Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ivan piper View Post
    Da,to se podrazumijeva,ali Totenhem treba izbjegavati... Ja sam za to da se dovedo e neko krilo. Vezni nam ne trebaju,imamo ih dovoljno, evo i Essien se oporavlja krajem decembra... Dakle,krilo...
    Ma treba nam i vezni. Mikel, Meireles, Lampard, Ramires, McEachran, Romeu... Treba, pa otici ce Lampard, moze doci do povrede nekih igraca, svakako nam je potreban veznjak, od veznih glava ne boli. A krilo svakako.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Ma treba nam i vezni. Mikel, Meireles, Lampard, Ramires, McEachran, Romeu... Treba, pa otici ce Lampard, moze doci do povrede nekih igraca, svakako nam je potreban veznjak, od veznih glava ne boli. A krilo svakako.
      Onda neka to bude neki igrac velikog kalibra...
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Krilo samo krilo, Ja bih samo gareta na zimu al znam da je ravno nuli

        Comment


        • Originally posted by Drogba View Post
          Krilo samo krilo, Ja bih samo gareta na zimu al znam da je ravno nuli
          Ma zaboravi Bale-a.

          @ivan

          Gotze, Ganso, Giovinco, Hazard itd. Na ovakve igrace se trebamo skoncentrisati i dovesti krilo i veznjaka. To su prioriteti.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Uff Mumi, pa samo si naveo svetske super talente nista vise... Oko Hazarda smo vec pricali, za njega ce se klati svi, kao i mi naravno, za Gecea nisam siguran kakva je situacija, kakvu on klauzulu ima, i moze li biti doveden za male pare kao Sahin, Giovinca mozete ladno dovesti, a za Gansa je ista situacija kao i sa Nejmarom, ogroman talenat, igrac buduce svetske klase, i za njega se dosta timova u Evropi interesuje...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
              Uff Mumi, pa samo si naveo svetske super talente nista vise... Oko Hazarda smo vec pricali, za njega ce se klati svi, kao i mi naravno, za Gecea nisam siguran kakva je situacija, kakvu on klauzulu ima, i moze li biti doveden za male pare kao Sahin, Giovinca mozete ladno dovesti, a za Gansa je ista situacija kao i sa Nejmarom, ogroman talenat, igrac buduce svetske klase, i za njega se dosta timova u Evropi interesuje...
              A jbg, pa realno takvi igraci su potrebni Chelsea-ju.

              Giovinca je tesko dovesti zbog ugovora koji ima. PA vrijedi pokusati sa svakim igracem ovdje. Znam da ih zele Real, Barcelona, City itd., ali jbg vrijedi pokusati. Znam da se ne mozemo sa City-jem nadmetati u cijeni, ali ne smijemo odustati ni od jednog igraca. Pa sta bude na kraju, ali mislim da cemo bar jednog super talenta dovesti...
              Last edited by bracala; 06-11-11, 20:44.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ja nisam preterano napaljen na govinka, ne bih voleo videti u che.

                Pre ce igrac doci u instituciju nasu nego u siti

                Comment


                • Ako ja biram od ovih,onda neka to bude Ganso
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by Drogba View Post
                    Ja nisam preterano napaljen na govinka, ne bih voleo videti u che.

                    Pre ce igrac doci u instituciju nasu nego u siti
                    Ma nisam ni ja napaljen na njega, ali dobar je igrac i zeljan dokazivanja. A mislim da bi Boas jos vise izvukao iz njega. Brz je, odlican tehnicar i bio bi nam od velike koristi siguran sam. Ali to je sada prica na prazno. Ako dodje onda cemo vidjeti...

                    Kada su Brazilci u pitanju, mislim da bismo trebali ukljuciti Luiza u pregovore oko Gansa da dodje ovamo.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Pa Giovinco je za sada na pozajmici u Parmi, i Parma ima opciju da otkupi 50% prava na kraju sezone, tako da ipak u pravu si bio, ovo je malo zeznuto oko njega... Ne znam meni je on previse sitan za PL, sitniji od Lenona..
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                        Pa Giovinco je za sada na pozajmici u Parmi, i Parma ima opciju da otkupi 50% prava na kraju sezone, tako da ipak u pravu si bio, ovo je malo zeznuto oko njega... Ne znam meni je on previse sitan za PL, sitniji od Lenona..
                        To jest, ali mislim da on ima tehniku i brzinu koja mu ide u prilog, kada vec ne ide izdrzljivost i jacina u duelu. ;)
                        Ma moraju se baciti na kupovinu igraca, potrebna su sigurno 4 nova igraca, koja zele stvoriti svoje ime. Citam da Boas nije zadovoljan Anelkom, tako da bi ovaj mogao u januaru ili sigurno na ljeto otici. Ja bih prodao i Maloudu, a ako dodje ponuda za Alexa, neka ide i on. I onda doveo 3-4 nova igraca i onda se okrenuti usavrsavanju nekih detalja.
                        Last edited by bracala; 06-11-11, 20:57.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Samo nek Lukaku ode na pozajmicu,da ne trune ovdje... Meni on po gradji izgleda kao da ima 150 godina. Mora da smrsa malo...
                          Takodje i Josh bi trebao da ode na pozajmicu,jer je to veliki talenat,a u Chelsea-ju nece mnogo igrati ove sezone. Bio bi to veliki + za njega,a i za nas na duze staze.
                          Luiz bi trebao da igra veznog,jer stvarno mnogo kikseva pravi u odbrani.Mislim da bi se snasao na poziciji veznog igraca. Ovo je samo predlog
                          Ako Alex ode,onda bi valjalo dovesti Cahil-a, stvarno dobar stoper.

                          @ Mumi
                          Naravno, Malouda,Anelka i Kalou mogu slobodno da idu.
                          Last edited by Drunken Whaler; 06-11-11, 20:59.
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Sturridge dobio poziv za reprezentaciju. Pa red je bio!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by ivan piper View Post
                              Da,to se podrazumijeva,ali Totenhem treba izbjegavati... Ja sam za to da se dovedo e neko krilo. Vezni nam ne trebaju,imamo ih dovoljno, evo i Essien se oporavlja krajem decembra... Dakle,krilo...

                              EDIT: Kad smo kod veznih,da li vi osjecate,ili to samo ja,da od kada je otisao Balack kao da imamo neke praznine u veznom redu,kao da nam nesto nedostaje?
                              Nedostaje Ballack a cak bih rekao i Deco, koji je u 2009/10 sezoni igrao fenomenalno, na zalost cesto se povredjivao, odigra 4/5 tekmi, pa pauzira toliko i tako stalno. Ali opet bio je tu, njih dvojica nisu zamenjeni. Inace su njih dvojica i Lampard bili glavni na sredini te sezone, da podsetim da se bez Essiena osvojila dupla kruna, a prosle sezone eto Essien je odigrao celu sezonu, a Lampard propustio pola zbog povrede, a Ballack i Deco napustili klub. Pa onda neko jos da kaze da je Essien zver, smesno. Da ne pricamo o onih 10 utakmica bez pobede za redom, naravno Lampard je bio povredjen tad, kad se vratio Chelsea najuspesniji tim lige, ali bilo je kasno. Potrebni su igraci na sredini koji znaju da igraju fudbal, a ovi "trkaci" nek se teraju... Isto vazi za Ramiresa, decko je haotican, sto se kaze, ne zna gde bije.
                              Pomenuli ste Gezea, Gansa, Giovinca itd., ko god da dodje od njih bice ogroman napredak, pogotovo sto bi na duze staze imali zamenu za Lamparda. Ali mislim da je Ganso vec vidjen u Milanu, samo se ceka ponuda, on je sam rekao da tamo zeli da igra. Gece inace nema klauzulu, tako da ce to biti rat za njega na leto, a cena ne smem ni da zamislim kolika ce biti.
                              I jos nesto, zasto svi mislite da Lukaku i McEachran moraju na pozajmice? Mislim koji su to fenomenalni igraci koji ih sprecavaju da se bore za mesto u prvom timu? Da nisu Malouda, Mikel, Anelka, Kalou, Drogba? Pa McEachran je izmislio fudbal za njih. A onaj argument da neko fizicki nije dovoljno jak za PL je jednostavno zastareo. Prvi dokaz za to su Silva, Modric, Mata itd.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                Nedostaje Ballack a cak bih rekao i Deco, koji je u 2009/10 sezoni igrao fenomenalno, na zalost cesto se povredjivao, odigra 4/5 tekmi, pa pauzira toliko i tako stalno. Ali opet bio je tu, njih dvojica nisu zamenjeni. Inace su njih dvojica i Lampard bili glavni na sredini te sezone, da podsetim da se bez Essiena osvojila dupla kruna, a prosle sezone eto Essien je odigrao celu sezonu, a Lampard propustio pola zbog povrede, a Ballack i Deco napustili klub. Pa onda neko jos da kaze da je Essien zver, smesno. Da ne pricamo o onih 10 utakmica bez pobede za redom, naravno Lampard je bio povredjen tad, kad se vratio Chelsea najuspesniji tim lige, ali bilo je kasno. Potrebni su igraci na sredini koji znaju da igraju fudbal, a ovi "trkaci" nek se teraju... Isto vazi za Ramiresa, decko je haotican, sto se kaze, ne zna gde bije.
                                Pomenuli ste Gezea, Gansa, Giovinca itd., ko god da dodje od njih bice ogroman napredak, pogotovo sto bi na duze staze imali zamenu za Lamparda. Ali mislim da je Ganso vec vidjen u Milanu, samo se ceka ponuda, on je sam rekao da tamo zeli da igra. Gece inace nema klauzulu, tako da ce to biti rat za njega na leto, a cena ne smem ni da zamislim kolika ce biti.
                                I jos nesto, zasto svi mislite da Lukaku i McEachran moraju na pozajmice? Mislim koji su to fenomenalni igraci koji ih sprecavaju da se bore za mesto u prvom timu? Da nisu Malouda, Mikel, Anelka, Kalou, Drogba? Pa McEachran je izmislio fudbal za njih. A onaj argument da neko fizicki nije dovoljno jak za PL je jednostavno zastareo. Prvi dokaz za to su Silva, Modric, Mata itd.
                                Treba dovesti veznjaka, zato ja i kazem da nije na odmet imati sto vise veznjaka. Kazes da ce cijene biti ogromne, pa jbg. Tako je za svakog talenta, a svakog talenta zeli svaki klub, pa nije ni cudo sto cijene budu velike. Nadam se samo da ce City izbjeci nekog od navedenih igraca ili da ce u medjuvremenu dovesti nekog talenta, pa ce se smiriti, da se smanji konkurencija pa da nam je lakse voditi bitku oko nekog igraca. Sto se tice tih pozajmica, jos je rano govoriti o tome. Jer prvo treba sacekati januarski prelazni rok, pa da se vidi ko ce otici a ko doci, pa tek onda se moze razmisljati o pozajmicama.
                                Inace, sto se tice ovih "malih" igraca: Silva, Modric... Da budem iskren, ja ne bih volio da nam tim bude sacinjen od takvih, pa da budemo patuljasti tim i da glavom ne mozemo dati gol (a golovi glavom iz prekida su itekako potrebni). Takvih igraca bih najvise volio vidjeti cetvoricu (to pretezno u veznom), trebamo napraviti balans normalnih i malih igraca.
                                Last edited by bracala; 07-11-11, 10:22.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X