Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jack View Post
    Ima blagu povredu Welbek,a za Poldija pisalo u eng,stampi da se kao posvadjao sa Wengerom pa sad kao strajkuje nesto,ne znam koliko ima istine u tome, a moguce da je razlog sto ga nema ni na klupi....


    I try not to comment on stories I see in the papers, but when I read something that questions my commitment & love for the club then I must speak up! Here 'the Mirror' have tried to make a story out of nothing. I find it incredible that newspapers are allowed to print pure lies to get people's attention. In order to 'storm' off the pitch you have to actually be on the pitch in the first place, I spent the whole session inside with the medical staff. It seems it is 'the Mirror' who stormed to the keyboard too quickly. Nevertheless I wish the Mirror a Happy New Year & more luck with correct headlines. COYG #poldi #lies #facts #stormgate
    Ma kakav strajk.
    Last edited by maliajnstajn; 01-01-15, 14:23.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Sta treba da se desi da Joel Campbell dobije sansu?
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Kad bismo Sisoka iz Njuke doveli, to bi bio pravi pogodak... Sve ume..

        Comment


        • Wenger on the reported transfer to Inter Milan…
          The first proposal was farcical. After, when they come back a bit more seriously, then you will see what happens now.
          Ok, sad je evidentno da nam Poldi ode. Mene je iskreno iznenadilo da je "prezivio" poslednja dva prelazna roka. Velika plata a mala uloga u timu, i to u klubu kakav je Arsenal i njihovu finansijsku netoleranciju. Ali eto, odlazi.
          Svako malo neko napise "zasto Kembel ne dobije sansu?!". Nije bas da ni jednu nije dobio. Igrao je u liga kupu protiv Svetaca i ligi sampiona protiv Galate - nije briljirao! Ne kazem, volio bih ga i ja cesce vidjeti, i volio bih da ostane, ali ne treba od njega praviti revoluciju, takav kakav je trenutno ne moze promijeniti mnogo. Prilike koje dobija na kasicicu su sasvim opravdane.

          Takodje, Sanogo bi vrlo lako mogao na pozajmicu! I to je Profa potvrdio.

          Da li bi jos neko mogao otici? Ne znam. Na ljeto bih volio vidjeti ledja nekim igracima, prije svega Monreal, Mertesaker i Flamini.

          A hoce li nam neko doci ove zime? Realno je ocekivati jednog stopera, nadati se zadnjem veznom i eventualno, ukoliko Podolski i Sanogo promijene sredinu, dovodjenju napadaca. Ako dodje, bice to ozbiljan napadac. Mozda neka pozajmica sa mogucnoscu otkupa na kraju sezone.

          Schneiderlin i Sokratis (igra sve 4 pozicije zadnje linije ) bi bio idealan poklon za praznike, ali ovaj drugi ima povredu, tako da on nece sigurno doci.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Otkad je Arsen Wenger na klupi Arsenala,najbitnije deo tima je uvek bila sredina terena,u samoj filozofiji igre Arsenala pod Wengerom sredina terena je kljucna,zbog toga nisam nimalo iznenadjen jucerasnjim porazom,povrede kao povrede su normalna stvar u fudbalu,mozemo kriviti Wengera za neke povrede,ali da nam se povredjuju ovoliko kljucni igraci pa to nije normalno i to je jednostavno losa sreca.Arsenal sa Remzijem i Ozilom i oporavljenim Walcotom je potpuno druga prica,mislim mi smo bez Walcota godinu i po dana covece, sa jedinim igracem koji zna utrcati u prazan prostor i koji stvara sanse i daje golove,Walcot i Ozil skoro da nisu odigrali nijedan mec zajedno,a da ne pricam o tandemu, Ozil,Walcott,Sancez,nema sumnje da cemo u drugom delu sezone gledati veoma lep i atraktivan fudbal od strane Arsenala i ne bi me zacudilo ni da osvojimo najveci broj bodova u drugom delu sezone,ali ono sto nikako ne mogu da prihvatim je ne dovodjenje dmf i defanzivca i zbog toga mi je Wenger pod velikim upitnikom,ali da cemo gledati sjajan fudbal od strane Arsenal u narednim mesecima u to budite sigurni i opste nemAm sumnje da cemo biti u top 4.

            Comment


            • 09:52
              WENGER TARGETS £20M MIDFIELDER

              Arsenal are keen on luring highly rated Newcastle United midfielder Moussa Sissoko south to the Emirates when the transfer window opens again for business tomorrow, reports French sports daily L’Equipe.

              And the paper goes on to claim that the north London club have already touched base with the Magpies regarding the purchase of the France international, who is expected to cost the Gunners £20m to buy this month.

              Sky Sports

              Comment


              • Dobar igrac ali nije DM, samim tim, LICNO MENI, pointless pojacanje. On igra u Njuki ili desnog veznog ili iza napadaca.

                Dakle kada se svi veznjaci vrate imacete (pored njega) Vilsira/Remzija/Oksa/Artetu/Flaminija/Kazorlu/Ozila (verovatno sam zaboravio jos nekog) od kojih je samo 1 pravi DM.

                Jedino ako ga Venger vidi kao krilo ali i tamo ste takodje dobro popunjeni.

                Znaci drugari bez ikakve ljutnje, neko moje razmiljanje, nije provokacija ili neki sinonim.
                sigpic

                Comment


                • Ma sto bismo se ljutili.. Meni je on super igrac bas zato sto je do sada na svim pozicijama u veznom redu igrao, a pre svega je jak i visok.. Bolji je i od Flaminija, Artete, Kokelana i Cembersa na toj poziciji.. Ne znam, mozda gresim, ali meni je on strasan igrac, kao sto sam i za Sanceza govorio.. Nema svoju pravu poziciju, ali se trudi i daje rezultate ma gde ga stavili da igra..

                  Comment


                  • Resenje vam lezi u Sautepmtonu a ne mora da bude Francuz.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vanjama?

                      Comment


                      • A Winston Reid za stopera? Sta mislite o njemu?
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment




                        • Ovo je sramotno ponasanje navijaca Arsenala.

                          Arsenal se raspada iznutra. Svi krive Wengera, sto je suluda stvar, jednaka onim Turskim protestima protiv Erdogana. Vecina ljudi koji su navikli da budu ovce i cim im ne valja odmah se zale na covjeka koji je izgradio ovaj fudbalski klub.

                          Sramotno je sta se desava ove sezone, plakat ce mnogi kada ode Arsene, a svaka cast covjeku kada moze ovo da trpi od ljudi kojima je napravio najmoderniji stadion na svijetu, poklonio nepobjedive, osvojio brojne trofeje, poklonio Vieru i Henrya.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Sky Sports News HQ ‏@SkySportsNewsHQ 21s21 seconds ago
                            BREAKING: Sky Sources: Lukas Podolski to travel to Milan tonight ahead of proposed loan move to Inter Milan. #SSNHQ
                            Ode on, ode Sanogo, Joel i Chuba znaci imaju vise prilika, oj majko
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment




                            • Ode majstor socijalnih mreza
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment



                              • Sad sam i ja video

                                Comment

                                Working...
                                X