Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek` nam je srecan Hazard.Jos kad bi Hulk dosao mogli bi ponovo LS da osvojimo. Ali dobro, i da ne dodje Hulk imamo tu starog dobrog Ramiresa.Ali sa Hulkom bi bili ubitacni.
    Nesto ovako sa sledecu sezonu - Ceh,Kol,Teri,Kejhil [Luiz],Ivanovic,Meireles,Lampard,Mata,Azar,Hulk i Tores. Najjaci smo bre !!!

    Comment


    • Jos samo da se dovede neki vrhunski zadnji vezni, umjesto Essien-a kojeg su povrede prilicno sjebale, i moze se reci da Celsi ima timcinu. Naravno podrazumjeva se dolazak Hulka.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Pa cestitam .

        Kad dodje jos Hulk to ce biti za divljenje samo

        Torres ako ne zabije 30 komada iduce godine s ovom trojicom iza sebe nek se ubije
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Krivo mi je sto Azar nije dosao u moj tim ali sta da se radi
          Neka vam je srecna kupovina, dobili ste strasnog igraca. Ne smijem ni da zamislim kako bi to izgledalo i sa Hulkom jos. Mocan je Celsi, bice ludnica sledece sezone u PL
          sigpic

          Comment


          • Mnogo mi je drago sto je Hazard potpisao za Chelsea

            Titula se napada sledece sezone

            Comment


            • Auu konacno! Mogao je da oduzi do vikenda pa da napravi "The Football Decision".

              Salim se, odlicno pojacanje, ne mogu da zamislim kako ce biti i sa Hulk-om.

              Comment


              • Kad ce Hulk da odluci?

                Comment


                • Ne bi kvariti zurku,ali ...
                  Chelsea-bound Eden Hazard, 21, was once caught
                  on camera eating a burger outside the stadium
                  where a Belgium match in which he had been
                  substituted was still going on.
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment



                  • Danas je njemu 42. rodjendan. Neka je sa srecom ovom velikom gospodinu, ljudini i legendi naseg kluba. Sve najbolje i da napravi strasnu trenersku karijeru, nadam se upravo s nama.

                    Hazardov transfer je oko €35m. Brojevi 17, 21 i 11 su u opciji za njegov dres.

                    Vec je poznato da su Kalou i Bosingwa dobili otvorena vrata da napuste klub. Kalou bi mogao u Schalke. Danas sam procitao da su i Malouda i Ferreira dobili takodje zeleno svjetlo za odlazak. Za Maloudu se pise da ga prati turski klub. Nije precizirano koji, ali to nam nije ni bitno. Samo da on ode. Jos da se nekome uvali Essien i odlicno.

                    Samo da se rijese sto prije transferi, da se na zavlacimo kao onda sa Modricem. Torres ostaje, Hazard i Hulk bi se trebali uskoro pojaviti (nadam se) i to je to sto se ofanzivnog dijela tima tice. Jos uzeti desnog beka.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Au kakvu timcinu pravite! ako dodje Hulk bice to strasna ekipa.
                      Nego mumi hteo sam dA te pitam-sta mislis oce li ostati di mAteo?
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Svakako ce biti ofanziva za respekt, samo je pitanje kako ce to izgledati na terenu... Mnogo se pricalo zadnjih godina kada je bilo takvih transfera pa na kraju nije ispalo nista posebno. Ali sigurno je da je Hazard mlad igrac i da ce ciniti buducnost Chelsea!

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Svakako ce biti ofanziva za respekt, samo je pitanje kako ce to izgledati na terenu... Mnogo se pricalo zadnjih godina kada je bilo takvih transfera pa na kraju nije ispalo nista posebno. Ali sigurno je da je Hazard mlad igrac i da ce ciniti buducnost Chelsea!
                          U pravu si. To stoji. Ali za ocekivati je da na terenu to izgleda fino. Samo malo da se medjusobno upoznaju, da pocnu kontati kretnje jedni drugima i trebalo bi biti OK. Koliko puta je ove sezone Mati falio jedan istomisljenik tu ispred 16m protivnika da napravi visak, da predribla, da odigra dupli itd. Igrali smo bez krila sa polovnim igracima.

                          @prskaj

                          Za Di Mattea se jos ne zna. U narednih 10-ak dana bi se trebala odrediti sudbina trenera. Valjda je njemu ponudjen ugovor na godinu dana, ali je on nezadovoljan. Zeli 3 godine. Ali to je jedna glasina koju sam procitao, ne vjerujem da je to istina. Robbie previse voli ovaj tim da bi tako nesto trazio. Nadam se da ce dobiti ugovor.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • pa realno ponizavajuce je da dobije ugovor samo na godinu dana i ima puno pravo da sebe obezbedi, a ne da bude tretiran kao neki probni trener. uspeo je ono sto mnogi izvikaniji,placeniji i zasticeniji treneri sa boljom ekipom nisu uspeli da urade.
                            ne znam to je neko moje misljenje, covek je sebi zaradio mnogo kredita, a ako ga roman bude zamenio onda ce samom sebi pljunuti u facu. apsolutno ne postoji nijedno logicno objasnjenje zasto treba zameniti di matea
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Ma prihvatio bi on i ugovor na godinu dana. Rizik je dati mu ugovor na 3 godine zbog toga sto ce sljedece sezone pritisak na njemu biti 10 puta veci nego ove. Ocekivace se da se napadne prvenstvo i bar jos 2 takmicenja. Ovako je iskocio iz drugog plana i napravio sta je napravio - cudo. Niko nista od njega nije ocekivao. A ne bih volio da mu se desi ono sto se desilo Kennyju u Liverpoolu, da ne opravda ocekivanja. Ako bi tu godinu odradio dobro, dobio bi ugovor na 3-4 godine sigurno. On ce meni biti legenda i najveci gospodin kakvi god da budemo naredne sezone.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • a i ja sam neralan, uvek zaboravljam da je fudbal jedan veliki biznis. nema tu ljubavi.
                                ja da sam predsednik celzija i da sledece godine ispadnemo iz lige, opet bih mu bio enormno zahvalan za sve sto je uradio. al zato sam ja pajser bez para
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X