Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na krilu. On i Kalou ce danas trcati ko nenormalni...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Na krilu. On i Kalou ce danas trcati ko nenormalni...
      Interesantno... Ali formacija nije loša za Čelsi, 4-2-3-1.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        Interesantno... Ali formacija nije loša za Čelsi, 4-2-3-1.
        Jos interesantnije ce biti ako dobijemo ovo sa ovakvim sastavom. A fino je vidjeti promjenu u formaciji...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Meni je skroz OK postava. Ocekivao sam da ce biti nesto kombinovano, jer tu je Napoli za par dana. Mata je retko propustao mec, tako da malo odmora za njega, a i za Sturridge-a.
          Ocigledno da ce biti 4-2-3-1 pod Robbie-jem, mislim da nam to odgovara.
          sigpic

          Comment


          • Dobro je, pobijedismo ove trometrase i drvosjece i bakrace...
            Malo cudan sastav, ne svidja mi se forsiranje Kalou-a i Mikel-a, ali ostalo je sve dobro. Mislim da je to ipak samo privremeno, dok odmara Matu i Daniel-a.
            Protiv Napoli-ja sigurno nece igrati.
            Cestitke Drogbi na 100. golu! Odlicno je reagovao i postigao pogodak. Cestitke i Mati na asistenciji, dobro je uocio prostor i poslao loptu. Mozda smo mogli postici jos koji gol, ali sve u svemu- dobro je.

            p. s. Konacno da vidim tandem Terry-Cahill
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Kad Drogba da gol, ja to zovem bogojavljenje. Volim ga kao clana porodice. Dobro je, dobro, mada opet smo nakon datog gola dopustali sanse protivniku umesto da ih dokrajcimo. Bane fenomenalan u prvom, Frenki odlican, a eto sta moze Mata kad se nadje u sredini iza napadaca. Sve u svemu, ok izdanje, oseca se u vazduhu bolja hemija i raspolozenje u ekipi.

              Comment


              • Pozdrav svima, ja sam novi na forumu. Inace Topdzija mi je brat rekao mi je za forum pa sam odlucio da se registrujem.

                Comment


                • Nista specijalno, niti ocajno, solidna partija. Ali nas je napatio Stoke po obicaju. Ne volim ih nikako, ljudi ne planiraju napasti, nema sanse. Samo autobus u 16m, a ti se vrti oko njega kako znas i umijes, zlo! U toku citave utakmice tj. tamo negdje do 15 minuta pred kraj, bili smo bolja ekipa. Onda u posljednjih 15-20 minuta igraci potpuno stali. Ne znam sta im se desava u glavama ali ovaj sindrom nas prati tokom citave ove sezone... Ne znam kako da se to promjeni, to moraju igraci sami sa sobom raskrstiti. Svi su odigrali manje-vise dobro ali bih izdvojio Cahilla. Odlicno iznosi lopte naprijed, brz je, okretan. Odlican transfer! Lampard se trudio takodje, kao i Tito. Jebem mater sreci! Nikad nije uz nas, ali nikad! Da je bila i da smo pogodili one 2 precke i stativu, sad bi to bilo demoliranje, ali vazno je da smo upisali 3 boda i jos smo u igri za to 4. mjesto. Sad nema dileme da je Drogba zabio taj 100. gol u PL...

                  I da dodam da me je Robbie prijatno iznenadio pravovremenim izmjenama. Stavljanje Ramiresa na krilo je od velike koristi i njemu i ekipi. Zatim ubacivanje Mate u sredinu (steta sto nije zabio onaj slobodnjak), pa cak i eksperimentisanje sa Luizom na desnom beku. Kasnije izvucen Mikel a ubacen Sturridge kada smo jurili taj gol. Odlicne sve izmjene i formacija koju je primjenio. Vidi se da u 4-2-3-1 sa ovim skupom igraca, stabilnije izgledamo na sredini. Ne gube se lopte i ne daje se protivniku sansa da olako iz nase greske dodje do gola.

                  Uglavnom, fino je da smo pobjedili mesarski Stoke na dan kada klub slavi rodjendan. Sada se treba pripremiti za Napoli. Ostaviti istu formaciju, krenuti jako pa sta bude...
                  Last edited by bracala; 10-03-12, 17:40.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by Plavac View Post
                    Pozdrav svima, ja sam novi na forumu. Inace Topdzija mi je brat rekao mi je za forum pa sam odlucio da se registrujem.
                    Dobrodosao
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Nismo lose igrali,ali nedostajala je zavrsnica kao i dosta puta ove sezone.Morace mnogo bolje protiv Napolija...Cestitke Drogbi na 100.golu!
                      Kalu i Mikel kao po obicaju nisu nista uradili,ali eto ih ponovo u timu.Mogli smo i ranije do gola,a ne da gubimo zivce do sredine drugog poluvremena,ali dobro.
                      U srijedu hrabro na Napoli,pa sta bude!

                      Comment


                      • Originally posted by Plavac View Post
                        Pozdrav svima, ja sam novi na forumu. Inace Topdzija mi je brat rekao mi je za forum pa sam odlucio da se registrujem.
                        Dobrodosao, pozdrav za tebe i za tvog brata Topdziju, nadam se da ces biti aktivan
                        pominjao nam je tebe, pa smo i ocekivali tvoj dolazak.

                        p. s. Dobro je, sve nas je vise, tema je bogatija. Sada mozemo biti srecni Mumi, je l' da?
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by Plavac View Post
                          Pozdrav svima, ja sam novi na forumu. Inace Topdzija mi je brat rekao mi je za forum pa sam odlucio da se registrujem.
                          Dobrodosao momce. Budi aktivan i uzivaj. ;)

                          Originally posted by Ivan Piper View Post
                          Dobrodosao, pozdrav za tebe i za tvog brata Topdziju, nadam se da ces biti aktivan
                          pominjao nam je tebe, pa smo i ocekivali tvoj dolazak.

                          p. s. Dobro je, sve nas je vise, tema je bogatija. Sada mozemo biti srecni Mumi, je l' da?
                          Isplatilo se ono za sta sam se borio. Pamtice nas kao velike revolucionare ove teme...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Dobrodosao momce. Budi aktivan i uzivaj. ;)



                            Isplatilo se ono za sta sam se borio. Pamtice nas kao velike revolucionare ove teme...
                            Smo covjece, smo!

                            Cech izjavio da osjeca da moze da brani na vrhunskom nivou jos 10 godina. Kad sam to cuo, pustio sam suzu (od smijeha) Ne vjerujem da moze toliko, bar ne na vrhunskom nivou.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Piper View Post
                              Smo covjece, smo!

                              Cech izjavio da osjeca da moze da brani na vrhunskom nivou jos 10 godina. Kad sam to cuo, pustio sam suzu (od smijeha) Ne vjerujem da moze toliko, bar ne na vrhunskom nivou.
                              Rekao sam u nastavku "nas". ;)

                              Neka Cecha jos dugo na golu, nije on nama nikakav problem. Treba ovu ekipu obnoviti na ljeto, drasticno obnoviti!
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                                Smo covjece, smo!

                                Cech izjavio da osjeca da moze da brani na vrhunskom nivou jos 10 godina. Kad sam to cuo, pustio sam suzu (od smijeha) Ne vjerujem da moze toliko, bar ne na vrhunskom nivou.
                                I ja sam cuo za to bilo bi dobro kada bi mogao

                                Comment

                                Working...
                                X