Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boas ostaje pri svome - Chelsea ce i dalje igrati napadacki fudbal!
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Boas ostaje pri svome - Chelsea ce i dalje igrati napadacki fudbal!
      Pa naravno, i treba igrati napadacki fudbal, ali i za to je potreban sistem i doza umerenosti, a ne: "Ajmo, ajde, svi u napad!"

      Setite se pre 2 sezone, kada je Chelsea osvojio duplu krunu, ono je bio najbolji fudbal koji sam gledao, 103 gola samo u PL, a poslednji put je neka ekipa (cini mi se Tottengem) dala preko 100 golova pocetkom 60-tih kada je liga imala 24 kluba. Ali to nije bilo sumanuto napadanje kao sada. Ancelotti Forever!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        Pa naravno, i treba igrati napadacki fudbal, ali i za to je potreban sistem i doza umerenosti, a ne: "Ajmo, ajde, svi u napad!"

        Setite se pre 2 sezone, kada je Chelsea osvojio duplu krunu, ono je bio najbolji fudbal koji sam gledao, 103 gola samo u PL, a poslednji put je neka ekipa (cini mi se Tottengem) dala preko 100 golova pocetkom 60-tih kada je liga imala 24 kluba. Ali to nije bilo sumanuto napadanje kao sada. Ancelotti Forever!
        Pa ne bih rekao nakon jedne utakmice da je ovo sumanuto napadanje, zna se ko sta radi ali dobro. Pa nije Svemoguci da on sve savrseno uklopi i osvoji u jednoj sezoni, bice potrebno vremena i strpljenja dok se to postigne.

        Da to je bila jebacina prava i novi rekord postavljen. Samo ne znam kako je Ancelotti uspio izgubiti sve konce prosle sezone. Odlicno krenuli i onda poslije onih povreda nikako nije mogao tim podignuti, izgledali smo nekako procitano, ali da nas nije (ovo je sada mlacenje prazne slame, sta bi bilo kad bi bilo al' ajd) spopala epidemija povreda mislim da bismo odbranili titulu...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Pa ne bih rekao nakon jedne utakmice da je ovo sumanuto napadanje, zna se ko sta radi ali dobro. Pa nije Svemoguci da on sve savrseno uklopi i osvoji u jednoj sezoni, bice potrebno vremena i strpljenja dok se to postigne.

          Da to je bila jebacina prava i novi rekord postavljen. Samo ne znam kako je Ancelotti uspio izgubiti sve konce prosle sezone. Odlicno krenuli i onda poslije onih povreda nikako nije mogao tim podignuti, izgledali smo nekako procitano, ali da nas nije (ovo je sada mlacenje prazne slame, sta bi bilo kad bi bilo al' ajd) spopala epidemija povreda mislim da bismo odbranili titulu...
          Pa po meni nije toliko Ancelotti izgubio konce, problem je bio u igrackom kadru prosle godine. Lampard povredjen, Essien suspendovan u jednom trenutku, i ide se na Anfield sa veznim redom Ramires-Mikel-Zhirkov(koji cak nije centralni vezni). Zatim Drogba igra sa malarijom, sto je po meni bila ogromna greska, da mu niko od lekara ne kaze da pauzira makar i mesec dana i onda da bude potpuno zdrav, a ne 3 meseca obogaljen. Od Nove Godine je usledio oporavak i bili su ekipa koja je osvojila najvise bodova u ligi, ali bilo je kasno. A ono sto svakako nije pomoglo je konstantno mesanje Abramovicha, kao npr. kada je otpustio bez razloga Wilkinsa(tj. moguci razlog je smanjenje troskova, ali Wilkins je primao nekih 600 hiljada godisnje, a neki igraci toliko zarade za 3 nedelje, tako da je to uzasan razlog) i kada je doveo Torresa(to je bez dileme njegova licna odluka), a to je zestoko poremetilo ekipu i trenera koji je morao da bira izmedju 3 napadaca u uzasnoj formi. Ali dobro, to je sad iza nas i da ne duzimo o tome.

          Sad AVB - jasno je cele sezone da odbrana nije na nivou, samo u prvoj utakmici sacuvana mreza, 9 utakmica za redom sa minimum 1 golom u mrezi je problem. A naravno da nije Svemoguci, ali ja mu zameram sto se ne krece dovoljno brzo u napred. Prosle sezone je bilo jasno da su neki igraci prosli svoje, pre svega mislim na Maloudu i Anelku, a cak bih rekao i Drogbu(sad cete da me isprozivate redom, ali neka...). Neko ce reci da ti igraci vise nisu u prvoj, ali su i dalje prvi na redu kada se vrse izmene. Zatim rekao bih da su Mikel i Kalou prokockali sve sanse koje su dobili, jos Mikela ne bih toliko krivio, jer on od dolaska u Chelsea igra ne neprirodnoj poziciji, ko se ne seca, on je doveden kao ofanzivni vezni(mislim da po konstituciji i stilu moze da nasledi Ballacka, ali nijedan trener nije pokusao da ga koristi ofanzivnije). Essien posle svih povreda nije isti igrac i na njega se ne moze racunati. To je ozbiljan broj igraca koji su morali da napuste klub, ili da totalno padnu u drugi(mozda treci) plan, ali oni su i dalje medju prvim opcijama za tim. To je po meni sve gubljenje vremena, i sto je najgore, uskracivanje vremena mladim talentovanim igracima koji zaista imaju buducnost. Ovo je trebalo da bude sezona tranzicije, ali brze tranzicije, a ne ove balkanske. Ja sam odavno prihvatio da ce Chelsea veoma tesko do trofeja ove sezone, ali sam se nadao da ce promeniti igracki kadar i zapoceti novu eru, dati neophodno iskustvo mladim igracima, koje ce mnogo znaciti u buducnosti.
          sigpic

          Comment


          • Ne znam, ja te necu pljuvati kada kazes da su Malouda, Anelka, Drogba odigrali svoje, to je realnost. Mogu Anelka i Drogba pomoci sa klupe, ali jasno je da nisu za prvu. To oko Mikela je jasno k'o dan. Kalou takodje, samo za klupu i to je to. A da smo prodali sve ove igrace odjednom i onda da ubacis toliko novih igraca, uff, trebalo bi bas dosta vremena da se sve to poveze. Ja se nisam nadao ove sezone da cemo osvojiti PL (dobro da ne lazem, evo nadam se i sada, normalno, to je zelja), ali mislim da ce ova sezona proci u pripremi.

            Valjda ce Anzhi ili ne znam ko vec, poslati ponudu za Anelku i da ce do kraja sezone otici bar 2-3 igraca a doci isto toliko, pa tek onda od naredne sezone trebalo bi djelovati sve ozbiljnije.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Ne znam, ja te necu pljuvati kada kazes da su Malouda, Anelka, Drogba odigrali svoje, to je realnost. Mogu Anelka i Drogba pomoci sa klupe, ali jasno je da nisu za prvu. To oko Mikela je jasno k'o dan. Kalou takodje, samo za klupu i to je to. A da smo prodali sve ove igrace odjednom i onda da ubacis toliko novih igraca, uff, trebalo bi bas dosta vremena da se sve to poveze. Ja se nisam nadao ove sezone da cemo osvojiti PL (dobro da ne lazem, evo nadam se i sada, normalno, to je zelja), ali mislim da ce ova sezona proci u pripremi.

              Valjda ce Anzhi ili ne znam ko vec, poslati ponudu za Anelku i da ce do kraja sezone otici bar 2-3 igraca a doci isto toliko, pa tek onda od naredne sezone trebalo bi djelovati sve ozbiljnije.
              Nisu ti igraci vise ni za klupu. Pazi, na klupi treba da sede igraci koji mogu da promene nesto u igri svojim ulaskom, igraci koji mogu da zamene prvotimce u slucaju povrede, i mladi igraci koji ce dobiti sansu u slucaju povoljnog rezultata. Gore navedeni igraci slabo sta mogu da promene (tj. u Maloudinom slucaju mogu da promene u korist protivnika, ali ajde, moze svakom da se desi). Takodje u slucaju povoljnog rezultata nema nikakve potrebe da se ubacuje bilo koji od ovih igraca u igru, vec treba dati priliku mladima. Dakle jedina funkcija koju imaju je da zamene povredjenog igraca. E to je meni nedovoljno. A da vas podsetim, Chelsea je 2003 doveo mozda desetak novih igraca i odmah zavrsili drugi, 2004 opet desetak igraca i osvojili titulu sa rekordnim brojem bodova. Ako su igraci dovoljno kvalitetni nije im problem da se naviknu na novu sredinu, nove saigrace i sl. Isto tako je sad moglo da se odradi, 5/6 igraca napolje, kupiti 4/5 igraca, i izabrati 2/3 klinca koja ce redovno dobijati prilike, a ostali klinci na pozajmice. Vise od 2/3 klinca po sezoni je skoro nemoguce, tj. moguce je ali onda sledi Arsenalova sudbina...
              Mislim da ce Chelsea ovako zavrsiti drugi ili treci, ali to nece mnogo znaciti za buducnost. Ovim "mojim sistemom" bi takodje verovatno zavrsili drugi ili treci, ali bi osnova za buducnost bila bolja...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Nisu ti igraci vise ni za klupu. Pazi, na klupi treba da sede igraci koji mogu da promene nesto u igri svojim ulaskom, igraci koji mogu da zamene prvotimce u slucaju povrede, i mladi igraci koji ce dobiti sansu u slucaju povoljnog rezultata. Gore navedeni igraci slabo sta mogu da promene (tj. u Maloudinom slucaju mogu da promene u korist protivnika, ali ajde, moze svakom da se desi). Takodje u slucaju povoljnog rezultata nema nikakve potrebe da se ubacuje bilo koji od ovih igraca u igru, vec treba dati priliku mladima. Dakle jedina funkcija koju imaju je da zamene povredjenog igraca. E to je meni nedovoljno. A da vas podsetim, Chelsea je 2003 doveo mozda desetak novih igraca i odmah zavrsili drugi, 2004 opet desetak igraca i osvojili titulu sa rekordnim brojem bodova. Ako su igraci dovoljno kvalitetni nije im problem da se naviknu na novu sredinu, nove saigrace i sl. Isto tako je sad moglo da se odradi, 5/6 igraca napolje, kupiti 4/5 igraca, i izabrati 2/3 klinca koja ce redovno dobijati prilike, a ostali klinci na pozajmice. Vise od 2/3 klinca po sezoni je skoro nemoguce, tj. moguce je ali onda sledi Arsenalova sudbina...
                Mislim da ce Chelsea ovako zavrsiti drugi ili treci, ali to nece mnogo znaciti za buducnost. Ovim "mojim sistemom" bi takodje verovatno zavrsili drugi ili treci, ali bi osnova za buducnost bila bolja...
                Pa i ja bih volio prodati sve ove pomenute igrace ali osim Drogbe. Znam ti bi i njega prodao, ali ja to ne gledam samo kroz trenutnu formu. Drogba je nasa legenda, vec se sada moze reci, sve je dao klubu i on jedini od gore navedenih zasluzuje karijeru zavrsiti u Chelsea-ju bez obzira na formu, jer mu je forma opala u dobi od 33. godine sto je i razumljivo (smatram da je malarija uzrok njegovog pada, ali nebitno sada), da je opala sa 28. godina, onda bi ga trebalo prodati ovako ne. I nadam se da ce kupiti (dobro ne 10 igraca) ali bar jedno 4/5 na kraju sezone. Kupljen je sada fin broj ovih talenata i igraca koji obecavaju tipa: Courtois, Davila, Piazon, Lukaku, Romeu itd. + Sturridge, Mata, Luiz, McEachran, Bertrand i eto zaloga za buducnost. Ali normalno ne valja sve ove mlade igrace samo imati, ti si rekao zasto, dakle treba tu provjerenih igraca (dobro ne racunaj Matu i Luiza). Te 2004. godine nas je vodio Mourinho, i to je to, nemam ti sta pricati vise... Evo vidis sta on radi gdje god stigne. A kada god se kupuju igraci, ovi provjereni, bez obzira na njihov kvalitet uvijek postoji doza straha i pitanje: Da li ce se uklopiti? Pa zato vecina trenera ne zeli u jednoj godini promjeniti 80% tima, upravo zbog toga. Prosto normalno...
                Samo polako, uvodi se novi sistem igre, ne treba srljati i jos veci pritisak nabijati Boasu, ionako ga vec sada ima na izvoz. Za svaki sistem igre, potrebne su godine da bi se on doveo do savrsenstva i da bi se osvajali trofeji. Ove sezone vjerovatno zavrsavamo kao sto si rekao u TOP3, mozda osvojimo neki Cup, a u LS dokle doguramo. Al' treba se baciti na transfer "pijacu" ozbiljno!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Pa i ja bih volio prodati sve ove pomenute igrace ali osim Drogbe. Znam ti bi i njega prodao, ali ja to ne gledam samo kroz trenutnu formu. Drogba je nasa legenda, vec se sada moze reci, sve je dao klubu i on jedini od gore navedenih zasluzuje karijeru zavrsiti u Chelsea-ju bez obzira na formu, jer mu je forma opala u dobi od 33. godine sto je i razumljivo (smatram da je malarija uzrok njegovog pada, ali nebitno sada), da je opala sa 28. godina, onda bi ga trebalo prodati ovako ne. I nadam se da ce kupiti (dobro ne 10 igraca) ali bar jedno 4/5 na kraju sezone. Kupljen je sada fin broj ovih talenata i igraca koji obecavaju tipa: Courtois, Davila, Piazon, Lukaku, Romeu itd. + Sturridge, Mata, Luiz, McEachran, Bertrand i eto zaloga za buducnost. Ali normalno ne valja sve ove mlade igrace samo imati, ti si rekao zasto, dakle treba tu provjerenih igraca (dobro ne racunaj Matu i Luiza). Te 2004. godine nas je vodio Mourinho, i to je to, nemam ti sta pricati vise... Evo vidis sta on radi gdje god stigne. A kada god se kupuju igraci, ovi provjereni, bez obzira na njihov kvalitet uvijek postoji doza straha i pitanje: Da li ce se uklopiti? Pa zato vecina trenera ne zeli u jednoj godini promjeniti 80% tima, upravo zbog toga. Prosto normalno...
                  Samo polako, uvodi se novi sistem igre, ne treba srljati i jos veci pritisak nabijati Boasu, ionako ga vec sada ima na izvoz. Za svaki sistem igre, potrebne su godine da bi se on doveo do savrsenstva i da bi se osvajali trofeji. Ove sezone vjerovatno zavrsavamo kao sto si rekao u TOP3, mozda osvojimo neki Cup, a u LS dokle doguramo. Al' treba se baciti na transfer "pijacu" ozbiljno!
                  Ta poslednja recenica je kljuc! Ali trebalo je letos da se ozbiljno bace na transfer "pijacu", ovako su propustili dragoceno vreme, ali da ne duzimo o tome. Svi imaju razlicita misljenja, razlicite sisteme, ja sam imao osecaj prosle sezone da je tim nekako zasicen samog sebe, i mislio sam da je potrebno veliko osvezenje, umesto toga je bilo neko polovicno osvezenje ekipe. A kad je rec o Drogbi, ni ja ga ne bih prodao, bas kao sto kazes, covek je legenda, a ne volim kad takvi napustaju klub, ali ostali navedeni mi uopste ne bi nedostajali...
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma cijelo ljeto se pominjalo ko ce biti novi trener. Skuvali su sa time, to je bila prava sapunica. Tonu trenera su povezali sa nama...
                    I dok su izabrali trenera, pa dok je on vidio sta bi mu trebalo i et' proslo cijelo ljeto, zato nade polazem u predstojece ljeto.

                    Nego, sutra u goste Genku. Ne znam da li ce Boas odmarati neke igrace za predstojece meceve u PL, siguran sam da ce Sturridge i Torres biti u sastavu, mozda Matu opet odmori. Uglavnom, mene interesuje samo pobjeda, nebitno kolika, samo da upisemo tu 3 boda i skoro zavrsimo grupu... Pobjeda bi bar malo digla igrace psihicki i donijela im neko zadovoljstvo.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Ma cijelo ljeto se pominjalo ko ce biti novi trener. Skuvali su sa time, to je bila prava sapunica. Tonu trenera su povezali sa nama...
                      I dok su izabrali trenera, pa dok je on vidio sta bi mu trebalo i et' proslo cijelo ljeto, zato nade polazem u predstojece ljeto.

                      Nego, sutra u goste Genku. Ne znam da li ce Boas odmarati neke igrace za predstojece meceve u PL, siguran sam da ce Sturridge i Torres biti u sastavu, mozda Matu opet odmori. Uglavnom, mene interesuje samo pobjeda, nebitno kolika, samo da upisemo tu 3 boda i skoro zavrsimo grupu... Pobjeda bi bar malo digla igrace psihicki i donijela im neko zadovoljstvo.
                      Da, sutra neophodna pobeda. Mislim da ce Meireles igrati, jer je protiv Arsenala tek u drugom poluvremenu usao sa klupe. Ocekujem i Romeua koji se bas dobro pokazao do sada. Ma protiv Genka vazno da se ne naprave neke gluposti u odbrani i dobice ih lagano. Ta ekipa je slaba...
                      A ono sto kazes da su birali trenerea celo leto, to jeste tacno, ali opet nije bilo potrebno da dodje taj trener, pa onda mesec dana da izbliza gleda igrace da bi zakljucio ko valja ko ne. Svako ko je 2 puta gledao Chelsea prosle sezone mogao je da vidi da vec pomenuti igraci nisu na potrebnom nivou. Samo mi od pocetka deluje da je AVB nekako bio neodlucan u svojim namerama. Pa i Mata kolko god da je pun pogodak, mogli su lepo da ga dovedu u julu, da prodje pripreme i na miru se upozna sa ekipom, a to bi bilo jos vaznije da su uradili sa Lukakuom. To su sve sitnice, ali nekad mogu puno da znace.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mogao bi lagano Romeu dobiti sansu.

                        Nas Boas je nominovan za trenera godine.
                        The nominations for Fifa World Coach of the Year 2011 are:
                        Vicente Del Bosque (Spain national team), Alex Ferguson (Manchester United), Rudi Garcia (Lille), Pep Guardiola (Barcelona), Jürgen Klopp (Borussia Dortmund), Joachim Löw (Germany national team), José Mourinho (Real Madrid), Óscar Tabárez (Uruguay national team), Andre Villas-Boas ( Porto, Chelsea), Arsène Wenger (Arsenal).

                        Chelsea je u posljednjih 14 gostovanja u LS, ostvario 6 pobjeda i izgubio samo 3 utakmice.

                        Chelsea's last ten years in Europe:
                        2001/02 Uefa Cup - second round
                        2002/03 Uefa Cup - first round
                        2003/04 Champions League - semi-final
                        2004/05 Champions League - semi-final
                        2005/06 Champions League - round of 16
                        2006/07 Champions League - semi-final
                        2007/08 Champions League - runners-up
                        2008/09 Champions League - semi-final
                        2009/10 Champions League - round of 16
                        2010/11 Champions League - quarter-final

                        Drogba u pregovorima oko produzivanja ugovora i zavrsetka karijere u Chelsea-ju.
                        A navodno on i Mikel su ostali u Londonu.
                        Last edited by bracala; 01-11-11, 11:23.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Mogao bi lagano Romeu dobiti sansu.

                          Nas Boas je nominovan za trenera godine.
                          The nominations for Fifa World Coach of the Year 2011 are:
                          Vicente Del Bosque (Spain national team), Alex Ferguson (Manchester United), Rudi Garcia (Lille), Pep Guardiola (Barcelona), Jürgen Klopp (Borussia Dortmund), Joachim Löw (Germany national team), José Mourinho (Real Madrid), Óscar Tabárez (Uruguay national team), Andre Villas-Boas ( Porto, Chelsea), Arsène Wenger (Arsenal).

                          Chelsea je u posljednjih 14 gostovanja u LS, ostvario 6 pobjeda i izgubio samo 3 utakmice.

                          Chelsea's last ten years in Europe:
                          2001/02 Uefa Cup - second round
                          2002/03 Uefa Cup - first round
                          2003/04 Champions League - semi-final
                          2004/05 Champions League - semi-final
                          2005/06 Champions League - round of 16
                          2006/07 Champions League - semi-final
                          2007/08 Champions League - runners-up
                          2008/09 Champions League - semi-final
                          2009/10 Champions League - round of 16
                          2010/11 Champions League - quarter-final

                          Drogba u pregovorima oko produzivanja ugovora i zavrsetka karijere u Chelsea-ju.
                          A navodno on i Mikel su ostali u Londonu.
                          Romeu gotovo sigruno igra, Drogbi treba da izvade neke plocice iz ruke, koje mu stoje od proslogodisnje operacije, a Mikel je blaze povredjen. Ocekujem vezni red Romeu, Meireles, Lampard. Ko zna, mozda bude McEachran umesto Lamparda...
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo ponudile su se lokalne vlasti da pomognu oko prosirenja stadiona. Sada se razmatra kako da se kapacitet Bridge-a poveca. Bice bas tesko, tu je zeljeznicka koja i blokira da se kapacitet prosiri, ali valjda ce nesto smisliti.

                            Evo i sastava:
                            1 Petr Cech (c)
                            17 Jose Bosingwa
                            2 Branislav Ivanovic
                            4 David Luiz
                            3 Ashley Cole
                            7 Ramires
                            6 Oriol Romeu
                            16 Raul Meireles
                            39 Nicolas Anelka
                            9 Fernando Torres
                            15 Florent Malouda

                            Subs: 22 Ross Turnbull, 26 John Terry, 20 Josh McEachran, 8 Frank Lampard, 21 Salomon Kalou, 10 Juan Mata, 23 Daniel Sturridge.

                            Ipak Terry i Lampard odmaraju, napadacka linija kao u prvom mecu na Bridge-u. Sada je McEachran na spisku, mozda i zaigra ako to rezultat dopusti...
                            Last edited by bracala; 01-11-11, 19:08.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Genk - Chelsea 1-1

                              Nisam gledao utakmicu, ali video sam da je Chelsea poveo preko Ramiresa sredinom prvog poluvremena. Ubrzo zatim dosudjen im je penal, koji je izveo David Luiz, a golman Genka je odbranio. U drugom poluvremenu, u 61. minutu Genk je izjednacio. Do kraja je Chelsea imao nekoliko dobrih sansi, ali kao i u nekoliko navrata ove sezone nisu iskoristili te sanse i na kraju osvojili samo 1 poen.
                              Inace na sredini su igrali Romeu-Ramires-Meireles od pocetka, a u drugom poluvremenu je usao Lampard.
                              U napadu su poceli Anelka-Malouda-Torres, a Anelku i Maloudu su zamenili Mata i Sturrdige.
                              Sreca pa je Valencia pobedila Leverkusen, u suprotnom bi Chelsea bio drugi. Ovako ostaju prvi, ali sa samo 8 bodova, drugi Leverkusen sa 6, Valencia 5, Genk 2.
                              Za vikend protiv Blackburna neophodna pobeda. I nadam se da ce sacuvati mrezu nakon duzeg perioda, a zavrsnica mora da se popravi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                Genk - Chelsea 1-1

                                Nisam gledao utakmicu, ali video sam da je Chelsea poveo preko Ramiresa sredinom prvog poluvremena. Ubrzo zatim dosudjen im je penal, koji je izveo David Luiz, a golman Genka je odbranio. U drugom poluvremenu, u 61. minutu Genk je izjednacio. Do kraja je Chelsea imao nekoliko dobrih sansi, ali kao i u nekoliko navrata ove sezone nisu iskoristili te sanse i na kraju osvojili samo 1 poen.
                                Inace na sredini su igrali Romeu-Ramires-Meireles od pocetka, a u drugom poluvremenu je usao Lampard.
                                U napadu su poceli Anelka-Malouda-Torres, a Anelku i Maloudu su zamenili Mata i Sturrdige.
                                Sreca pa je Valencia pobedila Leverkusen, u suprotnom bi Chelsea bio drugi. Ovako ostaju prvi, ali sa samo 8 bodova, drugi Leverkusen sa 6, Valencia 5, Genk 2.
                                Za vikend protiv Blackburna neophodna pobeda. I nadam se da ce sacuvati mrezu nakon duzeg perioda, a zavrsnica mora da se popravi.
                                Ramires majstorski primio i zabio, iznenadio me.

                                Ma po obicaju se isfulali, ali vrhunac je bio kada Malouda prebacuje golmana Genka i njihov igrac sa linije u zelji da izbije loptu napuca svog igraca koji je bio na metar od gol linije i lopta ode u korner a ne u gol, ali sta ces...

                                I ja se nadam prekidu ovih nesrecnih rezultata za vikend!
                                Last edited by bracala; 02-11-11, 11:37.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X