neko vreme me iritira,mada imam donekle razumevanje tim pre jer ne igra na prirodnoj poziciji.

                  @Tony, ako cemo realno nismo mnogo ni ocekivali da ce Mateo nesto mnogo da menja ili eksperimentise. Uradio je sasvim dobar posao za sada i realno nema ni utakmica da bi nesto eksprerimentisao. Svaka je bitna od kada nas je preuzeo, a znamo kada je to bilo.

                  Ipak,najbitnija je podeba iako nikako nisam zadovoljan ali smo i dalje u trci i dalje sve zavisi SAMO od nas,ubedjen sam.

                  Sledi preteski Fulam,meni nekako jedno od nezgodnih gostovanja,samo njih da pregramo kako znamo i umemo,pa posle sta bude. Prosle sezone je bilo cini mi se 1-1 i Ceh je na kraju odbranio penal.

                  Comment


                  • Jbg, ne mozes ocekivati da dodje trener i da carobnim stapicem mahne i mi da pocnemo rasturati. Kad 80% sezone igras ovako, velike su sanse i da ces preostalih 20% do kraja odigrati skoro isto. Realno, ovo nam je najlosija utakmica otkad nas Robbie vodi, ali ja sam zadovoljniji igrom pod njegovim vodjstvom nego pod AVB-ovim. Danas se desilo da klupa nije raspolozena i odmah ocajna igra. Nemamo igraca na klupi za kojeg je sigurno da moze doprinijeti nesto svojim ulaskom. Nije Robbie kriv sto nas prati "last 15 minutes" sindrom od samog pocetka sezone. Prosto sam znao da cemo primiti gol. To ocekujem svake utakmice. Dok to igraci sami ne prevazidju, primacemo i dalje. Tako je kako je. A pola nas nije ocekivalo ovakve rezultate kada nas je preuzeo Robbie, tako da mu ja ne zamjeram ni sekunde.

                    Vec sam rekao, a reci cu jos jednom da mene u principu igra ne interesuje do kraja sezone. Odlicno je sto san o TOP4 jos uvijek postoji. Do kraja sezone se treba drzati one: Igru brisi, bodove pisi.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Mumi sve je to OK, ni ja nisam ocekivao totalni preporod. Ali objasni mi zasto je Robiju potreban carobni stapic da bi pomerio krila 10/15m ka sredini. Ej pa krila nam stoje na 30m od gola Cecha. Pa gde to ima? Protivnici se setaju po polovini Chelsea-ja neometani, razmenjuju pasove kako hoce, Diame neometano sutira pored trojice, i tako stalno. Pa zar je potreban carobni stapic da se to promeni?
                      I sto kaze Drogba (clan foruma, ne fudbaler), posed lopte je katastrofa. Wigan je izdominirao tokom veceg dela, tek u poslednjih 10min smo vratili na normalu i zavrsilo se 50-50, a realno i to je ocaj protiv Wigana.
                      Stvarno ne razumem da ne mogu bolje da drze loptu.
                      I da, slazem se za Sturridge-a, poceo je da me zesce nervira, i navijaci mu zvizde nekad. Lik je sebican, verovatno i frustriran sto ne igra na poziciji spica, ali opet treba da zna kad da odigra pas kad da sutira. Doduse bile su 2 situacije danas kad je Sturridge sam cekao na petercu a Mata i Drogba su sutirali umesto da mu dodaju... U svakom slucaju, mora svima da se porpravi zavrsnica...
                      sigpic

                      Comment


                      • Danas nam je kao sto sam rekao najlosija partija pod Di Matteom otkad je trener. U svakom pogledu, pa tako i u igranju presinga. U proslim utakmicama to je dosta bolje izgledalo. Ali danas Maloude nema nigdje, a Sturridge rijetko kada nesto pretjerano trci kada je u odbrani. Kada su Ramires i Kalou na krilima dosta vise pritiscu i rade u odbrani. To je vjerovatno jer imaju vecu zelju od izduvanog Maloude i Dannyja koji je svakako frustriran sto ne igra napadaca + mu je forma opala nakon povrede. I kad se vec govori da je Sturridge sebican, onda su danas i Mata i Drogba bili sebicni.

                        Ali sve bi to palo u vodu da je realizacija pristojna. Vec prekosutra valja komsijama u goste. Ako realizacija ostane ovakva, ne vidim tu 3 boda.

                        EDIT: Cisto da znate da je Abram zvao Zolu da zajedno gledaju prvi mec sa Barcelonom. Mozda mu se ponudi neki posao u klubu, nadam se.
                        Last edited by bracala; 07-04-12, 19:24.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • A jbg, sta ste ocekivali, da igraci lete po terenu danas?!
                          Pa i protiv Benfike se vidio umor, zestok je tempo trenutno, zavrsnica sezone, a borimo se na tri fronta. Logicno je da su igraci umorni i da su odigrali los mec. Najvaznije je da smo uzeli 3 boda.

                          I zaboravih da kazem za Terry-ja, izjavio je da ce igrati protiv Barse. Kaze da ce fizioterapeuti izvesti jedan trik i spremiti ga za utakmicu
                          Igrao bi on i da su mu sva rebra polomljena, vjerujte mi...
                          Last edited by Drunken Whaler; 07-04-12, 20:15.
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Terry bi sa jednom zdravom nogom igrao, sigurno.

                            Ramires preporucio Witsela kao igraca sredine terena kojeg bi trebalo dovesti. A i prije njegove preporuke, on se vezivao sa nama. Navodno vec duze vrijeme nam je na radaru. Valjda ce biti nesto od toga, svakako profil igraca koji nam fali tu na sredini, da se Mata malo rastereti.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Witsel je bas igrac po meni kakav treba Chelsea-u,to nece biti lako za izvesti,ali se pokusati mora,u poredjenju s Meireles-om koji je iz utakmice u utakmicu sve beskorisniji bio bi nevjerovatan upgrade

                              Torres dobar i juce,samo ga treba pustiti na spica,on je i juce bio nekakvo krilo,pustite majstora da igra,da nam se vrati,kako ga vole navijaci to je cudo,a i ja ga gotivim nenormalno,car
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Nisam bio u prilici da gledam mec juce.Najvaznije je da smo uzeli tri boda,a dobru igru niko nije mogao da ocekuje.Umorni su bili igraci,morali su igrati i oni koji su bili u timu protiv Benfike.I dalje smo u borbi za to 4.mjesto,imamo sanse.Danas da navijamo za Siti,da ostanemo na dva boda od Arsenala.
                                Dace Teri sve od sebe da igra protiv Uefalone.Njemu,a i ostatku timu ova LS znaci sve i dace 110% da je osvoje!

                                Comment

                                Working...
                                X