Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma juce je Robbie gurnuo sve u napad, pa je Torres bio na krilu. Opet pogodio tu stativu, valjda ce i te stative ubuduce biti golovi. Ali je opet ucestvovao u golu.

    Protiv Fulhama zabija. Da i ja jednom oprobam ovakvu prognozu.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Ma juce je Robbie gurnuo sve u napad, pa je Torres bio na krilu. Opet pogodio tu stativu, valjda ce i te stative ubuduce biti golovi. Ali je opet ucestvovao u golu.

      Protiv Fulhama zabija. Da i ja jednom oprobam ovakvu prognozu.
      Protiv Barcelona-e zabija i u FA kupu,samo nek ga pusti na spica,Barcelona ce imati 97% loptu u svom posjedu
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Moguce da ce zaigrati Torres protiv Barcelone, ali imam osjecaj da ce Tito dobiti prednost na Bridgeu. Ne sumnjam da ce zujati svih 90 minuta, makar poginuo. A Fernanda ubaciti na poluvremenu, sve zavisi od rezultata. A na Nou Campu ce on vjerovatno biti starter.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Moguce da ce zaigrati Torres protiv Barcelone, ali imam osjecaj da ce Tito dobiti prednost na Bridgeu. Ne sumnjam da ce zujati svih 90 minuta, makar poginuo. A Fernanda ubaciti na poluvremenu, sve zavisi od rezultata. A na Nou Campu ce on vjerovatno biti starter.
          Nije Puyol jednom trcao za njim,a da nie mogao da ga stigne na najodvratnijem terenu na svijetu,bilo je tortura tu kakvih hoces,auuuuuuu kakvo bi zlo bilo da naplati sve sto ga ne ide bas na tom terenu
          Last edited by AK47; 08-04-12, 13:29.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Znao je Tores da zabija protiv Barse dok je igrao u Atletiku.Ja racunam na bar dva njegova gola u 1/2 finalu,jos ako ga bude cuvao Maskerano...

            Comment


            • Originally posted by Fedex ba View Post
              Znao je Tores da zabija protiv Barse dok je igrao u Atletiku.Ja racunam na bar dva njegova gola u 1/2 finalu,jos ako ga bude cuvao Maskerano...
              Polako prijatelju, 2 gola bi bila odlicna u dvomecu od citavog tima, a ne samo do njega.

              Nezahvalno je ocekivati od njega bar 2 gola, nek da golove bilo ko. Samo kad bismo nekim cudom uspjeli na Brudgeu slaviti bez primljenog gola. To bi bilo genijalno...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • nez da li ste pratili sinoćnju igru Barse a posebno u prvom poluvremenu, jer odbrana im je bila šuplja i Zaragoza je to koristila i stvarala šanse konstantno....... nije da se ne može igrati sa Barsom

                malo seće, znanja, strpljenja i to je to ;)

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Polako prijatelju, 2 gola bi bila odlicna u dvomecu od citavog tima, a ne samo do njega.

                  Nezahvalno je ocekivati od njega bar 2 gola, nek da golove bilo ko. Samo kad bismo nekim cudom uspjeli na Brudgeu slaviti bez primljenog gola. To bi bilo genijalno...
                  Ne bi lose bilo i 0-0 na Stamfordu,samo da ne primimo gol.Ma red je vise da Tores da neki gol u znacajnom mecu.
                  @ edohz
                  Gledao sam ja sinoc Barsu.Ponovo je sudjenje bilo katastrofalno.Nisu svirali Saragosi cist penal,a Barsi je sviran penal koji veze nema sa penalom.
                  Pravila im je Saragosa veliki broj sansi,mogla je dati koji gol vise.
                  Kad` moze Saragosa mozemo i mi!

                  Comment


                  • Ja sam opet misljenja da im moramo dati gol na Bridgeu. Nije bas prijatno kao Milan otici na Nou Camp sa 0:0.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Ja sam opet misljenja da im moramo dati gol na Bridgeu. Nije bas prijatno kao Milan otici na Nou Camp sa 0:0.
                      Naravno da nije prijatno kad znas da ako ti ne mogu dati go,bit ce neki penal(ili neka neregularnost) za najbolju ekipu na svijetu,koja pritom igra i najljepsi fudbal
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Bice lude utakmice. Ja jedva cekam, uopste se ne bojim Barcelone.

                        Nego, najveca laz koju sam danas cuo je da Bosingwa ide u Real.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Veceras se ide kod komsija. Fulham je trenutno na 10. poziciji, sredina tabele gdje najcesce i zavrse sezonu. Medjutim, samo 2 boda ih dijele od 7. mjesta. Sigurno ce sve dati da zavrse ispred posrnulog Liverpoola. U zadnja 2 kola su zabiljezili pobjede i tako prekinuli niz od 3 uzastopna poraza. Treba obratiti paznju na Dempseyja i Pogrebnyaka i Fulham ce sigurno napadati i pokusati uzeti onoliko koliko im mi dozvolimo.

                          Kod nas su Lampard, Cole, Terry povrijedjeni a Ramires je bolestan. Tako da opet treba ocekivati Bertranda od prve, sto je fino. Da i on veze par utakmica kao starter. Dobra vijest je da je Romeu spreman i volio bih da dobije par minuta veceras. Raspored je nenormalan i stvarno ce biti tesko nastaviti ostvarivati pobjede. Nasa naredna pobjeda ce biti ujedno i 400. u PL. Bilo bi odlicno tu pobjedu zabiljeziti upravo veceras. Inace, u zadnjih 10 godina na Craven Cottageu smo izgubili samo jednom (2005/06. 1:0) i to je ono sto nam daje pravo da vjerujemo i veceras u pobjedu. Ali bice tesko, sve su umorniji igraci. Valjda ce nam realizacija biti pristojna, jer nam je potrebna kako se blizi zavrsetak sezone. Interesantno je da smo protiv Wigana zabiljezili prvu pobjedu u 8 utakmica u kojima ni Lamps ni Terry nisu igrali. Valjda ce se i veceras uzeti nekako 3 boda. Do kraja sezone su nam samo bodovi bitni.

                          Mec pocinje veceras u 21:00h.
                          Mec sudi: Mark Clattenburg
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Jedina sreca je sto ovih 4,5 utakmica za redom igramo u Londonu, nema putovanja.

                            Jao Bane propusta 3 meca suspenzije ! Samo nam je to falilo .
                            Last edited by Drogba; 09-04-12, 14:01.

                            Comment


                            • Jbt Ivanovic kaznjen sa 3 meca neigranja zbog nekog starta protiv Wigana. Fulham, Arsenal i Tottenham (FA Cup). Joj!
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Branislavo odsustvo u timu će vam bit' veliki minus u naredna 3 meča '

                                Comment

                                Working...
                                X