Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa najpravilnije bi bilo da se izgovara Celsi, jer se 'sea' cita kao 'si'.
    Neki cesto govore Celzi, a ne Celsi, i mislim da je to nepravilno.
    Obratite paznju kako Englezi izgovaraju- ' Chelse'. Dakle, ni Celsi, ni Celzi, vec Chelse :d

    Ja licno uvijek pisem Chelsea, tako mi je nekako najbolje
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by Condition23 View Post
      Ja kako kad ali najcesce pisem original Imam drugara koji navija za Chelsea i on kaze CelSi. I ja mislim da je tako... CelSi a ne CelZi sad jbg to je nebitno...najbitnije je da se razumemo
      Verujem da necemo gledati neorganizovanu bandu jer su igraci na neki nacin oterali Boasa i mislim da bi bilo licemerno da i dalje igraju ocajno a da tvrde da je problem u necemu drugom. Sad nemaju nikakav alibi ima da grizu da bi dokazali svoje Mora to da dodje na svoje mesto.
      I mene bas interesuje da li ce mjenjanje trenera uticati pozitivno na ekipu. Cesto se desavalo da ekipa koja smijeni trenera, zabiljezi par pobjeda u nastavku. Di Matteo je rekao kako ima plan za Birmingham...

      Upitan je Cole za sutrasnji mec...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ja jedva cekam mec. Tu su dvije opcije, ili cemo nastaviti tradiciju sto se tice smjenjivanja trenera, i pobijediti, ili cemo nastaviti da padamo, i padamo, i padamo...
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Pa dobro, ruku na srce Di Matteo i nije neki trener. Tesko da ce on ostati i naredne sezone. On je sada postavljen kao prinudno rjesenje.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Pa dobro, ruku na srce Di Matteo i nije neki trener. Tesko da ce on ostati i naredne sezone. On je sada postavljen kao prinudno rjesenje.
            Opet da ponovim, nece on docekat pocetak naredne sezone, to je svima jasno
            Ja nista ne ocekujem od njega. Ako nastavimo da padamo, jbg, sta da se radi, a ako kojim cudom izbori 4. mjesto, onda sve najbolje, Bog mu dao (svaka mu dala)
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Nema ovde predvidjanja 50-50 je ili gore ili dole Mada bas bi sad trebalo da zagrizu vise nego ikad...trener im ne treba, neka igraju sami i nek budu 4. Svaka mi dala
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Kako cu da nas uvalim u jos vece sra*** sa ovim avatarom
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Slika se ne vidi
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan Piper View Post
                      Slika se ne vidi
                      Ovo je htio staviti... ;)



                      Ako sutra ne pobjedimo, mjenjaj avatar.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Joj ljudi,kad vidim ovu sliku evo skoro zaplacem,stvarno. Zao mi sad nesto Boasa ,mogao je ostaviti i sledecu.

                        Za to su krivi i igraci sto ga nisu podrzali ne samo Roman !

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Ovo je htio staviti... ;)



                          Ako sutra ne pobjedimo, mjenjaj avatar.
                          Pa prijatelju Mumi kako bre, kako mi se ne vidi nek sam proklet?
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Pa prijatelju Mumi kako bre, kako mi se ne vidi nek sam proklet?
                            ahahahahhahahahah
                            E ovo bi dobro
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Piper View Post
                              ahahahahhahahahah
                              E ovo bi dobro
                              Vidis da mi je Mumi stavio Djokovica u zagradu. I tu sliku kad sam stavljao bio je osecaj kao da sam oslobodilac...a ova mi se ne vidi to je moj veliki poraz master mumi moj ucitelj Oprostite ucitelju
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Vidis da mi je Mumi stavio Djokovica u zagradu. I tu sliku kad sam stavljao bio je osecaj kao da sam oslobodilac...a ova mi se ne vidi to je moj veliki poraz master mumi moj ucitelj Oprostite ucitelju
                                Ma nisam mislio na sliku, ispalo je kao da si mislio na nesto drugo

                                A polako, upraksaces se vremenom
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X